TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SRO RAW 23. Hafta Yayını

YazarMesaj
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

SRO RAW 23. Hafta Yayını Empty
MesajKonu: SRO RAW 23. Hafta Yayını   SRO RAW 23. Hafta Yayını Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 9:12 pm

SRO RAW 23. Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO

Sevgili SRO hayranları RAW'a hoşgeldiniz!Money In The Bank bitti ve o muhteşem gecede Chris Jericho RAW MITB maçını kazandı.Şovu geçen haftaki gibi Jericho açıyor,ama bu sefer elinde MITB çantasıyla.

Jericho: Öncelikle geçen Pazar gününe kısaca bir göz atalım.

Jericho: İşte bu yüzden,yaptığım işte dünyanın en iyisiyim.İşte,bu yüzden Mr.Money In The Bank'im.İşte...

Ama konuşması şampiyon Morrison tarafından bölünüyor!

Morrison: Chris,öncelikle sanırım seni tebrik etmekten başka çarem yok.Bir takım dikkat dağıtmalar sonucu kazandığın için.

Jericho: O yeşil ışıklar umrumda değil Morrison,sonuçta MITB'i kazanan kim,ben!Ben!Yani yaptığı işte dünyanın...

Morrison: Zırvalamayı kes!Eğer gerçekten onu hakettiğini düşünüyorsan bana çantayı kullanacağn zaman söylersin ve böylece adil olacağını kanıtlamış olursun.

Jericho: (Gülerek)Bunu kısaca senden korkuyorum olarak söyleyebilirdin Morrison.Sonuçta çanta bende ve artık her anın Jericho bir yerden çıkacak mı diye bakınmakla geçecek!

Morrison: Chris,bu benim ilk ana kemerim.Ve tadını çıkarmadan sana kaptırmaya niyetim yok!

Morrison hayranların desteğiyle ringden ayrılıyor.Fakat tam giderken Jericho ona arkadan MITB çantası ile vuruyor.Ama cash in yapmıyor ve sadece tekrar gülerek oradan ayrılıyor.İlk maçımıza geçiyoruz.

The Great Khali vs David Hart Smith

Bir meydan okuma sonucu oluşan bu maçta Khali Ranjin Singh ile ve David ise Tyson ve Natalya ile geliyor.Ama bir kişi daha var,Ted Dibiase.O özel spiker olarak geliyor.Maçımız başladı.David hızlı bir şekilde Khali'ye dalıyor ve hızlı yumruklar atmaya başlıyor.Bir şey olmadığını görünce düşünmeye başlıyor ve bu sefer de kafa atmaya karar veriyor.Ama Khali onun kafasını elleriyle yakalyor ve Double Handed Chokeslam yaparak onu yere yapıştırıyor.Ayağıyla tuşa gidiyor ve herkes hemen biteceğini sanarken David kickout yapıyr.Khali bu sefer de onu boğazından sıkarak kaldırıyor yerden ama David inip ona bir DDT yapıyor.

Jerry Lawler: Ted,sence David bu durumun üstesinden gelebilecek mi?

Ted: Hiç sanmıyorum.Zaten Khali'nin karşısında şansınız çok düşük,bir de David Hart Smith'ten bahsediyorsak bu maçı alması imkansız.

David ayağıyla arka arkaya stomplar yapıyor ve sonra da onu kenara getiriyor.Bu arada Natalya bir sandalye alıyor ve onu yere atarak hakemin dikkatini dağıtıyor.O arada da Tyson Khali'nin karnına bir chop vuruyor.Seyirciler 'Wooooooooooo!' diye bağırıyor.Biraz garip bir durum.Sonradan maç normale dönüyor ve David Khali'nin yanına eğilip Camel Cluth submission'ını bağlıyor.Fakat Khali zorluk çekmeden David arkasındayken kalkyor ve onu arkaya atıyor.Ama David düştükten hemen sonra kalkıyor ve Khali'nin üzerine koşuyor fakat bunun bedelini bir Brain Chop yiyerek ödüyor!Ve Khali tuşa gidiyor fakat David yine tuş olmuyor!Gerçekten müthiş bir durum,uzun zamandır kimse Khali'ye bu kadar dayanmamıştı.Ranjin ona devam etmesini ve daha da sert olmasını söylüyor.Ama Khali arkasını döndüğünde David ona bir Running Powerslam yapıyor.Ve bu arada Natalya ile Tyson Kidd Ranjin'İ tutup götürüyorlar!Great Khali onu kurtarmakiçin ring dışına iniyor!Ama Natalya ve Tyson doğal olarak ondan daha hızlı koşuyor.Khali de onların peşinden koşmaya çalışıyor ama bu arada hakem 10'a kadar saymış oluyor ve maç bitiyor!David Hart Smith count-out ile kazandı.Bu arada Natalya ile Tyson Ranjin'i arkada bırkıp ringe geri dönüyorlar.Khali bu sefer peşlerinden koşmuyor ve Ranjin'in durumuna bakıyor.Taunt yapmaları beklenirken David de ring dışına iniyor ve tüm Hart Dynasty Ted Dibiase'ye saldırıyor!Çok sert darbeler vuruyorlar ve ardından da ed'i spiker masasına koyup apron ile masa arasında Hart Attack yapıyorlar ve tam masa kırılacakken Justin Gabriel geliyor ve Hart Dynasty'nin dağılmasını sağlayıp Ted'i oradan götürüyor!Sonunda Hart Dynaty ringe giriyor ve şarkılarıyla birlikte ayrıca yuhalamalar eşliğinde taunt yapıyorlar.

Promo

Evet sevgili izleyenler Edge'in SRO RAW'daki ilk Cutting Edge şovu için hazır olun!

Edge Orton ile birlikte ringe eliyor ve sonrasında da konuşmaya başlıyor.

Edge: Bu gece ilk defa şovumu biri ile beraber sunacağım,ortağım Randy Orton'a merhaba diyin!(Herkes yuhalıyor)

Edge: Bu haftaki konuğum çocukların kahramanı John Cena!

Ve yeni WWE Tag Team şampiyonu Cena hayranlardan büyük bir destek ile ringe geliyor.Ve mikrofon alıp konuşuyor.

Cena: Öncelikle 'eski' takım şampiyonları Orton ve Edge,beni buraya davet ettiğiniz için teşekkür ederim.Ha birde,kemerleri Evan ve benim için sıcak tuttuğunuz için teşekkür ederim!

Orton: Sence bu komik mi,ha?!O kemerler bizim,ve eninde sonunda geriye alacağız seni serseri!

Edge: Orton,sakin ol ahbap.Ve sana gelince bay Cena,sana acıyorum Evan Bourne gibi biriyle takım oldun.Bizse,birbirimizden daha iyiyiz ve muhteşem şampiyonlarız!

Cena: Aaa,pardon,'şampiyonlardık' demek istedin herhalde.

Orton iyice sinirleniyor ve Cena'nın üzerine yürüyor fakat Edge onu engelliyor.Ama Edge bu sefer kendisi saldırıyor Cena'ya Spear yaparak ve Orton da hemen ardından Punt Kick çakıyor!Edge ve Orton birliklte taunt yapıyorlar.Fakat o sırada Evan gizlice köşeye çıkıyor!Ve onlar arkasını dönükken Shooting Star Press yapıyor ve ikisini de aynı anda deviriyor!Muhteşem bir hareketti gerçekten!Evan Cena'nın kalkmasına yardım ediyor ve yerden kemerlerini alarak bu sefer Cenation kemerleriyle taunt yaparak son gülenler oluyorlar aynı zamanda Edge'i kendi şovunda rezil etmiş oluyorlar.

Chris Jericho vs Sheamus

Maça Lock-Up ile başlıyoruz. Ama Lock-Up’tan hemen sonra, Sheamus’tan bir tekme geliyor Chris JEricho’nun karnına. Ardından, yumruklar. Sonra, Sheamus bir suplex yapıyor Chris Jerico’ya. Sonra, Chris Jericho ayağa kalktığında bir tane daha Suplex geliyor. Ardından tuş deniyor Sheamus ama Chris Jericho kurtuluyor. Chris Jericho, kurtulduktan sonra, Sheamus’a koşarak bir Clothesline deniyor ama Sheamus eğilerek kurtuluyor ardından Chris Jericho’ya bir Headlock bağlıyor. Chris Jericho, kurtulmaya çalışıyor yapamıyor ama bir anda dirseğiyle Sheamus’un karnına vuruyor. Ama Sheamus’ta Chris Jericho’nun kafasını güçlü bir yumruk atınca durum Sheamus’un lehine oluyor. Sonra, Sheamus, Chris Jericho’yu köşeye atıyor. Orada, biraz yumrukluyor sonra, tekmelemeye başlıyor. Chris Jericho’nun kafasını iplerin orada sıkıştırıyor. Hakem uyarıyor Sheamus’u. Hakem 5’e kadar sayıyor ama Sheamus 4’te bırakıyor. Hakem, Sheamus’u uyarıyor. Neyse sonra Sheamus, güçlü bir şekilde Chris Jericho’yu köşeye gönderiyor. Sheamus, Chris Jericho’yu ayapa kaldırıyor ama bir anda Chris Jericho’dan yumruklar geliyor. Chris Jericho, bir European Uppercart yapıyor. Ve ardından, Sheamus’un kafasını tutup köşeye çarptırıyor.
SRO RAW 23. Hafta Yayını RAW_896_Photo_116
Köşede Chris Jericho, Sheamus’u biraz yumrukluyor. Sonra, Chris Jericho, Sheamus’un kafasını iplere tutunup bastırıyor.
SRO RAW 23. Hafta Yayını RAW_896_Photo_117
Hakem, Chris Jericho’yuda uyarıyor. Hakem yine 5’e kadar sayıyor. Chris Jericho, 4’te bırakıyor. Ve sonra Chris Jericho’dan Knee Droplar geliyor. Chris Jericho, bu sefer Sheamus’un kafasını iplere sıkıştırıyor. Hakem yine uyarıyor. Hakem tutup Chris Jericho’yu geri çekiyor. Chris Jericho biraz hakeme bakıyor ama sonra yine Sheamus’u dövmeye devam etmek istiyor. Chris Jericho Sheamus’un yanına gittiğinde Sheamus, Chris Jericho’nun karnına bir tekme atıyor. Sonra, Sheamus birkaç kez daha Chris Jericho’yu yumrukluyor ve en sonunda Sheamus, Chris Jericho’yu Irısh Whip’e göndermek istiyor. Ama Chris Jericho, Sheamus’u Irısh Whip’e gönderiyor. Irısh Whip’ten sonra Chris Jericho’dan Sheamus’a bir Dropkick geliyor. Ve ardından, bir kez daha Dropkick yapıyor. Şimdi Chris Jericho bir taunt yapıyor elini havaya kaldırarak ama arkasını döndüğünde Sheamus’tan bir tekme yiyor. Sonra, Sheamus birkaç kez yumrukluyor Chris Jericho’yu ve bu sefer Sheamus, Chris Jericho’yu Irısh Whip’e gönderiyor. Ardından Sheamus bir Clothesline yapıyor. Bu Clothesline’dan sonra Sheamus bir tuş deniyor ama Chris Jericho tuş olmuyor. Sheamus, Chris Jericho’nun ayağa kalkmasını bekliyor Bicycle Kick için. Chris Jericho ayağa kalktığında Sheamus bir Bicycle Kick deniyor ama Chris Jericho, eğilerek kurtuluyor. Ardından, Sheamus’u tutup yere düşürüyor. Ardından, Chris Jericho Sheamus’a bir Walls of Jericho yapıyor. Sheamus, kurtulmaya çalışıyor. Elini iplere uzatmaya çalışıyor. Chris Jericho onu çekiyor ve hala Submission’a devam ediyor. Ve bir anda seyircilerin arasında WWE Şampiyonu John Morrison çıkıyor. Chris Jericho, Sheamus’u bırakıp John Morrison’a bakıyor. John Morrison, Chris Jericho’yu oyalıyor. Chris Jericho arkasını döndüğünde Sheamus’tan bir Bicycle Kick yiyor. Sheamus tam tuşa gidecekken, bir anda Ezekiel Jackson’un müziği duyuluyor. Ezekiel Jackson girişte bekliyor. Sheamus, Ezekiel Jackson’a bakıyor. Neyse Sheamus tam arkasını döndüğünde Chris Jericho’dan bir Codebreaker yiyor. Sonra Chris Jericho tuş deniyor ve Sheamus’u tuş ediyor. Maçı kazanan Chris Jericho.

Promo

Evet izleyenler ringde Ezekiel Jackson var. Bir konuşma yapacak anlaşılan.

Ezekiel Jackson: Sheamus, hep senin yüzünden başarılarım olmadı. Tam yükseldim derken. Senin sayende yine düştüm. İlk önce Fatal Four Way sonra Money in the Bank maçlarında hep senin yüzünden kaybettim. Ama bunun acısını çekeceksin.
derken Sheamus'un müziği duyulur.

Sheamus: Asıl o durumdaki kişi benim. Ben senin yüzünden Money in the Bank'ı kazanamadım. Ve WWE Champion olamadım. Ve Summerslam'de WWE Championship için bir şans istiyorum.

Ezekiel Jackson: Hayır, o WWE Championship için olan şans benim. Asıl ben istiyorum o şansı.
Derken Mark Henry'nin müziği duyuluyor.

Mark Henry: Kendi aranızda, Morrison rakibi olmak için uğraşmayın çünkü ben Morrison'un rakibi olup kemeri alacağım.

Sheamus: Sen kim oluyorsunda kemeri istiyorsun. Money in the Bank'ta sana o şansı verdiler. Sen değerlendiremedin.

Mark Henry: Hey bir saniye. O maçta Jericho olmasaydı yeneceğimi herkes biliyordu.
Ve üçü tartışırken Vince McMahon ekranda gözüküyor.

Vince McMahon: Siz üçünüz, haftaya Triple Treat maça çıkacaksınız. Kazanan Summerslam'de WWE Şampiyonunun rakibi olacak.
McMahon bunu der ve Mark Henry gider.

Sheamus, Ezekiel Jackson'a bir Bicycle Kick yapar ve gider.

Rated RKO vs Triple H&Vince McMahon

İki takım da girişini yapıyor,maç hazırlıkları tamam.Fakat yeni SRO RAW GM'i Shawn Michaels'ın müziği duyuluyor!Hayranlar mutluluktan çıldırıyor!HBK konuşmaya başlıyor.

HBK: Vince,şu an GM olduğuma göre kararları ben veriyorum,değil mi?

Vince kafa sallayarak evet diyor.

HBK: O zaman bu maçı iptal ediyorum.Çünkü size müthiş bir haberim var!Hunter,bu haberi sen vermek ister misin?

HHH: Tabii ki dostum.Vince senn için iki kelimemiz var,SUCK IT!!!!

Ve HHH Vince'e Pedigree'yi yapıştırıyor!Ama bundan sonra Rated RKO da HHH'e saldırmaya başlıyor!Ve HBK buna seyirci kalmayıp ringe geliyor ve Orton'ı çevirip Sweet Chin Music yapıyor!Hayranlar coşmuş durumda!Şimdi de ikisi de DX tauntu yapıyor ve HHH Edge'e bir Pedigree yapıyor!Fakat o arada herkesin ortak düşmanı Nexus geliyor!Ve DX'in üzerinde klasik ataklarını uyguluyorlar.Fakat Justin gruptan ayrıldığı için son hareketi Michael Tarver,Tarver's Lightning olarak yapıyor.Fkat daha bitmedi bu iş şimdi de Onur geliyor!Nexus üyeleri bir an ringin dışına çıkıyorlar ve o arada da Onur Vince'i kendine getiriyor.Nexus seyircilerin arasından kaçarken bu sefer de BayBotan geliyor!Onur ve Vince'in belalıları ve World Tag Team şampiyonları,emin adımlarla ringe ilerliyorlar.Ve ringde yüzleşiyorlar.Kısa bir süre bakışıyorlar ve sonradan birbirlerine saldırmaya başlıyorlar!Botan Vince'i sıkı bir şekilde dövüyor ve ben en iyi Chairman'im diyor!Ayrıca o sırada Bayora iplerle Onur'u boğuyor!Botan da ona yardıma geliyor!Tam bir izdiham!Fakat Vince kalkıyor ve ikisini de kenara itiyor.Ardından Botan'ı ring dışına atıyor ve orada dövmeye başlıyor.

Ve şimdi de büyük yüzleşme,Baybora ile Onur bakışıyorlar.Onur üzgün bir şekilde ilk darbeyi vuruyor ve sonra da Piledriver için onu alıyor!Faka ben bunu yapamam diyor ve Baybora'yı yere bırakıyor.Arkadaşının onu sırtından bıçaklaması onu çok üzdü.Ve bu arada Vince Botan ile olan işini hallediyor ve Onur'un yanına geliyor.Ama HBK onları durduruyor.

HBK: Durun,durun!HHH ile girişe doğru yürümeye başlıyor.Summerslam ile ilgili bir planım vardı,DX vs BayBotan vs Onur&Vince McMahon.Bu maç olacak!Hatta biliyor musunuz,Nexus'u da ekleyin!!!!

Evet sevgili izleyenler ilk Summerslam maçı belli oldu ve gerçekten büyük bir maç! DX vs BayBotan vs Onur&Vince McMahon vs Nexus!

Promo

Evet izleyenler bugün Dirt Sheet'in bir konuşması var.

Ringde John Morrison ve The Miz.

John Morrison: Ben Shaman Sexy John Morrison.

The Miz: I'm The Miz and I'm Awesome.

John Morrison: Uzun bir aradan sonra buluştuk ve bir kerelikte olsa program yapalım dedik. Bu hafta ilk konumuz çikolata satışları. Şuan Amerikada en fazla satılan çikolata Sheamus'un Beyaz Çikolatası. İkinci, Mark Henry'nin sütlü çikolatası. Üçüncü ise Ezekiel Jackson'un Bitterli Çikolatası.

The Miz: Evet, Sheamus'u tebrik ediyoruz bu işinden dolayı. Ve şimdi pembelerimize geldi sıra. Amerikada evi ve her şeyi pembe olan aile Hart Dynasty konuşuluyor. Televizyonlarından, yatak odasına kadar pembe olduğu söyleniliyor. Ama tabi ki David Hart Smith’in açıklamasında bizi bunu Bret Hart zorluyor demiş. Ve Bret Hart, bu haftanın kaybedenisin.

The Miz: Ve, gelelim bu haftanın son konusuna. Ted Dibiase, Money in the Bank’ı alamadığı için hiç üzgün değil. Çünkü, aynı çantadan kendisinin olduğunu iddia ediyor. Hatta, geçen House Show’da kendisi bir Money in the Bank çantası yaratıp kullanmaya çalışmış. Tabi izin vermemişler.

John Morrison: Evet, Dirt Sheet’in şovu bugün bitiyor ama sıradaki maçımızda Tag Team şampiyonları yenip RAW'ı biz bitireceğiz. Yılın en iyi şampiyonları The Miz ve John Morrison, size hoşçakalın diyor.

Main Event-Champions vs Champions:Cenation(Evan Bourne & John Cena) vs Dirt Sheet(John Morrison & The Miz)

Ve işte belki de SRO RAW'daki en büyük main event'lerden biri başlamak üzere!Tüm RA şampiyonları burada.Maryse'i soruyorsanız o haftaya RAW'da olacak,bir Swimsuit Competition düzenlenecek ve kazanan Maryse'in Divas kemeri için No.1 Contender olacak!Neyse,maçımıza geçelim.John Cena ve The Miz başlıyor.Cena lockup için hazırlıklı fakat Miz geri çekiliyor ve ayağıma bir şey oldu diyor!Cena şaşırıyor ve hakem de bakmak için Miz'in yanına gidiyor ve o sırada Morrison Cena'nın kafasının arkasına bir yumruk atıyor!Acaba bu bir heel turn göstergesi mi?Zaten Cena da buna çok şaşırıyor ve dönüp Morrison'a bakıyor.Ama yine oyuna düşüyor çünkü Miz roll-up ile tuş yapıyor ve de başarılı oluyor!Main Event hemen bitiyor sevgili izleyenler!Fakat Cena'nın çok dikkati dağıtıldı Cena bu yüzden hakemle konuşuyor.Ama o hakemle konuşuurken BayBotan geliyor ve Botan da arkadan roll-up ile Cena'yı yakalıyor ve hakeme saymasını söylüyor!1,2,3 ve BayBotan 'kazanıyor'?Garip bir durum neden böyle bir şy olduğunu anlamadık.Ama anladığımız bir şey var ki Cena iki defa haksız yere tuş oldu.Cena şokta ve etrafına bakıyor.Botan da ring zilinin yanındaki adama takım kemerlerini vermesini söylüyor!Hayır olamaz bu,nasıl olabilir!BayBotan kendilerini Unified Tag Team şampiyonları ilan ediyorlar!Ama o zaan kadar kenarda duran Evan şimdi onların üzerine koşuyor fakat BayBotan sıyrılıp orayı terk ediyorlar!Ve Evan da Cena'ya oradan gitmeleri gerekiğini söylüyor ve onlar da ringten ayrılıyorlar.Morrison ve Miz hala kutlama yapıyorlar.Ama şimdi de Hart Dynasty geliyor ve Miz'e saldırıyorlar!Morrison engellemeye çalışıyor ama olmuyor!Hart Dynasty Miz'i iyice dövüp oradan ayrılıyorlar ve Miz'i de beraberlerinde götürüyorlar!Morrison onları engellemeye çalışacakken Mark Hnery geliyor ve Morrison'a World's Strongest Slam yapıyor!MITB intikamı!Mark ona tepeden bakıyor ama şimdi de MITB sahibi Jericho geliyor!Çanta ile Mark'ın kafasının arkasına vurarak onu bayıltıyor!Sonra da Mark'ı ring dışına atıyor ve çantayı hakeme veriyor!!!!!!!!Jericho cash in yapıyor!!!!!!!!!!!!!Walls of Jericho bağlıyor ve Morrison pes ediyor!!!!!!Chris Jericho yeni WWE şampiyonu!!!!!Sevgili izleyenler,söyleyecek söz bulamıyoruz.Bir sürü izdiham yaşandı,ve ayrıca iki RAW kemeri plansız bir şekilde el değiştirdi.Bu SRO'nun en olaylı RAW yayını olabilir!Kaos nihayet sone eriyor ama BayBotan yeni WWE Tag Team ve de Unified Tag Team şampiyonlarımız,Jericho ise WWE şampiyonumuz oluyor!Jericho MITB'i kazandıktan sonra çıktığı ilk şovda cash in yapıyor!SRO RAW'dan veda ediyoruz,tekrar görüşmek dileğiyle...

SRO RAW 23. Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT:xUndertakerx,Heart Break Legend
https://wrestlemania.catsboard.com

SRO RAW 23. Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SRO RAW 11. Hafta Yayını
» SRO RAW 12. Hafta Yayını