TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Neden Yoklar ?

YazarMesaj
яаι[и]тоωэя
Admin
Admin
яаι[и]тоωэя

Rep Puanı : 3

Neden Yoklar ? Empty
MesajKonu: Neden Yoklar ?   Neden Yoklar ? Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 4:19 pm

Arkadaşlar bu 3. ''neden ?' makalemde bu seferde size WWE olmasını istediğim şeyler hakkında bahsedeceğim;

ECW

Ama son zamanlardaki haliyle değil.Böyle PG'li,Extreme dolu,en az iki kemeri ve Main Eventer'ları bol olacak bir ECW istiyorum.Ama NXT'de kalksın demiyorum.WWE Superstars'ın kalkması bence daha hayırlı olur.ECW yani Extreme Championship Wrestling isimli brandın olması sizce de güzel olmaz mıydı ? Çünkü artık brandlarda Extreme göremiyoruz.ama sadece Extreme'e dayalı ayrı bir brand neden geri gelmesin.Böylelikle ECW'yu izlemeye bile çok fazla kişi gelir.Main Event'sız olsa bile gelirler,çünkü insanlar PG görmeye hasret.

PG

Eğer ECW olacaksa zaten haliyle PG'nin de geri gelmesini isterim ama sadece ECW'ya değil.Her branda PG gerekli.Bu WWE'nin gerçekçiliği açısından ve reyting açısından harika olur.Kan görmeyi kim istemez.Hatırlatırım;SummerSlam'de ki o HBK Vs. HHH maçındaki o kanı ve o kapışmayı,o heyecanı kim istemez.Öyle bir maçın birde her PPV'de göreceğimizi düşünürsek,PPV'lerin gelirini ben düşünemiyorum.Mesela şimdi bir TLC PPV'si bile kansız yada bir ER PPV'si.Bunlar PG dolu olması gereken PPV'ler ama bu PPV'ler PG olmadığından çok sıradanlaşıyor.

ECW Orginals

Keşke şuanda olsalar,ECW'yu ECW yapan zaten onlar değil mi? Sabu,Sandman,Dreamer ve RVD'nin kurduğu o tarihin en Extreme takımlarından biri onlar değil mi ? Bırakın Hardy Boyz'u,E&C'yi hakiki Extreme üstadlarının şuanda olması güzel olmaz mıydı? Bi düşünün PG,ECW ve E.O muhteşem üçlü işte bunlar.Extreme'i,extreme yapan kişiler bunlar.

MCMG

Yada diğer adıyla Motor City Machine Guns,yani Oğuzhan'ın imzasındaki kişiler.Çok sevdiğim iki kişidir kendileri TNA'nın yetenekleri olarak görüyorum.Keşke WWE'de olsalar...Umarım yakın zamanda MCMG'yi görürüz.

Neden Yoklar ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neden O Değil ?
» Foruma neden fake koydunuz?
» Neden hack yediniz ve ben kımım!
» Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.