TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SRO Smackdown 22. Hafta Yayını

YazarMesaj
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

SRO Smackdown 22. Hafta Yayını Empty
MesajKonu: SRO Smackdown 22. Hafta Yayını   SRO Smackdown 22. Hafta Yayını Icon_minitimePtsi Ara. 27, 2010 3:32 pm

EDGE3 demiş ki:
Ve Smackdown yayınımıza hoşgeldiniz harika bir gece olucak gece başlasın.
SRO Smackdown 22. Hafta Yayını 0
Stone cold geliyor.
Stone:Artık ben smackdownda biraz heyecan istiyorum.Ondan dolayı mıtb maçlarının hepsi Ladder match olacak smackdownda şimdi gece başlasın derken...
SRO Smackdown 22. Hafta Yayını Kofi1
Kofi geliyor ve konuşuyor.
Kofi:Stone merdiven maçında bana büyük bir iyilik ettin mediven maçı ben usta alanımdır.Rey mysterioyu kolayca yenip ondan kemeri alabilirim ve kıtalararası şampiyon olurum.
Derken..
SRO Smackdown 22. Hafta Yayını Ic-mysterio02-2
Rey geliyor.
Rey:Rakibimin sen olacağını kim söyledi bu akşam stone ile konuştum ve Curt hawkins ile bir maç yapacaksın kazanan Benim mıtb deki rakibim olur.
Ve curt hawkinsde geliyor.
Kofi vs Curt hawkins
Kofi göğüs darbeleri ile başlıyor curt ona vurucakken eğilip sos yapıyor.Curt ipleri tutuyor kofi bir dropkick ile Curt hawkinsi saha dışına atıyor.Ve iplerden üzerine uçuyor şimdi kaldırdı ve demirlere sert bir şekilde atıyor ardından masaya yatırıp demirden boom boom yapıyor.Sahaya atıp Tip yapacakken Curt eğilip tuşa gidiyor ama başarısız.Curt yumrukluyor kaldırıp ipe atıyor ama kofi tıp yapıyor evet sevgili seyirciler tuşa gidiyor ama Curt hawkinsi yine ipler kurtarıyor kofi köşede on yumruk attıktan sonra on göğüs darbesi atıyor ve hurrincarana yapıyor.Ardından boom boom yapıyor evet sevgili seyirciler boom boom geldi şimdide bir tip ve KOfi kingston tuşu başarıyor Reyin rakibi oluyor.Rey curtu dropkick ile ipe asıp 619 + Weast coop yapıyor ardından Kofiyi Headscirros ile ipe asıp 629+Bird fly yapıyor.Kemeri ile taunt yapıyor.
.SRO Smackdown 22. Hafta Yayını Rey-mysterio-joker-2logo
Promo:Stone baybotan ın wtt kemerlerinin kısa süreceğini açıklıyor.

Promo:Mıtb katılımcılarının fikirlerini alalım.
Cody:Kane arkadaşım olabilirsin ama Mıtb yi alamamama neden olamazsın.
Kane:Cody dostum o çanta benim.
Ziggler:Çantayı almak çok kolay olucak.
Drew:Çantayı alıcağım.
Swagger:Çanta cepte
Punk o çantayı içinde Pepsi var diye hayal edip alacağım:D
Masters:Çanta benimdir.
Undertaker:Siz hepiniz öldünüz.
Matt hardy:O çantayı alıp Whc olucam.

Big show vs Baybotan
Ve herkes sahaya gelince maç başlıyor ama baybotan mıtb kadrosunu çağırıyor bu durumda Cody'den cross rhodes
Kane'den Chokeslam
Ziggler'den zig zag
Drew den kobashi ddt
Swaggerdan Zor bir powerbomb
Punktan zor bir go to seleep
Masterstan master lock
Hardyden Tof
Takerdan tombstone yiyor Baybotan tuş edip maçı alıyorlar.

Ama Stone cold geliyor ve baybotana Stunner çekiyor mıtbdeki 8 kişiyi yerle bir ediyorama Takera clotshline çekerken kendide düşüyor.
Christianın müziği duyuluyor yerde yatan big show killswitch yapıyor ve şov bu görüntülerle bitiyor.
SRO Smackdown 22. Hafta Yayını Christian-debuts-on-ECW-110209b
https://wrestlemania.catsboard.com

SRO Smackdown 22. Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SRO Smackdown 15. Hafta Yayını
» SRO Smackdown 16. Hafta Yayını
» SRO Smackdown 1. Hafta Yayını
» SRO Smackdown 18. Hafta Yayını
» SRO Smackdown 2. Hafta Yayını