TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kaval Dane

+3
Mr.Anderson
Rated_[и]_Awesome
Cena - Orton
7 posters
YazarMesaj
Cena - Orton

Cena - Orton

Rep Puanı : 5

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:49 pm

-Kaval Dane-

Asıl adı Brandon Silvestry olan Kaval NXT’nin ikinci periyodunda kazanıp, SmackDown Rosterde bir yer edinebildi..Bunun sonrasında WWE izleyicilerine kendini sevdirmeye başladı.

Kaval (The Warrior) her ne kadar yeni geldiyse de aslında on yılı geçkin bir süredir güreşle ilgilenmektedir. İlk çıkışı 1998 yılının sonlarına doğru Low Ki adını kullanarak bağımsız federasyonlarda güreşe başlamıştır. Low Ki takma adını uzunca bir süre kullanmıştır.. 2000 yılında bazı programlarda görünmüştür.. 2001 yılında bağımsız federasyonlarda ‘’Kral olabilmek için American Dragon Bryan Danielson’a karşı turnuvayı kaybetmiştir.

2002 yılında ROH (Ring Of Honor)'da ve TNA’da kendini gösterme şansı yakalamıştır.27 Haziran 2002’de ROH Title’ı, ilk olarak Christopher Daniels’i, Brian Kendrick ve Doug Williams’ı Four Way 60 Minute Iron Man Match’larda yenerek elde etmiştir. Kemeri yaz sonuna kadar elinde tutmuştur. AJ Styles’den TNA X-Division Title’ı da almış ama üç hafta sonra geri AJ’ye kaybetmiştir. TNA’da Triple X ile Christopher Daniels ve Elix Skipper trio oluşturup, 2004’te federasyonu bırakmadan önce ,onlarla birlikte üç kez kupa ünvanını elde etmişlerdir.Low Ki, 2002’den başlayarak Japonya’da da gösterilere katılır, NOAH ve NJPW gibi önemli federasyonlar için bu ülkeye sıkça dövüşmek amacı ile dönmüştür.En son bahsi geçen federasyona 2008 yılında gelerek ve Japon topraklarında en büyük başarıyı Tiger Mask IV’e karşı IWGP Junior Championship’i kazanarak elde etmiştir.

İtalya’da Vampiro’ya karşı dövüşerek, NWE’de de bir deneyimi oldu. Low Ki, 2006 yılında Birleşik Devletlere dönerek tekrar TNA’da yer aldı..

Senshi (Japon dilinde ‘’Savaşçı’’) olarak adını değiştirip, tekrar Christopher Daniels ile ittifak kurdu ve ardından da ikinci TNA X-Division Title’ı üç kişilik bir maç sonucu Samoa Joe ve Sanjay Dutt’a karşı kazanarak elde etti.2007 sonunda, TNA’yı bırakıp yaklaşık bir yıl boyunca dövüşlere katılacağı bağımsızlardan Pro Wrestling Guerilla’ya gitmiştir.

Kasım 2008’de WWE ile bir kontrat yaptı ve Filipin dilinde ‘’asker’’ anlamına gelen Kaval adını alarak FCW için dövüşmeye başladı. Ne yazıktır ki bir sakatlık onun aylar boyunca hareketsiz kalmasına yol açmıştır ama onun günü, NXT’nin ikinci periyodunun başlaması ile tekrar gelecektir. Ona dövüşü öğretecek çok az kişi olduğunu belirterek, ‘’Pro’’su LayCool ile tuhaf bir çift oluşturdular ve Kaval olağanüstü gösteri niteliğinde olan hareketleri ile herkese kendini fark ettirdi. Bu hareketlerden birisi, Warrior’s Way’dir.Konuşulan segmentlerde hiç aldırmayıp, Michelle McCool ve Layla gibilerinin karşısında başı dik kalarak, laf kalabalığına pabuç bırakmamıştır.31 Ağustos’ta, daha sonra Smackdown’a verilmiş olan NXT’nin galibi olarak ilan edildi, o buradaki ilk çıkışında tüm yeteneklerini ortaya dökmüş ancak yine de Drew McIntyre’ye karşı kaybetmiştir.

*NOAH ==> Pro Wrestling NOAH
*NJPW ==> New Japan Pro Wrestling
*IWGP ==> International Wrestling Grand Prix
*FCW ==> Florida Championship Wrestling

*American Dragon Bryan Danielson ==> Daniel Bryan

Not:Arkadaşlar Kaval ile ilgili çok bir şey bilmediğimden Wrestling Magazine adlı dergiden yardım alarak yazdım...İnşallah beğenirsiniz...
Rated_[и]_Awesome

Rated_[и]_Awesome

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:54 pm

Arkadaşlar Ben Yazdım İnanmayın Very Happy
Spoiler:
Cena - Orton

Cena - Orton

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 9:57 pm

Ne demek arkadaşım sen sağol (!) Very Happy Very Happy...

Bu arada dedim fark ettiysen çok şey bilmediğimden dergiden yararlandım diye Very Happy...
Mr.Anderson
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mr.Anderson

Rep Puanı : 13

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 1:55 pm

Sağolasın güzel paylaşım.
Mǿяpнiпé

Mǿяpнiпé

Rep Puanı : 26

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:56 pm

Vays kankama bak bende yazıcam lan Very Happy
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 4:23 pm

Helal Olsun. Very Happy Very Happy Eline sağlık Dilara. Very Happy
+Rep. Very Happy
https://wrestlemania.catsboard.com
Cena - Orton

Cena - Orton

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 12:49 am

Teşekkür ederim Taner kanka Very Happy...

Teşekkür ederim Hilal kanka Very Happy...Yaz kanka kim tutar seni Very Happy...

Teşekkür ederim Onur Very Happy...
Mr.Anderson
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mr.Anderson

Rep Puanı : 13

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:32 am

Ya Dilara senmiyin kanka Ben seni yeni üye sandığımdan Kanka felan demedim Very Happy Kusra bakma kankaa.
Cena - Orton

Cena - Orton

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 2:43 pm

Yok kanka benim yabancı değil Very Happy Very Happy...Ayrıca ne kusuru kanka Very Happy..Hata bende isim değiştirdim ama söylemedim Very Happy...
BaseMode !

BaseMode !

Rep Puanı : 4

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 10:17 am

Eline Saglık . +rep
Cena - Orton

Cena - Orton

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:13 pm

Batuhan kanka sana ayıp ediyorum ama kusura bakma unuttum bu hafta dediğin makaleyi bitirip koyucam kanka valla özür dilerim ..

Ayrıca teşekkürler Very Happy...
Heart Break Legend
Admin
Admin
Heart Break Legend

Rep Puanı : 4

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 8:19 pm

Eline sağlık Dilara.

Bu arada WM muhteşem bir dergi,WWE'ninkine bin basar.
Rated_[и]_Awesome

Rated_[и]_Awesome

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 8:30 pm

Baybora Ben O WWE Dergisini İlk Aldığımda Bunun Büyükler İçin Olanı VarMı Diye Sormuştum Sonrada WM Aldım HerTürlü Federasyon VaRya!
Cena - Orton

Cena - Orton

Kaval Dane Empty
MesajKonu: Geri: Kaval Dane   Kaval Dane Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 8:32 pm

Teşekkürler Baybora Smile..

Gerçekten, WM süper dergi.Her türlü federasyonu anlatmış,açıklayıcı mükemmel bir dergi.Ama posteri kötü, John Cena çok garip çıkmış Very Happy..

Kaval Dane
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kaval kovuldu.
» Kaval Kovuldu
» NXT 2. Sezon Kazananı Kaval
» LayCool/Kaval RAW'a ve Eugene WWE'ye
» Kaval Kovuldu ve birkaç haber