TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gölgemizde Kalan Güreş

YazarMesaj
яаι[и]тоωэя
Admin
Admin
яаι[и]тоωэя

Rep Puanı : 3

Gölgemizde Kalan Güreş  Empty
MesajKonu: Gölgemizde Kalan Güreş    Gölgemizde Kalan Güreş  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 4:13 pm

Herkes makale yazıyor.Bari bende yazayım.Hepsi kendimindir.

Bu makalemde,Türkiye'de güreşin bilinmediği ve yanlış öğretildiğini ayrıntılı olarak anlatacağım.Böylelikle,Amerikan Güreşini Türk TV'larından izleyenlerde birkaç şey öğrenmiş olur.

Amerikan Güreşini ilk olarak Flash TV'de gördüğümüzde,beğeniyorduk çünkü bize anlatımı hoş geliyordu.Ve herkes WCW'yu yayınlayan Flash TV'de ''Goldberg'' hayranı olarak otururdu koltuğa...Ve aynı zamanda nedense bi anda ve hala Amerikan Güreşinin en iyilerini,Goldberg,Sting,Kevin Nash (Big Sexy)...vb olarak bildik.Bazıları bu işin aslını öğrenip kendini ''Smackdown yapalım'' düşüncesinden uzaklaştırdı.Ama hala bazıları,Amerikan Güreşini ''Smackdown ve Goldberg''ten ibaret olduğunu düşünüyor.

Bu ''Goldberg'' efsanesi nedense hala çok sevilir.Sevilecek bir yanının olduğunu düşünmüyorum.Şimdi ''Smekdavn'cılara'',''Ultimate Warrior'da vardı yaa nasıl unutursunuz'' dese.Cevap eminim şu olurdu '' Abi o ne ya çizgi film karakteri mi ?'' Bazı bu ''Smekdavn'cılar'' ,kendini bide karşısındakinden daha bilgili sanar.Geçen arkadaşım ''Abi,Jeff geri dönüyormuş,sakatlığı varmış o yüzden uzak kalmış,Undertaker'ında ölmesine de üzüldüm acaba kim yaptı dedi'' Şimdi ben böyle birine ne anlatiyim.Hadi bilmiyorsun anladım.Neden araştırma gereği duymuyorsun ?

Şimdi geçelim en büyük rezilliğe,FOX'a ; Bilgehan Demir denen bi Spor Muhabirini oturtmuşlar,eline bir move-set yazan kağıdı vermişler ''bunu yarına kadar öğren'' denilmiş.Adamda garibim,bişey bilmeden 619'a Leg drop,Chokeslam'e de,boğazından tutup yere çarpma isimlerini vermiştir.Daha az önce R-Truth'a ''arthurut'' diyen birini gördüm.Bu cahillik değildir bu doğrusunu öğrenmeye üşenmedir.Aslında topu herzaman FOX'a atmak doğru değildir.Ama eğer Güreşe ilginiz varsa tam takır öğrenin öyle gelin.En azından guresmania.net'ten 30-40 profil incelemesi okuyun...

Gölgemizde Kalan Güreş
1 sayfadaki 1 sayfası