TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Survivor Series 2010 Sonuçları

3 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

Survivor Series 2010 Sonuçları Empty
MesajKonu: Survivor Series 2010 Sonuçları   Survivor Series 2010 Sonuçları Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 2:34 pm

Survivor Series 2010 Sonuçları 16379952

WWE Champion Randy Orton def. Wade Barrett (with special guest referee John Cena) - Malesef Cena kovuldu.

World Heavyweight Champion Kane vs. Edge (Draw)[Beraberlik]

United States Champion Daniel Bryan def. Ted DiBiase

Intercontinental Champion Dolph Ziggler def. Kaval

Team Mysterio def. Team Del Rio (Traditional Survivor Series Elimination Tag Team Match)

WWE Tag Team Champions Justin Gabriel & Heath Slater def. Santino Marella & Vladimir Kozlov

Natalya won a 2-on-1 Handicap Match (New Divas Champion)

John Morrison def. Sheamus
https://wrestlemania.catsboard.com
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Survivor Series 2010 Sonuçları   Survivor Series 2010 Sonuçları Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 2:45 pm

Tag Team maçı dışında hep, facelerin kazandığı maçlardı. Miz'in sadece bir konuşma yapıp PPV'yi böyle boş geçmesi çok saçma oldu. Ben demiştim, Kane hakkında, sonuçta, Taker vs Kane maçında hep Kane'in hakkı Kane'in hakkı deniliyordu şimdi buna niye böyle denilmiyor işte bende Edge'i tutuyordum ama Kane yendi ama çok şükür Kane 1 PPV'yi üstünlük kurmadan geçirdi.(Lafım tek kişiye değil bunu diyen herkeseydi.)

Divalarda return vardı Beth. Valla Natalya adına sevindim. Şimdi Berk kızabilir ama LayCool'da eskiden Cena ne ise o olmaya başlamıştı. 1 yıldır kemerler o ikisinde.

5 on 5 Tag Team maç. Mysterio'nun takımı hayli hayli alırdı maçı. Del Rio'nun takımında, Big Show'u pes ettirebilecekler var kolayca tuş edebilecek kişiler yok. Del Rio'nun takımında sadece Jack Swagger başarılıydı gerisi BERBATtı. Cody Rhodes, yüzüne yumruk atıldı diye çıldırdı. Alberto Del Rio korkak bir tavuk gibi Big Show'dan korktu. Mysterio'da gücünü gösterdi. İyiydi maç.

Morrison vs Sheamus maçı. Anlamadığım, Morrison mı yükseliyor yoksa Sheamus mu düşüyor hangisi olacak ?

İŞTE ALIN İNSAN NASIL ŞEREFLİ(JOHN CENA) NASIL ŞEREFSİZ(WADE BARRETT) OLUYOR BURADAN ANLAŞILIR. SENARYO BU AMA SENARYODA DA NELER ÖĞRENECEĞİMİZİ GÖSTERİR. HBK GİTTİĞİNDE BİR KERE OLSUN OH HBK GİTTİ İYİ OLDU DEMEDİM. SADECE TAKERIN KAZANMASINA SEVİNDİM DEDİM. AMA BURADA DA ÇOK SAÇMA BİR SEBEPDEN DOLAYI CENA GİDİYOR. CENA'YI KİM GÖNDERDİ DAHA DÜNKÜ BEBE WADE BARRETT HBK'YI KİM GÖNDERDİ, BAŞKA BİR EFSANE TAKER. ALLAHIM, WADE BARRETT'IDA İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH SANTİNO GİBİ BİRİ GÖNDERİRDE REZİL OLMAYI GÖRÜR. İNSAN ŞEREFİYLE GİDİYOR GÖRÜN AYNI ASKERLER GİBİ, WADE NE YAPIYOR, ŞEREFSİZCE WWE'DE APTALLIKLARINA DEVAM EDİYOR. YİNE SÖYLÜYORUM VE HEP SÖYLEYECEĞİM ALLAH, WADE BARRETT'IN BELASINI VERSİN.

ALLAHIM İNŞALLAH, SON ZAMANLARDA VİNCE MCMAHON'UN RAW'DA GÖZÜKMESİYLE BİR BAĞLANTI OLUP JOHN CENA GİTMEZ. SONUÇTA, VİNCE'İ SAKATLAYANLAR NEXUS'TU VİNCE BELKİ BÖYLE BİR İYİLİĞİ HOR GÖRMEZ CENA'YA.[Senaryo olarak.]
https://wrestlemania.catsboard.com
WrestleManiac
Süper Moderatör
Süper Moderatör
WrestleManiac

Rep Puanı : 7

MesajKonu: Geri: Survivor Series 2010 Sonuçları   Survivor Series 2010 Sonuçları Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 10:26 pm

Cena'yı ne kadar sevmesemde gittiği çok kötü oldu. WWE büyük bir hayran kaybı yaşayacak.
Mr.Anderson
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mr.Anderson

Rep Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Survivor Series 2010 Sonuçları   Survivor Series 2010 Sonuçları Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 5:53 pm

Vasat PPV di.

Survivor Series 2010 Sonuçları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Survivor Series (21.11.2010)
» WWE TLC PPV (19.12.2010) Sonuçları
» 30 Ağustos 2010 RAW Sonuçları
» Slammy Awards 2010 Sonuçları
» (Spoiler)WWE Tribute to the Troops 2010 Sonuçları