TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi

5 posters
YazarMesaj
Rated_[и]_Awesome

Rated_[и]_Awesome

Rep Puanı : 5

Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi Empty
MesajKonu: Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi   Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 3:16 pm

Arkadaşlar Miz Wrestlemania'ya WWE Champion Olarak Gidebilir.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi   Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 3:28 pm

Kanka, bence olmayacak. Ama E.C.'ye kadar yolu var. Hatta, WM'de artık John Cena vs CM Punk - WWE Title maçını bile düşünmeye başladım. Bende, Cena'nın WM'de ana kemer için maç yapmasını istemiyorum ama öyle gözüküyor sanki. WWE'nin Miz'i o kadar önemseyeceğini sanmıyorum. Belki, 2. bir MITB kazanabilir yada Morrison ile WM'de maç yapabilir.
https://wrestlemania.catsboard.com
Rated_[и]_Awesome

Rated_[и]_Awesome

Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi   Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 3:43 pm

Kanka Spoiler Zaten Ama GideRse Ben Sevinirim.
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi   Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 4:03 pm

Kanka, bence gitmesi çok kötü olur. John Cena vs The Miz - The Miz vs Randy Orton - The Miz vs CM Punk - The Miz vs Triple H maçlarından daha çok John Cena vs CM Punk, Triple H vs Randy Orton, Randy Orton vs CM Punk, Triple H vs CM Punk maçlarını izlemeyi tercih ederim. Cena'nın JBL ile olan WM'sinden beri, böyle ani ilk Push'unu alanlar WM'de ana kemer maçında değil. WM 26, Cena vs Batista ve Edge vs Jericho. Dördüde tecrübeli. WM 25, Randy Orton vs Triple H ve Edge vs John Cena vs Big Show. WM 24, Cena vs Orton vs Triple H ve Edge vs Undertaker. WM 23 John Cena vs HBK ve Batista vs Undertaker. WM 22 Rey Mysterio vs Kurt Angle vs Randy Orton ve John Cena vs Triple H.

Yani, böyle bir geleneği The Miz'in bozmasını istemiyorum. Miz, MITB hakkını kullandıktan sonra main-eventer oldu. Miz, MITB'yi aldı üzerine Daniel Bryan'a yenilmeye başladı bu adam o zaman main-eventer olamaz. Aldı kemeri şimdi böyle oldu. Daha yeni, kemeri almış biri için WM'ye şampiyon girmek bence güzel olmaz.
Heart Break Legend
Admin
Admin
Heart Break Legend

Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi   Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 6:22 pm

Ben bile kabul etmeliyim ki WM Miz için fazla olabilir,isterim tabii ki Mania'yı main event'lemesini,ama büyük lokma için hazır olmayabilir.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi   Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 3:17 pm

Durum öyle gösteriyor.Bence EC`de Y2J, RR`de HHH geri dönüş yapacak.HHH WWE title`ı seçicek, Y2J de şampiyon olacak, WM`de HHH vs Y2J vs Orton vs JoMo maçı izliyeceğiz.John Cena vs CM Punk vs Wade Barret vs The Miz maçını da beklemiyorum diyemem.
Mr.Anderson
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mr.Anderson

Rep Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi   Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 7:42 pm

Bence Gidicek.EC de Kaybetmez gibi.
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

MesajKonu: Geri: Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi   Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 9:02 pm

WWE'nin yapması gereken en mantıklı çözüm, Y2J'ye return yaptırıp WM'de Triple H vs Jericho veya Orton vs Jericho maçını yapması. Yoksa, hep sıkışıyor. Eğer, Y2J geri dönmeyecekse en boşta olan çözüm CM Punk ile RAW'dan bir main-eventer'ın WM'de kemer maçına çıkması. Şuan Punk ile feudundan dolayı Cena'yı düşünüyorum. Hem, Cena'nın olması yüksek. Bende hiç istemiyorum ama şöyle bir istatistik var. John Cena, katıldığı bütün WM'lerde kemer maçına çıkmış.
WWE'de de bu istatistikler bir seriye bağlamış durumda. Bozulmasıda o yüzden çok düşük. En başta Taker'ın yenilmezlik serisi. Son 10 yılda Royal Rumble'ı hiç kazanmamış güreşçilerin kazanması ve bunların yeni değil tecrübeli güreşçi olması. Cena'nın heryıl WM'de kemer maçına çıkması. Belki daha vardır. Yani, böyle serileri nedense WWE bozmuyor.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi   Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 5:52 pm

Elbet bir gün bozulur.Taker gibi olamaz.Cena Taker`ın tırnağı kadar bile olamaz.Bence WM`de HHH vs Y2J vs Orton vs JoMO olur.CM Punk vs John Cena bekliyorum.NXS içinde karışıklık çıksa ve WM`de 6 Man Battle Royal olursa çok iyi olur.Tabii lideri belirlemek için Very Happy .Kanka kurtulamadın NXS`tan Very Happy .Ne olcak kanka senin bu halin ya... Very Happy .Neyse konu dağılmasın.WHC için de Edge vs Big Show vs Rey Mysterio vs Alberto Del Rio bekliyorum.Sheamus için aslında HBK bir WM`lik geri dönüp Sheamus`la maç yapsa iyi olur.
HHH için falan filan işte...

Miz'in WWE Champion Olarak Wrestlemaniaya Gitmesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artık resmi olarak dost siteyiz!
» 22 Kasım RAW'daki olaylar [New WWE Champion The Miz, CM Punk return, King of the Ring, Cena'nın vedası]