TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY
 
AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 SRO RAW 19. Hafta Yayını

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
xUndertakerx
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 529
Rep Puanı : 1
Kayıt tarihi : 11/08/10

MesajKonu: SRO RAW 19. Hafta Yayını   Paz Ara. 26, 2010 8:53 pmSevgili SRO severler RAW'a hoşgeldiniz! Hatırlatalım bu SRO Fatal 4 Way'den önceki son yayını.Bu hafta tüm maçlar kesinleşecek.Ayrıca konuk GM JBL(John Bradshaw Layfield)! Kendisi geçtiğimiz sene güreşi bırakmıştı ve bir geceliğine de olsa geri döndü.Şimdi JBL limuziniyle ringe geliyor.

JBL: Vay,burayı gerçekten özlemişim.Ama biliyor musunuz,WWE'den ayrıldım çünkü bu ring beni haketmiyor.Yıllarca birçok kemer kazandım.Fakat WM 25'te Rey Mysterio'ya 22 saniyede kaybettim.Ama güreşi bu yüzden bırakmadım,bıraktım çünkü dediğim gibi siz beni haketmiyorsunuz.

Ama şampiyon Cena geliyor!

Cena ona ilk önce kemeri gösteriyor.Ve sonrasında da konuşmaya başlıyor.

Cena: Bu kemer sana çok da yabancı olmasa gerek JBL,WM 21'i de hatırlatmama gerek yok heralde.O eski kemerini aldım ve yerine spinner kemerimi getirdim.

JBL: Cena kabul etmeliyim ki bu meslekte en çok zorlandığım adamlardan biriydin,ama bu bir şarlatan olduğunun gerçeğini değiştirmez.O kemeri bir kerede senden daha çok taşıdım ben,ve o senin küçük dönen kemerini de sevmediğimi bu gece de belirteyim.

Cena: Sev ya da sevme,sen buradayken seni hep dövdüm.Bunu bu gece de yapmak isterdim,ama haftaya F4W'de korumam gereken bir kemerim var.

JBL: Hiç değişmemişsin Cena.Neyse,o zaman bende bununla yetineyim:

Ve Cena'ya saldırıyor! Birkaç seri yumruklar atıyor fakat Cena ayağa kalkıp Attitude Adjustment yapıyor ve JBL tek hareketle yerde kalıyor.Fkat sanıyoruz JBL'in durumu ciddi.Sanıyoruz sırtında önceden de birşeyler olmuş.Sağlık görevlileri geliyor ve anonsör gecenin JBL'siz devam edeceğini söylüyor.İlk maçımıza geçiyoruz.

Ted Dibiase vs Yoshi Tatsu - 1. Contender Fatal Four Way Unites States Championship

Maçımız başladı.Ted çok rahat görünüyor fakat Yoshi sert bir Sidekick ile onu şaşırtıyor.Ted çenesini tutuyor ve şimdi de Clothesline ile dalıyor
Yoshi'ye.Ama Yoshi onun beklediğinden çabuk kalkıyor ve Poison Fist ile onu devirmeyi başarıyor.Genç yetenek Yoshi hemen tuşa gidiyor fakat Ted kickout yapıyor.Yoshi Ted'in kalkmasını bekliyor.Kalktığında da tekme girişiminde bulunuyor fakat Ted onu yakalayıp yere yapıştırıyor.


O da bir tuş deniyor fakat Yoshi de kickout yapıyor.Ted buna sinirleniyor ve Dream Street için hazırlanıyor.Fakat Miz birdenbire gelip ikisine de aynı anda Clothesline yapıyor! Hakem zili çaldırıyor ve maç Double DQ olarak bitiyor.Büyük ihtimal ikisi de F4W'E gidemeyecek.Miz sevinçle ringden ayrılırken RAW GM'i Bret Hart geliyor!

Bret: Miz,sen şimdi onların ikisinin de maça katılamayacağını mı sanıyorsun? Maçın Double DQ olarak sonuçlanması bir şeyi değiştirmez.Aksine,bu yıldızların ikisi de F4W'deki kemer maçına katılacak!

Miz çok sinirleniyor fakat çaresi yok.

The Miz vs David Hart Smith - Beat the Clock Match

Maça Lock-Up ile başlıyoruz. Ama The Miz, David Hart Smith'i köşeye kadar itiyor ve Lock-Up'ı bırakıp yumruklamaya başlıyor. Ama bir anda David Hart Smith, koşarak The Miz'e bir Clothesline yapıyor. Sonra, Three Belly to Belly Suplex yapıyor. Tuş deniyor ama olmuyor. Sonra birkaç tane daha Clothesline yapıyor David Hart Smith ama yine tuş deniyor ama olmuyor. Sonra, The Miz'i kaldırıp Irısh Whip'e gönderiyor ve ardından bir Arm Drag yapıyor. Sonra yine tuş deniyor The Miz yine tuş olmuyor. Ve SRO Takipçileri maçta şuan 1:20 saniye geçmiş bulunuyor. David Hart Smith, The Miz'i ayağa kaldırıyor ve ona Brainbuster yapıyor. Yine tuş denemesi ama yine olmuyor. David Hart Smith, bu sefer The Miz'i ayağa kaldırıp German Suplex yapıyor. Sonra yine tuş deniyor The Miz yine kurtuluyor. Bu sefer David Hart Smith, The Miz'i köşeye gönderiyor. Sonra Miz'i kaldırıp bir Superplex deneyecek. Ve Superplex yapıyor. Yine The Miz'e tuş deniyor ama Miz'in ayağı iplerde gözüküyor. Sonra David Hart Smith, The Miz'i ayaklarını tutup bir Sharpshooter yapıyor. Ve maçın 2:10 saniyesindeyiz.

Ama The Miz, iplere tutunarak kurtuluyor. Sonra, David Hart Smith sinirleniyor ve The Miz'i köşeye göndermek istiyor ama bu sırada The Miz, David Hart Smit'i köşeye gönderiyor. Ve Swinging Corner Clothesline yapıyor. Devamında Legsweep Facebreaker yapıyor. Sonra birkaç tane Knee Drop geliyor ve ardından bir Springboard Leg Drop geliyor. Sonra bir tuş deniyor. Ama olmuyor. Ardından David Hart Smith'i kaldırıp bir Inverted DDT yapıyor. Sonra bir Snap DDT yapıyor The Miz. Yine tuş deniyor ama olmuyor. Ve maçın 3:00 saniyesi oldu. Sonra, David Hart Smith'i ayağa kaldırıyor ama David Hart Smith, The Miz'e vurmaya başlıyor. The Miz, David Hart Smith'in kanrına birkaç tekme atıyor ve kendini Irısh Whip'e gönderiyor ardından bir Bulldog yapıyor. Yine tuş deniyor ama olmuyor. Bu sefer The Miz, David Hart Smith'e bir Sharpshooter yapıyor. David Hart Smith kıvranıyor ama en sonunda iplere tutunuyor. The Miz bırakıyor ve David Hart Smith'in kafası hazır iplerdeyken bir Hotshot yapıyor. Sonra ringe geri giriyor ve Skull Crushing Finale yapıyor.
Ve ardından tuşa gidiyor. Maçı kazanıyor. Süresi de 3:45 oluyor.


Promo

Triple H sinirli bir şekilde Vince McMahon'un odasına girer.

Triple H: Bay McMahon nasıl olurda onu GM yaparsınız. Üstelik o Shawn Michaels'ın gitmesine sebep oldu.

Vince McMahon: Bak Triple H, işim bu iyi reyting almak için onu işe aldım.

Triple H: Madem onu işe aldın o zaman Fatal Four Way'da benim ve onun arasında bir maç ayarla lütfen Bay McMahon.

Vince McMahon: Hmm.(Düşünüyor.) Aklıma başka bir şey geldi. Sen değil ama Fatal Four Way'de Bret Hart'ın rakibi ben olacağım eğer ben kazanırsam sana istediğin bir hak vereceğim.

Triple H: Peki ama maçta sizin yanınızda olmam lazım. Belki Hart Dynasty karışabilir.

Vince McMahon: Peki. Fatal Four Way'de Bret Hart ile benim aramda bir maç olacak.

Evan Bourne vs Zack Ryder - Beat the Clock Match

Maça Lock-Up ile başlıyoruz. Ama Evan Bourne, Lock-Up'ı bırakıp Dropkick yapıyor. Sonra Evan Bourne'den bir Wheel Kick geliyor. Ve süre 3:45'den geriye doğru gidiyor. Sonra bir Hurracanrana geliyor Evan Bourne'den. Sonra bir Jumping Spin Kick geliyor. Sonra Zack Ryder'ın üstüne Crossbody ile atlıyor. Tuş deniyor ama olmuyor. Sonra, ikisi ayaktayken Evan Bourne, Zack Ryder'ı Irısh Whip'e gönderiyor ve bir Dropkick yapıyor. Sonra bir anda Zack Ryder'dan bir Roll-Up geliyor ama Evan Bourne'ü tuş edemiyor. Sonra, Evan kurtultuktan sonra köşeye atlayıp Rebound Corner Moonsault yapıyor. Sonra, ikisi ayaktayken Evan Bourne bir Roundhouse Kick yapıyor. Tuş deniyor Evan ama olmuyor. Ve ardından ilginç bir şekilde Zack Ryder tuş deniyor ama o da tuş edemiyor. İkisi ayaktayken bir anda Evan Bourne, Zack Ryder'ın ayağını tekmeliyor.

Evan birkaç kez daha tekmeliyor ve ardından bir Enzuigiri yapıyor. Evet SRO Takipçileri 3:00 saniye kaldı. Tuş deniyor ama yine olmuyor. Sonra, ikisi ayaktayken bir anda, Zack Ryder, Evan Bourne'nün karnını tekmeleyip bir DDT yapıyor. Sonra Evan Bourne'ün kalkmasını bekliyor ve Rough Ryder yapıyor. Tuş deniyor ama Evan Bourne'de tuş olmuyor. Sonra, Evan Bourne'nün arkasına geçiyor Zack Ryder. Leapfrog Leg Drop Bulldog yapıyor. Sonra Evan Bourne'ü kaldırıyor ve bir Neckbreaker yapıyor. Sonra köşeye çıkıyor Zack Ryder ve bir Diving Splash yapıyor. Tuş deniyor ama Evan Bourne'nin eli iplerde gözüküyor. 2:10 Saniye kaldı maçın bitimine. Neyse Zack Ryder köşeye çıkıyor ve Evan Bourne'ün kalkmasını bekliyor ve Evan Bourne kalktığında ona bir Missille Dropkick yapıyor. Sonra, Evan Bourne'ü kaldırıp bir Zack Attack deneyecek ama Evan Bourne bir anda koşuyor ve kurtuluyor. Sonra, Zack Ryder'ın karnına vurup bir DDT yapıyor. Evan Bourne köşeye çıkıyor. Zack Ryder ayağa kalktığında ona Diving Knee yapıyor. Sonra Standing Moonsault yapıyor Evan Bourne ardından tuş deniyor. Ama olmuyor. Maçın bitimine 1:25 saniye kaldı. Evan Bourne, Hurricanrana denerken Zack Ryde ronu havada tutuyor ve bşr Backbreaker yapıyor. Sonra, Evan Bourne'ü kaldırıyor ve Zack Attack deniyor ve Zack Attack yapıyor. Tuş deniyor Zack Ryder ama Evan Bourne'ün ayağı iplerde görünüyor. Sonra Zack Ryder iyice sinirleniyor Evan Bourne'ü kaldırıyor ama bir anda Evan Bourne'den Enzuigiri yiyor. Evan Bourne köşeye çıkıyorve Air Bourne yapıyor. Evan Bourne tuş deniyor ve maçı kazanıyor. Beat the Clock maçında da The Miz'den daha erken kazanıyor.


Promo

Evan Bourne mikrofonu alır.

Evan Bourne: Mükemmel, şimdide Fatal Four Way'deki U.S. için dövüşecek kişiyi seçiyorum. Bu kişi...

The Miz'in müziği duyuluyor.

The Miz: Hey hey hey Evan. Ne yapıyorsun beni Beat the Clock'ta yenip birşey yapacağını mı sanıyorsun. Ama kötü olur.

Der ve Miz, Evan Bourne'e saldırmaya başlar. Evan Bourne, birkaç kez tekmeler sonra bir Jumping Kick geliyor. Sonrada Roundhouse Kick geliyor. Ve Air Bourne için köşeye çıkar Evan Bourne. Sonra Air Bourne yapar. Ve bundan sonra Ted Dibiase gelip Evan Bourne'e saldırmaya başlar.
Ama Evan Bourne, mikrafonu alıp Ted Dibiase'nin kafasına vurmaya başlar. Ama Ted onu döver. Ve sonra Yoshi Tatsu gelip Evan Bourne'ü kurtarır. Yoshi Tatsu, Ted Dibiase'ye bir Roundhouse Kick yapar.

Sonra Evan Bourne mikrafonu alır.

Evan Bourne: İşte 4. ve son numaralı aday U.S. için. Ve bu kişi Yoshi Tatsu.

Der ve oradan ayrılırlar.

John Morrison vs Chris Jericho

Maça Lock-Up ile başlıyoruz. Ama sonra Jericho'dan bir Suplex geliyor. Sonra, Morrison'u köşeye atıp yumruklamaya başlıyor. Biraz dövüyor. Sonra, Morrison'un kafasını iplere sıkıştırıyor. Hakem kural dışı hareket olduğu için 5'e kadar sayıyor. 4'te Jericho bırakıyor. Sonra, Knee Drop'lar yapmaya başlıyor. Sonra Morrison'u ayağa kaldırıp Irısh Whip'e gönderiyor. Sonra bir Powerslam geliyor. Sonra yine Morrison'u ayağa kaldırıyor ama bu sefer Morrison'dan Dropkick geliyor.

Sonra Jericho ayağa kalktığında bir tane daha Dropkick geliyor. Sonra Morrison'dan Elbow Droplar geliyor. Sonra Leg Droplar geliyor Morrison'dan. Ardından Morrison köşeye çıkıyor. Jericho ayağa kalktığında Morrison, Chris Jericho'ya Missile Dropkick yapıyor. Sonra tuş deniyor ama olmuyor. Sonra, Jericho ayapa kalktığı zaman Morrison tam Clothesline ile saldırırken, Jericho, Morrison'un ayağına çelme takarak kaçıyor. Sonra Jericho, başlıyor Morrison'a vurmaya. Knee Droplar geliyor. Sonra, Jericho'dan, Morrison'un kafasına tekmeler geliyor ve ardından bir Headlock bağlıyor.

Ama Morrison, Jericho'nun kafasına tekme atıp kurtulmaya çalışıyor ve kurtuluyorda. Sonra, Mark Henry geliyor. Biraz Morrison'un dikkatini çekiyor. Ama sonra Jericho'dan bir anda One Hand Bulldog geliyor. Sonra Morrison, ayağa kalkıyor ilk önce Jericho bir yumruk atıyor. Sonra Morrison birkaç kez yumruklaşıyorlar ama en Chris Jericho bir Enzuigiri geliyor. Sonra, iplere zıplayıp bir Lionsault yapıyor. Sonra tuş deniyor ama olmuyor. Jericho biraz sinirleniyor. Ve Walls of Jericho yapıyor. Morrison, iplere tutunmaya çalışıyor ama Jericho onu geri çekiyor ama en sonunda Morrison iplere tutunup kurtuluyor.

Jericho bırakmıyor. Hakem onu tutup çekiyor. Hakem Jericho ile ilgilenirken Mark Henry, Morrison'a vuruyor. Sonra, Jericho, Morrison'u tutup Irısh Whip'e gönderiyor. Ama Morrison, iplere tutunup koşmuyor. Sonra Jericho koşarak saldırırken Morrison tutup STO Backbreaker yapıyor. Ardındanda bir Neckbreaker yapıyor. Morrison tuş deniyor ama Jericho tuş olmuyor. Sonrai Jericho'yu ayağa kaldırıp bir Russian Legsweep yapıyor John Morrison. sonra bir kez daha tuş deniyor ama olmuyor. Morrison, sonra Jericho'yu köşeye atıyor orada onu birkaç kez yumrukluyor. Sonra onu kaldırıyor ama Jericho'dan yumruklar gelmeye başlıyor. Ama Morrison ilginç bir Suplex ile Jericho'u atıyor. Sonra Diving Crossbody ile Jericho'nun üstüne atlıyor. Sonra, tuş deniyor ama olmuyor. Sonra, Morrison, Jericho'u ayağa kaldırıyor ama sonra Jericho bir Codebreaker deniyor ama Morrison'da onu iterek kurtuluyor ardından ayağa kalktıklarında Morrison'dan bir Flying Chuck geliyor. Ardından koşarak bir dropkick ile Mark Henry'e saldırıyor. Sonra Jericho'u köşeye çekiyor Starship Pane denemek için ve Starship Pane yapıyor Morrison. Tuş deniyor ve maçı kazanıyor.

Promo

Ringde RAW GM'i Bret Hart'ı görüyoruz.Konuşmaya başlıyor.

Bret: Herkes geçen haftadan sonra şoke olmuş durumda.Bunun nedenini çok merak ediyorum,HHH'in F4W'deki yerine neden olduğum için mi? Emin olun,HBK'e yaptığım şeyin aynısını ona da yapacağım.

Ama Triple H'in müziği duyulur!

HHH: Bret,öncelikle sana çok kızgınım.Hem geçen hafta maçıma karıştığın için,hem de beni bu gece maça çıkartmadığın için.Fatal 4 Way şansımı engelledin,ama biliyorsun ki dövüşmeyecek olsam bile F4W'e gideceğim,Vince'in seninle olan maçında Vince'in yanında duracağım.

Bret: HHH,biliyorsun ki Vince ile geçmişimiz var.Onu yenebileceğime inanıyorum.Ama şunu bil ki F4W'de onunla işim bittiğinde seninle de ilgileneceğim.

Derken bu sefer Vince geliyor!

Vince: Bret,aslında seni GM yapmak iyi bir fikirdi.Fakat az önceki konuşman sonrasında pişman oldum.Sen nasıl olur da patronuna hakaret edersin? Mr.McMahon'a bulaşanlar cezalarını bulurlar,emin ol.

Ortalık durgunlaşıyor ve seyirciler ne olacak diye merak ediyor. Ve birdenbire seyircilerin arasından RAW güreşçileri geliyor! Mark Henry,William Regal,Vladimir Kozlov,Jey Uso ve Jimmy Uso! 5 Triple H ile birlikte toplam 6 kişi Bret Hart'ı dövmeye başlıyor.Herkes işini hallettikten sonra HHH'e bırakıyorlar ve o da ona bir Pedigree yapıp taunt yapıyor.Vince şimdi ringe doğru ilerliyor ve HHH Bret'i kollarından tutuyor.Vince ona çok sert bir tekem atıyor ve sonra da ceketini çıkarıp üstüne atıyor.Sonra da sinsice gülüyor.Sıradaki maçımıza geçiyoruz.

Main Event'imize geçiyoruz.

Main Event: John Cena & R-Truth & Ezekiel Jackson vs Sheamus-Gauntlet Match

Sheamus bu maçın çok zor olacağını biliyor ama yine de hazır.İlk önce Ezekiel Jackson geliyor ve başlıyorlar.Lockup yaptıktan sonra Sheamus ona dirsek atıyor ve sonra da kendini iplerden gerip erken bir Bicycle Kick yapıyor.Şimdi farklı yerlerine tekmeler atmaya başlıyor ve sonra da hafif kaldırıp kafa atıyor.Klasik sinirli bakışlarını yapıyor ve bu sefer de Celtic Slam için hazırlanmak istiyor ama Ezekiel onun karnına çok güçlü bir yumruk yerleştiriyor.Ardından da kaldırıp Irish Whip ile kenara fırlatıyor.Ardından da yanına gelip kendisiyle birlikte onu köşeye çıkarıyor ve Superplex yapıyor! Bu Sheamus'un işini bitirmiş olabilir.Ezekiel de bunu farkediyor ve tuşa gidiyor.1,2 ama Sheamus ayapını iplere koyuyor.Ezekiel iyice sinirleniyor.Zaten geçen haftadan kalan siniri daha da artıyor ama Ezekiel bu sinirine kurban gidiyor çünkü Sheamus onu kaldırıyor ve Celtic Slam yapıyor.Ardından da tuşa gidiyor ve başarıyor.Sheamus Ezekiel'i eledi sayın seyirciler.Sıradaki güreşçi R-Truth.R-Truth lockup ile başlamak istiyor ama Sheamus bunun yerine ona set bir yumruk atıp yere seriyor.Sheamus şimdi hafifçe onun yanına eğiliyor ve F4W'de ben kazanacağım gibi bir şeyler söyleyip Punt Kick tarzı bir tekme ile onu yere seriyor.Tuşa gidiyor ama R-Truth kalkıyor.Sheamus ringi tekmelemeye başlıyor ve sonra da R-Truth'u kaldırıp DDT yapıyor.Bununla da yetinmeyip şimdi de onu Celtic Slam için kaldırıyor.Acaba R-Truth da buna kurban olacak mı derken iniyor ve bir takladan sonra Sheamus'a tıpkı az önce kendisinin yaptığı gibi DDT yapıyor.R-Truth şimdi çareyi Scissors Kick'te buluyor ve iplerin önüne geçip Sheamus'un kalkmasını bekliyor.Sheamus kalkıyor ve R-Truth da Scissors Kick'i başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor!Şimdi de bir tuş denemesi,bu sefer bitmiş olabilir SRO hayranları.Ama Sheamus yine kalkıyor! Gerçekten inanılmaz bir dayanıklılığı var.R-Truth şaşkın da olsa hayranlarını unutmuyor ve What's Up! diye soruyor.Fkat bunu yaptıktan sonra Sheamus onun üstüne uçuyor ve hala yere düşmediğini görünce de Bicycle Kick yapıyor.Tuşa gidiyor,1,2,3 ve R-Truth da elendi sevgili izleyenler! Gauntlet maçında kalan son kişi şampiyon Cena,o da Sheamus'u yenemezse Sheamus gerçekten büyük bir zafere imza atacak.Cena hemen klasik Clothesline'larını çakmaya başlıyor ve Sheamus tamamen yerde kaldığında da elini havaya kaldırıyor.You Can't See Me ve ardından da Five Knuckle Shuffle! Öncekilere güvenerek çabuk bir tuş deniyor ama Sheamus yine ve yine kalkıyor.Bir sürü saldırı ve sonradan yapılan bir Five Knuckle Shuffle'a rağmen Sheamus hala kaybetmedi.Cena biraz çaresiz kalıyor fakat sonradan kenara çıkıyor ve aynı Five Knuckle Shuffle'ı kenardan yapıyor! Fakat bu sefer tuş etmek yerine STF-U bağlıyor! Sevgili izleyenler Sheamus bu durumda da pes etmezse F4W'de yeni şampiyon o diyebiliriz.Ve evet,Sheamus pes etmiyor çünkü kalkıp Back Slam ile Cena'yı arkasına atıyor.Şimdi de klasik taunt'unu yapıp Cena'yı kaldırıyor,sanıyoruz hepimiz sıradaki hareketin ne olduğunu biliyoruz,Celtic Slam hem de çok sert bir şekilde! Sheamus tuşa gidiyor! 1,2,3 ve maç bitti! Sayın izleyiciler gözlerimize inanamıyoruz! Ne maçtı ama! Sheamus açık ara farka rağmen biri şampiyon Cena olmak üzere üç kişiyi aynı maçta devirdi.Sheamus'u gerçekten tebrik etmek gerek.Sheamus bu sefer kemeri istemiyor ve taunt'unu yapıyor.2 haftadır RAW'ı Sheamus kontrol ediyor diyebiliriz sevgili izleyenler! SRO RAW bitiyor,haftaya Fatal 4 Way'de görüşmek üzere!


SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT:xUndertakerx,Heart Break Legend

SRO hayranları RAW'ın tüm Fatal 4 Way maçları kesinleşti:

Cena vs Ezekiel vs Sheamus vs Morrison-WWE Championship


Evan vs Miz vs Ted vs Yoshi-United States Championship


Bret Hart vs Vince McMahon

_________________
Her zaman görmek istediğim bir durum.


Eğer, iyi bir durum için RKO olacaksa her zaman RKO'yu görmekten sıkılmam


Nexus will die and Nexus will rest in peace

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://wrestlemania.catsboard.com
 
SRO RAW 19. Hafta Yayını
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ :: WWE SRO BÖLÜMÜ :: SRO(SmackDown Raw Oyunu) :: SRO(SmackDown Raw Oyunu) :: SRO Arşiv :: SRO RAW (Arşiv)-
Buraya geçin: