TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY
 
AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 SRO RAW 21. Hafta Yayını

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
xUndertakerx
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 529
Rep Puanı : 1
Kayıt tarihi : 11/08/10

MesajKonu: SRO RAW 21. Hafta Yayını   Paz Ara. 26, 2010 9:05 pm

Evet sevgili SRO izleyenleri RAW'a hoşgeldiniz! Bu geceki konuk sunucumuz herkesin sevgilisi olan bir komedi duayeni Jim Carrey! Ama şovu RAW GM'i Onur açıyor!

Onur: Öncelikle,söylenecek pek birşey olduğunu sanmıyorum.Geçen hafta gözlerime inanamadım.Biri patronum,biri iş ortağım ve en yakın dostum.Böyle bir şeyi nasıl yaparlar?RAW ne hale geldi ayrıca benim adamım Cena'ya saldırdılar.Neyse,SRO evreni,'BayBotan' ekibi adına geçen haftaki olaylardan dolayı özür diliyorum.Böyle bir şeyin tekrar olmaması için elimden geleni yapacağım.

Ve diğer RAW GM'i Baybora geliyor! My Time adında yeni bir şarkısı var,bu heel şarkısı olmalı.

Hayranlar müthiş bir derecede yuhalıyorlar Baybora'yı.Baybora konuşmaya başlıyor:

Baybora: Bir şeyler söylemeden önce,geçen haftanın nasıl bittiğine bir bakalım isterseniz(gülüyor)

Ve ekranlarda BayBotan ekibinin Cena'ya yaptığı saldırı beliriyor.Video bittikten sonra Baybora konuşmaya başlıyor:

Baybora: Onur,bir kere şu konuya açıklık getireyim ben hala senin dostunum.Ama artık bu insanlardan sıkıldım,hep Cena hep Cena.Bu desteğin esas GM'e gösterilmesi gerekiyor.

Onur: Biz zaten yeterince ilgi görüyoruz Baybora,bence çok yanlış bir şey yaptın.

Baybora: Ha yanlış şey demişken,Onur şu anda ringte durmakla çok yanlış bir şey yapıyorsun.

Onur: Neden?

Baybora: İşte bu yüzden!

Ve SRO Chairman'i Botan seyircilerin arasından gelip Onur'u kafasından yakalıyor ve Baybora da ona Onur'u kaldırmasını söylüyor.Sonra da altına alıyor ve bir Pedigree yapıyor.Baybora Onur'a ihanet etti.BayBotan ekibi taunt yapıyor fakat Onur birdenbire kalkıyor acaba cevap verebilecek mi! Derken Botan ona Chokeslam'i yapıştırıyor ve Onur tekrar yerde.BayBotan ekibi müthiş bir yuhalama ile oradan ayrılıyor.Ama ayrılırken tekrar mikrofon istiyorlar ve şöyle diyorlar:

Baybora & Botan(aynı anda): Because we're BayBotan,and we're awesome!

Yuhalama sesleri şiddetini arttırırken birdenbire Vince McMahon ringde gözüküyor? Onur'un kalkmasına yardım ediyor ve Onur da çok şaşırarak iyiyim diyor.Vince onun çıkmasına yardım ederken ilk maçımıza geçiyoruz.John Cena vs Rated RKO - One on Tag Handicap Match

Ve maçımız başlıyor,Cena için gerçekten zor bir gece olacak.Orton başlamaya karar veriyor ve maç başladı.Orton ile Cena bir lockup ile başladıktan sonra Cena onu iplere gönderiyor e geri dönünce de Shoulder Block yapıyor.Bunu birkaç defa devam ettikten sonra Orton'ı sırtına alıyor!

Ama Attitude Adjustment yapmıyor ve Orton'ı kafası ring kenarına gelecek şekilde fırlatıyor.Şimdi Orton ring kenarında baygın bir şekilde duruyor.Cena da onun üzerine koşuyor ama Orton son anda çekiliyor ve Cena kafasını kenara çarpıyor.Bu fırsattan istifade eden Orton onu yakalıyor ve Neckbreaker yapıyor.Orton şimdi de Edge'e tag veriyor.Edge çok hızlı bir tempoyla Clothesline'lar yapıştırmaya başlıyor ve sonra da Cena'yı yakalayıp DDT yapıyor.Şimdi de Edge bir tuş denemesi yapıyor ama başarısız oluyor.Cena Edge'e de dayanarak ayağa kalkıp ona Protobomb yapıyor ve Five Knuckle Shuffle için hazırlanıyor!

Five Knuckle Shuffle'ı başarılı bir şekilde yaptıktan sonra Edge'in üzerinde tuş deniyor Cena.Fakat Orton geliyor ve tuşu bozuyor.Cena Orton'a bakarken Edge arkada Spear için taunt yapıyor ve Cena önüne döndüğünde Spear'ı çakıyor.Şimdi yine bir tuş denemesi artık bitmiş olabilir,1,2 ama Cena hala maçta! Edge buna şaşırıyor ama şimdi Orton'a tag veriyor.Bu sırada Cena yerde olduğu için Orton da bir Punt Kick için hazırlanıyor ama tam yapacakken Cena onu ayağından tutup düşürüyor ve STF-U bağlıyor! Orton çaresiz! Dayanmaya çalışıyor ama ringin ortasındalar ve ipler de o kadar yakın değil.

Orton kendini biraz sıkıyor ve dayanıyor ama başka çare bulamayınca pes ediyor! Cena çok iyi bir performans sergiledi ve kazandı! Edge Orton'ın durumuna bakarken Cena seviniyor fakat bu gece ayrıca bir de kemer maçı var dediğimiz gibi onun için çok zorlu bir gece olacak.Fakat o da ne,BayBotan ekibi geliyor! Ve geçen haftaki gibi Cena'ya saldırmaya başlıyorlar! Bu arada Orton uyanıyor ve Baybora ile Botan Rated RKO'ya Cena'yı ring dışına indirmelerini ve ellerini kenara bağlamalarını söylüyorlar.BayBotan'dan önce Orton'dan bir darbe geliyor.

Şimdi Rated RKO oradan ayrılıyor ve Baybora bir Singapore Cane alıp onunla Cena'nın kafasının ortasına vuruyor! Hayranlar çok endişelenmiş durumda,bu beyin kanamasına kadar gidebilir.Şimdi Baybora Botan'a sıra sende gibi bir şeyler söylüyor ve Botan da spiker masasının üstünü söküp küçük monitörü alıyor ve getirip Cena'nın kafasında patlatıyor!Cena gerçekten çok kötü durumda.BayBotan oradan gidiyor ve sağlık görevlileri gelip Cena'yı çözüyor ve sedyeyle götürüyorlar.Cena'nın Main Event'te kemer maçı vardı,acaba o maça çıkabilecek mi?Promo

Evet izleyenler Brie Bella'larla birlikte konuk müdür Jim Carrey ringe geliyor.

Jim Carrey : Burada olmak güzel birşey... . (Ve bir sürü espiri yapıp seyircileri güldürüyor)

Jim Carrey : Şimdi burada RAW'ın Money in the Bank için katılacak 6 Güreşçisini söyleyeceğim 2'si sonra belirlenecek. Ve bu isimler şunlar: Sheamus, Ezekiel Jackson, R-Truth, The Miz, Ted Dibiase, Zack Ryder. Bu isimlere başarılar diliyorum.

Derken Nexus'un müziği duyuluyor.

Wade Barrett : Jim Carrey, bizde MITB'de yer ayırmak istiyoruz. Yoksa olanlar kötü olur.

Jim Carrey : Hey seni çaylak düzgün konuş. Eğer burada bana saldırırsan Vince McMahon'dan da izin aldım seni kovarım. Üstünede saldırırsan polis çağırırım.

Wade Barrett : Her neyse bizim için yer ayırtacaksın Money in the Bank maçta gerekirse o 6 kişiyi çıkarıp bizi oraya koyacaksın.

Jim Carrey : Hmm.(Bu sırada düşünüyor). Buldum içinizden birini Money in the Bank maça sokacağım. Ve bu şu şekilde olacak. Haftaya 7-Man Battle Royal'a çıkacaksınız yediniz kendi aranızdı. Maçı kazanan Money in the Bank maça girme hakkı kazanacak.

Nexus bu söze bayaa bir şaşırır. Wade tam kabul etmediğini söylerken.

Jim Carrey : Eğer kabul etmezseniz kovulursunuz

Derken Nexus gider. Ve Jim Carrey'de Brie Bella'larla birlikte gider.Sheamus vs Triple H

Maça Lock-Up ile başlıyoruz.

Ama sonra Sheamus'tan bir diz darbesi geliyor Triple H'in kafasına ve Sheamus bir Back Suplex yapıyor. Sonra, Sheamus, Triple H'in kafasını tutup yumrukluyor. Sonra, kafasından tutup bu sefer tekmeliyor. Sonr Elbow Droplar geliyor. Sheamus, Triple H'i ayağa kaldırıyor ama Triple H'ten Sheamus'un kafasını bir yumruk geliyor. Sonra Triple H'ten bir Suplex geliyor. Sonra Triple H, dizlerini Sheamus'unn kafasına çarptırıyor zıplayarak. Sonra, Triple H'ten Figure Four Leglock geliyor.

Sheamus çok acı çekiyor ama dayanamıyor. Ama en sonunda iplere tutunup kurtuluyor Sheamus. Sonra, ayağıyla Triple H'in suratına vuruyor. Sonra Sheamus ringin dışına çıkıyor. Ayağını tutuyor. Sheamus'un ayağı çok ağrımış anlaşılan. Neyse Hakem 10'a kadar sayıyor. Sheamus, 8'de ringe giriyor. Triple H ise Sheamus'u tutup köşeye atıyor. Orada dövmeye başlıyor. Triple H, Shoulder block yapıyor Sheamus'a. Ardından bir Clothesline ile saldıracakken Sheamus, Triple H'in yüzüne tekme atıyor. Sonra, Triple H'e bir Bicycle Kick yapıyor. Sheamus tuş deniyor ama Triple H tuş olmuyor. Sonra, Sheamus, Triple H'i kaldırıyor ve Irısh Curse yapıyor. Ardından bir daha tuş deniyor ama olmuyor. Sonrasına Crufix Powerbomb için Triple H'i sırtına alıyor ama tam yaparken Triple H kurtuluyor. Ve Facebreaker Knee Smash yapıyor. Sonra Triple H'ten bir Pedigree denemesi ama Back Drop ile Sheamus onu atıyor. Sonra, Triple H, Clothesline ile Sheamus'un üzerine gidiyor ama Sheamus bir Powerslam yapıyor. Sonra, Knee Droplar geliyor Sheamus'tan. Ve sonra bir Armlock bağlıyor Sheamus. Triple H uzun süre bu Submission'da kalıyor ama Arm Drop ile kurtuluyor Triple H. Sonra, Sheamus bir DDT yapıyor Triple H'e. Ardından Bicycle Kick için Triple H'in kalkmasını bekliyor. Triple H kalkıyor Sheamus tam bir Bicycle Kick yaparken Triple H sıyrılıyor. Ve ardından bir Spinebuster yapıyor. Sonra, Nexus geliyor. Ringe girmiyorlar ringde bekliyorlar bilerek Triple H'i şaşırtmak için. Triple H arkasını döndüğünde Sheamus'tan bir Bicycle Kick geliyor. Ardından Sheamus tuş etmek yerine Crufix Powerbomb için Triple H'i kaldırmaya çalışıyor ama tam yapacakken Triple H kurtuluyor ve Pedigree yapıyor Sheamus'a.

Ve ardından Triple H tuş ediyor. Triple H düzgün bir galibiyet alıyor. Ve çıkışta olan Sheamus'u yeniyor.

Maç sonrası Nexus, Triple H'i alıp dışarı çıkartıyor. Orada Darren Young'un elinde bir sandalye var onunla Triple H'e vuruyorlar. Ardından Wade Barrett ringin altından bir Sladgehammer çıkarıp Triple H'i bayıltana kadar dövüyor. Ardından Triple H bayılıyor. Bu sırada Sheamus, gizlice ringin altından merdiveni alıyor ve ringe kuruyor. Money in the Bank çantasını alma çabasında. Ama buna Nexus izin vermiyor. Derken diğer Money in the Bank'a katılan güreşçiler geliyor. Ezekiel Jackson, The Miz, R-Truth, Ted Dibiase, Zack Ryder. Ve Nexus'u dövüyorlar. Ezekiel Jackson, Barrett'a Standing Side Slam yapıyor. R-Truth, Justin Gabriel'e Corkscrew Flying Forearm Smash yapıyor. Ted Dibiase, Darren Young'a Dream Street yapıyor. The Miz, Michael Tarver'a Skull Crushing Finale yapıyor. Zack Ryder, Zack Attack yapıyor Heath Slater'a. Sheamus'ta Bicycle Kick yapıyor Skip Sheffield'a. En son David Otunga kalıyor. Onuda Sladgehammer ile dövüyorlar. Ringde şimdi sadece Money in the Bank'a katılan güreşçiler kaldı. Sheamus hemen Ezekiel Jackson'u dışarı atıyor. Zack Ryder, Zack Attack için yakalıyor ama arkadan The Miz gelip Zack Ryder'a Skull Crushing Finale yapıyor. R-Truth'ta güzel tekmelerle The Miz'i dövüyor ve aşağı atıyor. Ted Dibiase, Dream Street yapıyor R-Truth'a ve R-Truth'ta ringin dışına çıkıyor. Ted Dibiase arkasını döndüğünde Sheamus'tan bir Bicycle Kick yiyor. Sheamus merdivene çıkıyor. Tam Money in the Bank çantasını tutarken Ezekiel Jackson gelip Sheamus'u düşürüyor merdiveni atarak. Ardından Ezekiel Jackson çıkıyor merdivene ve Money in the Bank çantasıyla poz veriyor.
Sıradaki maçımıza geçiyoruz.Mark Henry vs Chris Jericho

Bu arada hatırlatalım maçın spikerlerinin yanına John Morrison geliyor. Maçı izlemek için.

Maça başlıyoruz. Mark Henry, sinirli bir şekilde bağırarak Jericho'ya bir Clothesline yapıyor. Ama sonrasında Chris Jericho hemen ringin dışına kaçıyor. Biraz bekliyor ve count-out ile yenilmemek için ringe geri geliyor. Ama ringe girerken Mark Henry yine sinirden Chris Jericho'nun boynuna basıyor.

Chris Jericho bu sırada iplere tutunuyor. Hakem 5'e kadar sayıyor ama 4'te Mark Henry onu bırakıyor. Mark Henry, John Morrison'a bakıyor o kemer benim gibi işaretler yapıyor. Ama arkasını döndüğünde Mark Henry, Chris Jericho'dan bir Dropkick yiyor.

Sonra, Jericho bir kez daha Dropkick yapıyor. En sonunda bir Enzuigiri yapıyor. Ve Chris Jericho tuş deniyor ama Mark Henry kurtuluyor. Sonra Chris Jericho köşeye çıkıyor ve Mark Henry'nin kalkmasını bekliyor Mark Henry ayağa kalktığında ona bir Missile Dropkick yapıyor. Sonra yine Chris Jericho tuş deniyor ama olmuyor. Chris Jericho'dan Knee Droplar geliyor ve bu sırada bağırıyor "C'mon Mark" diye. Chris Jericho, bakıyor ki Mark Henry yerde yatıyor ve Lionsault deniyor ama Mark Henry, yuvarlanarak ringin dışına çıkıyor. Mark Henry ringin dışındayken Chris Jericho, Crossbody ile Mark Henry'nin üzerine atlıyor. Ama Mark Henry onu tutuyor ve ringin dışında ona Military Press Slam yapıyor. Sonra, Chris Jericho'yu kaldırıp kafasını bariyerlere vurduruyor. Sonra, Mark Henry spiker masasına gelip, Chris Jericho'nun kafasını masaya çarptırıyor. Sonrasında, John Morrison'a seni yenicem diyor ve birkaç şey daha söylüyor. John Morrison sinirlenip spiker masasından kalkıyor ama sonra vazgeçiyor. Bu sırada Chris Jericho eline bir sandalye alıyor ve gizlice hakem görmeden Mark Henry'nin ayağına vuruyor. Mark Henry, biraz yere çöküyor ama John Morrison, Mark Henry'e "Seni güçsüz herif kimseyi yenemezsin" diyince Mark Henry sinirleniyor. Ve Mark Henry, Chris Jericho'yu kaldırıp John Morrison'un üzerine atıyor. Yani Spiker masasına doğru itiyor.

John Morrison, bir anda şaşırıyor. Ve Mark Henry'e saldırmak istiyor, ama Mark Henry onu tutup. John Morrison'a Headbutt'lar yapmaya başlıyor. Birçok kez vuruyor. John Morrison'u bariyerlere çarptırıyor Mark Henry en sonunda bir yumruk ile bırakıyor. John Morrison o yumruktan sonra Jericho'nun oraya yürüyor başı dönmüş bir şekilde. Ve Chris Jericho ayağa kalktığında John Morrison'a bir Codebreaker yapıyor. Chris Jericho aslında Codebreaker'ı Mark Henry'e yaptığını sanıyor ve bayağı bir seviniyor. Ama arkasını döndüğünde Mark Henry'yi görüyor. Mark Henry ilk önce değişik bir şekilde gülümsüyor. Ardından, Chris Jericho'ya bir Bearhugg yapıyor. Bir süre sonra Chris Jericho'yu bırakıyor. Ve Chris Jericho'yu saçından tutup ringe gönderiyor. Bu sırada spikerler John Morrison'u uyandırmaya çalışıyor. Neyse ringin içinde, Mark Henry, Chris Jericho'ya Running Splash deniyor ama Jericho kurtuluyor. Ardından Chris Jericho, Clothesline ile Mark Henry'e saldıracak ama Mark Henry bir Powerslam yapıyor. Sonra, köşeye çıkıyor ve Springboard Splash yapıyor. Ardından, Running Splash deniyor ve onuda yapıyor Mark Henry. Mark Henry sonrasında tuş deniyor ama Chris Jericho'nun ayağı iplerde gözüküyor. Mark Henry sinirleniyor. John Morrison'un durumuna bakıyor. Bu sırada John Morrison, bir anda spikerleri itiyor. Ve ayağa kalkıyor. Mark Henry'e bir şey söylüyor. Mark Henry, Morrison'a kızgın kızgın bakıyor. Mark Henry arkasını döndüğünde Chris Jericho'dan bir Codebreaker yiyor. John Morrison gülüyor. Chris Jericho, tuş deniyor ama Mark Henry tuş olmuyor. Bu sefer John Morrison, Chris Jericho'yu oyalıyor. "O bana yaptığın Codebreaker'ın cezasını ödeyeceksin" diyor John Morrison. Chris Jericho arkasını döndüğünde Mark Henry ona bir Worlds Strongest Slam yapıyor. Ardından tuşa gidiyor Mark Henry ve kazanıyor.

Maçı kazanıyor. John Morrison girişe gidiyor. Mark Henry ise o kemeri istediğini söylüyor. Evet izleyenler Money in the Bank'ta ki WWE Championship maçımız belli oldu.
John Morrison vs Mark Henry - WWE Championship Match.Promo

Evet SRO Takipçileri Evan Bourne bir röportaj yapacak.

Josh Matthews, tam soru soracakken, Evan Bourne, Matthews'ten mikrafonu alır.

Evan Bourne : Burada röportaj yapmayacağım. O Randy Orton ile Edge bugün takım arkadaşımı çok kötü dövdü. Bunun bedelini Money in the Bank'ta ödeyecekler.

Josh Matthews : Nasıl yani ?

Evan Bourne : Evet duydunuz. Randy Orton ve Edge, Money in the Bank'ta bizimle karşılaşacaklar. Ve WWE Championship Tag Team Title Maç olacak. Ve John Cena, bugün Morrison'u yenecek ardından Money in the Bank'ta takım kemerini alıp çift şampiyon olacak. Son olarak, Rated RKO, bugünkü Cena'nın Title maçına karışırsa karşılarında beni bulur o kadar.
Ve Main-Event'e geçiyoruz.John Morrison(c) vs John Cena-WWE Championship Table Match

Sevgili izleyenler gecenin Main Event'i başlamak üzere ve bu ayrıca RAW'daki ilk masa maçı.İlk önce şampiyon Morrison ringe geliyor fakat Cena henüz gelmiyor biliyorsunuz BayBotan saldırısndan sonr sakatlandı.Hayranlar gelip gelmeyeceğinden endişeleniyor ama Cena geliyor! Hem de oldukça dinamik bir şekilde.Herkes bir oh çekiyor ve hazırlıklar tamamlanıyor.Bu maç Cena'nın kemeri geri alması için tek şans.Ve hakem kemeri gösterdikten sonra maçı başlatıyor,Cena dinamik bir şekilde gelmiş olsa da sakatlığının etkisi var ve ayrıca bu bir masa maçı çok tehlikeli olabilir.Ama Cena'nın sloganı Never Give Up.Maç başladıktan sonra Cena lockup ile başlamak istiyor ama vazgeçiyor.Etrafına bakınırmış gibi yapıyor ve Morrison'ı yumruklamaya başlıyor.Ama şimdi de Morrison onu itiyor ve erken bir Nitro Blast ile yere seriyor.Ringin dışına inmek istiyor sanıyoruz masa alacak.Fakat Cena ona sırtından vurarak bunu engelliyor ve ring ortasına getirip koyuyor.Elini de kaldırıyor ve Five Knuckle Shuffle! Ama hayır,You Can't See Me yaparken Morrison onun suratına bir tekme atıyor ve arkasından da ring dışına yolluyor.Morrison bir taunt yapıyor ve ardından o da ring dışına iniyor ve farklı taraflarda ki iki masaya bakmaya başlıyor.Ama masa almıyor ve Cena'yı apron'A koyp orada resmen işkence çektiriyor,karnına tokat atıyor ve dirseğiyle onun yüzüne bastırıyor.Bunu bir süre sonra bırakıyor ve Cena'nın kafasını bariyerlere çarpıyor.Cena'nın artk tamamen bitkin olduğunu görüyor ve bir masa almaya karar veriyor.Morrison masayı aldığı yerde kuruyor ve üstünü de eliyle sildikten sonra da Cena'nın yanına gidiyor ve kafasından tutup kaldırıyor.Masanın yanına götürmeye başlıyor fakat Cena ona ring dışında Protobomb yapıyor! Cena şimdi de masanın üstünew çıkıyor! Ve oradan yapıyor hareketini,Top Rope Five Knuckle Shuffle ama masadan! Şimdi Morrison ve Cena ikisi de yerde.Cena'nın az önce yaptığı hareketi replay olarak izliyoruz.Şimdi erken kalkan taraf Cena oluyor ve Morrison'ı kaldırıyor.Aslında şu an onu masaya koymak için çok iyi bir şans.Fakat Cena bunu yapmıyor ve onu ring kenarındaki direğe getirip kolunu birkaç kez direğe çarptırıyor.Morrison tekrar yerde ve kolunu tutuyor.Cena direğe tutunarak biraz dinleniyor,anlaşılan sakatlığı tam olarak geçmemiş.Şimdi Cena saldırmaya hazır ama yine bekleneni yapıp onu masaya koymuyor ve bu sefer de masayı eski haline getirip onunla Morrison'ın ilk önce ayaklarına,sonra da sırtına darbeler vurmaya başlıyor.Cena şimdi masayı yere bırakıyor ve Morrison'ı kurulmamış masanın üstüne koyma girişiminde bulunuyor fakat bu ters tepiyor ve Morrison onu koyuyor! Şimdi onu masayla beraber spiker masalarının önüne getiriyor ve apron'a çıkıyor.Yoksa,yoksa! Evet,aprondan Starship Pain geliyor ama masa kırılmıyor kurulu değildi çünkü.Ama Cena bu hareketin acısını oldukça fazla bir şekilde hissediyor.Morrison şimdi masayı Cena'nın altından çekiyor ve onunla az önce aynen kendisinin yaptığı gibi Cena'ya vuruyor.Masayı kurmaya karar veriyor!Ring dışına masayı kuruyor fakat beklenen yine olmuyor sevgili SRO izleyicileri,Morrison Cena'yı ringe sokuyor ve ardından da kendisi geliyor.Morrison şimdi Cena'yı ring kenarına getiriyor ve Starship Pain için hazırlığını yapıyor! Ve tam yapacakken Cena onu sırtına alrak yakalıyor ve Attitude Adjustment yapıyor! Muhteşem bir counter.Cena onun yerde kaldığından emin olmak için kenara çıkıyor ve bir Elbow Drop yapıyor.Morrison neredeyse bitmiş durumda.Cena şimdi kendi başına ring dışına iniyor ve başka bir masa almak istiyor.Ama o sırada gözü WWE kemerine çarpıyor ve alıp ona bakmaya başlıyor.Fakat bu çok büyük bir hata çünkü arkadan Rated RKO geliyor!! Cena'yı sinirli bir şekilde dövmeye başlıyorlar.Sonra da Orton Edge'e Cena'yı kaldırmasını söylüyor.Edge de kollarından yakalayıp Cena'Yı kaldırıyor ve bu arada da Orton WWE kemerini alıyor ve Cena'nın yüzüne vurmaya hazırlanıyor! Ama tam vuracakken Cena'nın takım arkadaşı Evan Bourne kurtarmaya geliyor! Fakat Orton hiç panik yapmıyor ve kemeri Evan'ın suratının ortasına yapıştırıyor.Evan yerde ve sonrasında da aynısını Cena'ya yapıyorlar.Sonra da Edge ve Orton birbirlerine çakıp oradan ayrılıyorlar.Şu anda Morrison ringde,Cena ve Evan ise ring dışında baygın durumda.Ama şimdi Morrison ayağa kalkıyor ve ring dışında hala kurulu duran masayı görüyor.Her ne kadar istemese de Cena'Yı masaya koyuyor ve kenara çıkıp Cena'nın üstüne uçuyor ve masa kırılıyor! John Morrison hala WWE şampiyonu.Fakat durumdan pek memnun değil çünkü Rated RKO'dan istifade etmiş gibi oldu.Morrison ondan özür dilemek istiyor ama Cena sinirli bir şekilde kabul etmiyor ve takım arkadaşı Evan'ı alıp gidiyor giderken de WWE kemeri artık umrumda değil diyor.SRO RAW burada bitiyor,haftaya tekrar buluşmak dileğiyle hoşçakalın!

SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS
RESERVED
COPYRIGHT:xUndertakerx,Heart Break Legend

_________________
Her zaman görmek istediğim bir durum.


Eğer, iyi bir durum için RKO olacaksa her zaman RKO'yu görmekten sıkılmam


Nexus will die and Nexus will rest in peace

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://wrestlemania.catsboard.com
 
SRO RAW 21. Hafta Yayını
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ :: WWE SRO BÖLÜMÜ :: SRO(SmackDown Raw Oyunu) :: SRO(SmackDown Raw Oyunu) :: SRO Arşiv :: SRO RAW (Arşiv)-
Buraya geçin: