TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Return düşünceleriniz ?

+3
WrestleManiac
ForceDetermination
xUndertakerx
7 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

Return düşünceleriniz ? Empty
MesajKonu: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 5:47 pm

Arkadaşlar, güzel bir tartışma konusu geldi aklıma. Şuan bir değil 5 önemli güreşçi sakat. CM Punk, Christian, Chris Jericho, Undertaker ve Triple H. Sizce bu isimler nasıl bir şekilde return yapar. Yada kime saldırır. Yada hangi PPV'de gelir. Yada kiminle feud'a girer ? Yani sizin düşüncelerinizi alalım. Very Happy Very Happy
https://wrestlemania.catsboard.com
ForceDetermination

ForceDetermination

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 11:33 am

Şuan En Çok Merak Edilen Return Triple-H. Bence Sheamus'a Saldırıcak.PPV Olarak Royal Rumble Düşünüyorum.
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 1:00 pm

Return düşüncelerim şunlar:

Triple H, büyük bir ihtimal Sheamus'a karşı return yapacak. Royal Rumble'da mı olur bu ay mı olur bilemem. Ama bu ay olursa güzel olur.

Eğer, Kane, TLC'de de kemerini korursa E.C.'ye kadar yolu var. E.C. maç sırasında Taker'ın bir saldırısına uğrayacak Kane ve kemeri kaybedecek. Böylece, Taker vs Kane WM 27 maçı olacak.

Christian, Alberto Del Rio sakatlamıştı yanlış hatırlamıyorsam, ama Christian'ın return'u Del Rio'ya karşı olmayacak belki Royal Rumble'da olur.

Chris Jericho, gelir mi kesinlik yok ben onun Roster'dan çıktığı bilmiyordum ama gelecek herhalde gelirse en uygun zaman Royal Rumble olacak.

WrestleManiac
Süper Moderatör
Süper Moderatör
WrestleManiac

Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 4:05 pm

Y2J turnede biliyorsunuz eğer yetişebilirse RR'de planlanıyor returnu fakat uzun sürerse ne olacağını bilmiyorum.

HHH'nin returnu merak konusu. Supershow'da döndü ve Alberto Del Rio ile maç yaptı.

Undertaker konusunda sana katılıyorum Onur ama Edge alırsa Undertaker E.C'de saldırabilir Kane'e ve Undertaker - Kane feudu oluşur.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 4:16 pm

Şimdi Return olarak Triple H dönünce ilk işi Sheamus olur ama şu var, HHH gideli o kadar uzun zaman olduki artık Sheamus'ı hatırlar mı bilmem Very Happy Very Happy

Y2J ise bence çok iyi bir return yapacak, yetişirse Royal Rumble'ı kazanır bence.

Undertaker ise inşallah WM'ye yetişir.Büyük ihtimalle Kane o zamana kadar kemer kaybeder ve WM'de tarihin en büyük Taker vs Kane maçını izleriz.

http://towturkey.7forum.net
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 6:38 pm

Bence TLC`de Taker Return`nun çanları çalacak.TLC`de Edge Kane`i yener ama Taker ona saldırır.Ama ışıklar sönüyor bişeyler oluyor ya, işte o zaman Kane tam kemeri alırken gong.... Very Happy .Kane, ardından hikayeler falan kısacası iyi bir feud bekliyor bizi.HHH merak konusu.Bence eğer yetişirse Y2J RR`de return yapacak, ama yetişmezse, HHH.Ardından WWE Title için 3`lü feud:The Miz vs Sheamus vs HHH.Kulağa hoş geliyor bakalım ne olacak.Y2J return yaparsa, The Miz vs Randy Orton vs Y2J.Bu da kulağa hoş geliyor Very Happy .CC içinse Rey ile Del Rio WM`de karşılaşacaktır, ama maç üçlü olur ve bir güreşçi soru işareti olur WM olduğu günde bu da öğrenilir.En ufağından bir senaryo.Punk`ta Evan ile feuda girer diye düşünüyorum ama Punk`ın çabuk bir çıkış yapması lazım.
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 6:49 pm

Kanka, The Miz'in WM'ye şampiyon olarak girmesi çok zor. En fazla E.C.'ye kadar taşıyabilir, son E.C. Maçlarında maçlara şampiyon girip şampiyon dönen olmadı. Yani, Miz'in durumu geçen yılki Sheamus'un durumuna benzer. E.C.'yi kaybettikten sonra bir main-eventer ile bir maç yapar herhalde WM'de. Ama neyse, o senin düşüncem birşey söyleyerek kızmıyorum. Benimkide böyle. Very Happy
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 6:55 pm

Emre seni ben sandım dedimki ben böyle bir şey yazmadım, dur avatar koyuyorum ben Very Happy

bu arada konu dağılmasın bence Y2J inşallah RR kazanır.Mizin WM'ye champ girmesi söz konusu bile değil.TLC'yi geçecek, RR'yi geçecek, çemberden çıkacak, oooo yok daha neler.
Heart Break Legend
Admin
Admin
Heart Break Legend

Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 6:58 pm

EC'da Orton'a kaybedecek ve WM'da tarihin en monoton maçı Cena vs Orton-WWE Championship ve tarihin en monoton yıldızının kemeri kazanmasını göreceğiz büyük ihtimal.
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 7:00 pm

Kanka, John Cena, WM'de ya Nexus'a karşı olur yada Miz'e karşı. Nexus'a karşı olursa kazanır, Miz'e karşı olursa kaybeder. Benim düşüncem bu.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 7:13 pm

Bence tam tersi olur Very Happy .The Miz zaten WM`yi kaldıramaz o kesin ama yine de bir ihtimal var.Birde biz 7 aylık kemer tutuşlarını gördük, 5-6 aylıktan birşey olmaz.Birde RAW`ın kadrosu bu kadar iyiyken iyi bir hikaye yapmak WWE`nin boynunun borcu.
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 7:19 pm

Kanka, Miz, Cena değilki uzun süre tuttsun ? Birde, E.C.'de kemeri koruması çok zor ihtimal. Son iki yıldır zaten E.C.'ye şampiyon girenler, kemeri kaybediyorlar.
яаι[и]тоωэя
Admin
Admin
яаι[и]тоωэя

Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 7:26 pm

Bence WM'de John'u değilde Juan halini görsek hiç fena olmaz.WM'de maske çıkar belki güzel bir şeyler görürüz.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 7:27 pm

Kanka Cena olmasına gerek yok ben Cena`dan bahsetmiyorum ki zaten.Ama Miz WM`ye girer ve ordanda galip çıkarsa yılın güreşçisi olur.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 9:00 pm

Kanka her WMden galip çıkan yılın güreşçisimi olur?
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Return düşünceleriniz ?   Return düşünceleriniz ? Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 9:04 pm

яаι[и]тоωэя demiş ki:
Bence WM'de John'u değilde Juan halini görsek hiç fena olmaz.WM'de maske çıkar belki güzel bir şeyler görürüz.

Kanka, WWE, House Show'u sallayıp, WWE'ye Juan Cena'yı getirecekse, olur. Çünkü, House Show'da Juan'ın maskeyi çıkarttılar.

Return düşünceleriniz ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WWE'de Return
» 22 Kasım RAW'daki olaylar [New WWE Champion The Miz, CM Punk return, King of the Ring, Cena'nın vedası]