TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vicdanı olan baksın

5 posters
YazarMesaj
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

Vicdanı olan baksın Empty
MesajKonu: Vicdanı olan baksın   Vicdanı olan baksın Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 9:34 pm

Şunu, söylüyorumki, kim ne derse desin umrumda değil artık. Kavgalara karışma karışma yeter. Berk ve Ronay kavgasına baktım Berk, ilk önce Fenerli Voleybolculara laf atmış. Sonra, Ronay'da Berk'e mal demiş. E sonrası bundan sonra kopuyor. Şimdi, Botan sen Berk küfür etti diye mi kızıyorsun ? Ama, şu var Berk'ede küfür edilmiş. Onuda unutmaman lazım.
Ve Batuhan ve Oğuzhan ciddi ciddi söyleyin WWE'den sıkıldınız mı ? Sıkıldıysanız eyvallah lafım yok. Ama, Berk yüzünden gidiyorsanız hatta Berk'in Ronay ile kavgasından dolayı gidiyorsanız bu forumdan gitmek için bir bahane. Şunu gerçekten doğru olarak söyleyin neden forumdan gidiyorsunuz ?
Yani, Botan için yine söylüyorum, Buğra, modluğu aldığında forumu bıraktığında hepimiz forumu bırakmıştık. Çünkü, sana değer verdiğimiz için yani nasıl sana değer vermediğimizi düşünüyorsun anlamıyorum.

Neyse, bu kadar bundan sonra ne diyeceksiniz bilmiyorum artık. Ama benim ruhum W7 ile bunu bilin.
https://wrestlemania.catsboard.com
Heart Break Legend
Admin
Admin
Heart Break Legend

Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Vicdanı olan baksın   Vicdanı olan baksın Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 10:05 pm

Başka söze gerek var mı?
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Vicdanı olan baksın   Vicdanı olan baksın Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 10:07 pm

Aynen öyle kanka.Dikkatli incelersen ilk küfrüde hakaretide Ronay etmiş.O...Çocuğunuda o demiş ilk olarak.Berkte karşılık vermiş.Kavgayı Berk çıkarmamış ki.Bu kavga aslında bir sebepmiş.Zaten Berkin admin olmak istemesinden dolayı Berki sevmeyenler varmış.Böylece ortaya çıktı.Ama emin olarak söylüyorum Berkin kavgada suçu yok.Adminlik konusu ise Berk adsmin olmadı adminlik istedi.
http://towturkey.7forum.net
яаι[и]тоωэя
Admin
Admin
яаι[и]тоωэя

Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Vicdanı olan baksın   Vicdanı olan baksın Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 10:19 am

Ben onları konuştum Ronay'la bu yüzden açtırdım banını,şuanda gitmemin tek sebebi ''Berk'i sevmiyorum'' hiçbir zamanda sevmedim! Çünkü o BGR! Ve bunun dışında hiçbişey yok sadece gitmek istiyorum.
Mǿяpнiпé

Mǿяpнiпé

Rep Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Vicdanı olan baksın   Vicdanı olan baksın Icon_minitimePerş. Ara. 30, 2010 12:34 pm

Berkle çıkmam doğruları değiştirmez , belki kavgada Berk haklıydı ama Batuhanlar haklı ( ban meselesinde ) !
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever

Vicdanı olan baksın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkes Baksın