TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi.

+2
xUndertakerx
Mr.Anderson
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

Rep Puanı : 0

SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi.   SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 5:02 pm

Kanka ama sen şunu hala unutuyorsun.CENA HEP AYNI!!!!Aynı hammadde.Kanka emek bakımından düşünülürse şu WWE`de hiç genç güreşçinin olmaması lazım.Sen Cena`yı hammadde olarak gösteriyorsun da bu feudlarda Cena`nın üstünlüğü olmasa bile hep aynıydı.Birde senin dediklerin açık bir şekilde İSTİSNA.Ve şu da bir gerçek ki İSTİSNALAR KAİDEYİ BOZMAZ.Yılda 2 yeni güreşçi yetişirse WWE batar.WWE`ye emek veren çok olabilir ama onlardan daha yeteneklileri var bu sefer de emektarlar gençlerin önünü kapatıyor.NXS`tan öncesini düşün.Batista gittikten sonra NXS gelmeseydi hep aynı tür feudlar görecektik.Aslında Swagger`ın eksiği vardı.Adam SD!`de doğru düzgün bir maç bile kazanmadı.İlk haftada Orton`a yenildi.Sonra şampiyon olduktan sonra ikide bir yenildi.İnsanlar onu ME olarak görmedi.Bir de iyi bir hammadde yoktu.Mesela Edge RAW`a draft olmasaydı onunla feuda girseydi iyi, ve SD!`de galibiyet alsaydı, yani Swagger ME görüntüsü oluştursaydı, Swagger şu anda bu konumda olmazdı.
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi.   SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 5:38 pm

Ya bence Swagger çok iyi değil.Yani kanka bazılarınız (bazılarımız) her gördüğü heel'i yetenekli, harcanan adam, her gördüğü face'i, seyirci üstünden para kazanan yeteneksiz adam olarak yargılıyor.İnan bu tutumu görünce konuyu kilitleyesim geliyor.Sen üstüne alınma ben sadece görüşümü belirtiyorum.Bence Swagger o kadar iyi değildi.Yani Miz'de çok ciddi rakiplerle karşılaşmadı, karşılaşıncada genelde kaybetti ama yinede bir Miz'er bak bir Swagger'a.WWE Swagger'a büyük şans verdi.Şampiyon iken en az 20-25 kez promo kesti toplamda.Yani kanka anlayacağın;Mesele büyük adamları yenip main-eventer muamelesi görmeye çalışarak birilerinin seni main-eventer yapmasını beklemek değil yeğen mesele önüne konan fırsatları iyi değerlendirerek kendin main-eventer olmak.

Not:Bu arada eskiden olduğu gibi sayfalarca süren güreş tartışmaları başladı sayılır yine değil mi Onur kanka Very Happy
http://towturkey.7forum.net
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi.   SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi. - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 09, 2011 6:09 pm

Swagger için kanka, o adam tam bir şansızdı. Ama, onun main-eventliğe devam etmemesinin tek sebebi şansızlık değildi. Promolarında sıkmaya başlaması ve seyircilerin Swagger'a fazla bir tepkide bulunmaması. Yetenek konusunda, WWE, yeteneğe önem verseydi, WWE'nin en yetenekli kişisi Shawn Michaels'ı yükseltirdi(yetenekli en iyi değil).

Kanka, yıl 2 yeni main-eventer diyorum. 10 tane yeni güreşçi yetişsin ama daha tecrübeliler jobber olmasın. WWE daha önce bu kadar abartmıyordu Push konusunda ve WWE BATMIYORDU DA. Acaba, Wrestlemania 23'ten sonra neden düşüş oldu WWE'de. Kanka, bir bak Wrestlemania main-eventinde hiç 1 tane çaylak olmuş mu ? Hiç, yeni yeni Push alan olmuş mu ?

Undertaker, adam 6. Wrestlemania'sında main-eventteydi. Triple H, 5. Wrestlemania'sında main-eventteydi. Bunlar kademe kademe gelişerek Wrestlemania main-eventinde oldular. WWE bunu yapabilir. Ani bir Push ile güreşçi Wrestlemania main-event'inde bulunacak değil ya. Şunu söylüyorum, Sheamus, Wrestlemania sonrası kemer alsın, 3 ay Cena'ya karşı kemerini korusun. 4 Ay Orton ile çekişsin yensin yenilsin. Kemeri kaybetsin. Sonra, Big Show ile feuda girip onu yensin. RTW'de de Edge ile çekişsin Sheamus vs Edge - WHC Title maçı olsun main-event olarak ben buna razıyım. Çünkü, güreşçi hazır olmuş olur. Ama, The Miz 3-4 aylık Push ile Wrestlemania main-eventin de mi olacak Allah aşkına ? 2010'daki Pushlar ise çok abartı şekilde çok fazla. 2009'un sonunda Sheamus dışında 2009 yılında kimin Push'u var ? 2009 yılında Triple H vs Randy Orton feudundan sonra o feud kadar güzel feud görmedim. Nexus vs John Cena feudu, değilde Triple H vs Randy Orton feudunu tercih ederdim. Şunu söyledim daha önce diğer güreşçileri toplayıp yeni bir Nexus oluşturalamaz mı ? Nexus'takilerde Ted Dibiase, Goldust, Cody Rhodes gibilerinin sevilerine düşürelemez mi ? Gerçi, doğru, Nexus'takiler tek başlarına bir HİÇ, Nexus takım haline bir main-eventer ediyor. Ama Nexus'a artık fazla lafım olmayacak çünkü, Nexus'tan en gereksiz isim atıldı. Push konusunda, diyorum, güreşçi Push'u alsın ama WRESTLEMANİA MAİN-EVENTİNE GİRMESİN. 11 Ay Boyunca Push alan kişi her şovda main-eventte olsun ama WRESTLEMANİA'DA MAİN-EVENTTE OLMASIN.

SORUCAĞIM SORU ŞU WRESTLEMANİA'YI ÖNEMSİYEN VAR MI ? YADA WRESTLEMANİA'YI BENİM KADAR ÖNEMSEYEN VAR MI ?

https://wrestlemania.catsboard.com
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi.   SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 4:04 pm

Var.Ben.Senin saydığın çaylakların hiçbiri(Şuanda)Maint-Eventte olmaz.Ama MITB maçında olur, Sheamus gibi HHH gibi birisiyle maç yapar.Birde kanka senin dediğin NXS, genç ve dinamik.Öteki isimlerden de oluşturulur ama NXS başarıya aç.Tecrübeliler daha az geliştirir kendini ama NXS başarıya aç ve rollerini çok iyi yapıyorlar ki; senden çok iyi reaksiyon almışlar.Kanka bir de sen Barret`a o yeterinden fazla küçültüyorsun.Promoları çok iyiydi, sonra senin dediğin gibi daha ilk yılında.Barret`a biraz süre ver.Ayrıca kanka ben ME yetişse bile sonunda Mid-Carder oluyor.Öyle değil mi?İsterseniz Sheamus`a bakın, HHH ile feudundan sonra bir süre boş boş gezindi.Sonra ME oldu.Ben böyle olsun istiyorum.Senin dediğin ani pushlardan hiçbiri(bildiğim kadarıyla)ilk senesinde WM`de ME`ye çıkmadı.Barret`ın çıkacağını sandıysan yuh yani.Swagger yetenekli, yeteneksiz değil.Birde sırf promolarla olsaydı NXS şuanda WWE`nin kralıydı.Önemli olan o promoların nasıl olduğu.Swagger`a donuk bir gimmick verdiler.ECW döneminde gayet kendini kanıtladı.Önemsiz kişilerle karşılaştı.Şunun gibimi; Daniel Bryan,Randy Orton, Jerry´The King` Lawyer.Kanka adam HOF ile bile karşılaştı daha ne olsun ya Very Happy .Swagger ciddi rakiplerle karşılaştı ama sadece belirli sürelerle.Düzenli, hikayeli, eğlenceli bir feud yaptıramadılar.Kane bir defasında Swagger`ı sorguya almıştı.Orda gayet iyi rol yaptı.Sırf bu da değil, adamı Mid-Carder olarak gösterdiler.Bileğinin hakkıyla kazandığı birkaç maç oldu.Tabii kanka senin dediklerin de doğru.Öyle bir tutum yanlış.Bunun en koyu örnekleri Orton ve Rey.İkisi de artık belirli bir tecrübedeler ayrıca ME`i kaldırabilecek isimler.Cena da eh işte, Morrison da bunun çok iyi bir kanıtı.Bir de Onur kanka ben Miz için WM`de Maint-Eventte olmasın dedim.Misal verecek olursak şöyle bir hikaye oluşturalacak olursak(benim ürettiğim hikayeler baya uzun olur, hazırlıklı olun Very Happy ) Miz,Rey,Ezzekiel Jackson,JoMo,Alex Riley`ı alalım.Miz, önce bir No Contenderlık maçı olsun.Miz bu maçı kazanısın.Rey de o ara WHC olsun.Bunlar WM hariç bir PPV`de karşılaşsınlar.Miz bu maçı da kazansın.Rey ile bir iki ay çekişsin.Sonra Ezzekiel ile bir feuda girsin(Daniel Bryan gibi).2 PPV`de karşılaşsınlar.İlk maçta Alex hakemi oyalarken Miz chair ile vurduktan sonra ring altına atsın ardından hakem arkasını döndüğünde Miz pinleyip maçı kazansa.İkinci PPV`de Alex maça karışıp DQ yapsa.Miz ona sinirlense, ikilinin arası bozulsa.Sonra Alex kendini kanıtlamak için Big Zeke ile feuda girse.Sonra da Miz JoMo ile bir feuda girse.Bu iki isim WM`ye gitseler(Maint-Event değil)fena olmaz mı?Hem 3 güreşçiyi yükselttin push verdin, hem de bir güreşçiyi iyice tecrübelendirilip, ME seviyesine getiriyorsun.
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

MesajKonu: Geri: SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi.   SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi. - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 10, 2011 4:37 pm

Kanka, benim olayım, WRESTLEMANİA'DAKİ MAİN-EVENT VE TİTLE MAÇLAR. Şundan çok korkuyorum, Wade Barrett, Undertaker ile Wrestlemania'da karşılaşacak diyorlar. Undertaker'ın bir serisine bak kanka Mark sadece istisna onun dışında var mı sıradan biri ? Undertaker'ın serisine bak kanka Wade Barrett o serideki güreşçilerle bir miki Taker ile WM'de karşılaşsın ? Wade için korkum bu. The Miz için ise Miz hakkındaki feud bile aklımda WM için ve çok güzel olurda. The Miz vs John Morrison - WM Title maç değil. Title maçta kızarsınız ama bende hiç istemiyorum ama WWE için bu kesin bir şart oldu. John Cena'yı WM'de kemer maçına sokmak. Cena, 1 WM'de U.S. maçına çıktı onun dışında hep WWE Title ve WHC. Kemersiz WM'si adamın. Bu yüzden bu yıl yine John Cena olacak. Ama komik olan bir taraf var. Sıkıcı gelebilir ama WM'de John Cena vs Randy Orton maçı One on One maç(Triple Treat oldu) hiç olmadı ama bu feudu defalarca izledik. Belki, Cena vs Orton yaparlar ama %0.1 ihtimal. %99 ihtimalle de CM Punk yaparlar. Miz hakkında korkumda WM'de WWE Title maçında bulunması. İhtimali var. E.C.'de kaybetti diyelim ama adamın rövanş hakkı var. RR Miz Orton ile maçı var ama şunu sorucam RR'de en son ne zaman kemer el değiştirdi ? Yani, Miz eğer, Morrison ile ilgili bir feud kurmazlarsa RR'de maçını kazanacak. E.C.'de kemeri kaybetse bile rövanş hakkı var. Ama, küçük bir ihtimal daha var. Geçen yıl E.C.'de kemeri kaybedenlere rövanş hakkı sunulmamıştı belki Miz içinde sunulmaz. Bu ihtimal Miz'in WM'de ana kemer maçına çıkmama ihtimali. Ama görünüşte de Miz'in ana kemer maçına çıkması büyük olasılık gösteriyor. Dolph Ziggler'e gelirsek neden Push RTW sırasında ????? Ne gerek var. WM kemer maçı korkusu başlatıyorlar insana. Ziggler'e Push WM'den sonra verilemez mi ?

Jack Swagger ise kanka, onun önünü kapatan bir sürü şey. 1.'si kısa zaman olsa dahi reyting toplayamaması. 2.'si RAW'da olmaması ve Cena gibi biri ile feudda olmaması. Cena'yı dövenlerin konumu nasıl görüyorsun değil mi ? 3.'sü Smackdown'da olacak yeni bir Push'un gelmesi o da Kane. Yani, ya Kane Push alacaktı yada Swagger devam edecekti. Mysterio'da arada kaynadı işte. 4.'sü zamanın kötü olması yani en büyük neden Şansızlık. Ve son olarak WWE yeni bir Kurt Angle yapmak istiyordu ve en iyi 2. Submission'ı Swagger'a vererek denedi ama olmadı.

Neyse, Push hakkında en hak edipte alamayan insanlardan birini örnek veriyim. Chris Masters, adam 5-6 yıldır WWE'de ve 28 yaşında. Önünde en az 10(oda en az en çok 15-18) yıl var güreş için ama adam hala jobber mid-carder arası gibi biri. Benim için güreşi bırakma yaşı 45-46 arası. Mark Henry 39 yaşında, Christian 37 yaşında ve bunlarda tecrübeliler. Push alsalar en az 5 yıl o Push ile güreşirler. Haaa, yaşlı diye Push alamayacak Kane aldı ama. 43 Yaşın gelmiş Push alıyor Kane. Ama yinede diğer güreşçiler alamıyor. Yani, yaşlı olsada Push alınabiliyormuş. Acaba WWE Kane'e Push vermekle kötü mü yaptı hayır. Adam resmen Nexus'un 7 kişi yaptığını tek başına yapıyordu Smackdown'da ilk 4 ay.(F4W zamanını hatırla kanka tek başına 4'ünüde deviren birisiydi.)
https://wrestlemania.catsboard.com

SD SPOİLER.WHC Conterder'ı belirlendi.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» İnsanın en meşgul olduğu yaş belirlendi...
» Smackdown Spoiler
» Bragging Rights Spoiler
» (Spoiler)WWE Tribute to the Troops 2010 Sonuçları
» (Spoiler) TLC'deki World Heavyweight Title maçındaki değişiklik (Maç Fatal Four TLC Maç oldu)