TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Berk'n w7'ye Veda Konuşması

+5
яаι[и]тоωэя
Mr.Anderson
BaseMode !
Heart Break Legend
Mǿяpнiпé
9 posters
YazarMesaj
Mǿяpнiпé

Mǿяpнiпé

Rep Puanı : 26

Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Empty
MesajKonu: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 12:44 am

Bazı şeyler vardır hayatımızda. Yaşamın bir parçasıdır ama biz onların farkına bile varamayız. Ta ki elimizden uçup gideceğini, kaybedeceğimizi anlayana kadar. w7 de öyleymiş, ama biraz geç anladım.

2010'un Aralık Ayının 4.Çarşambası ''Facebook'ta FenerBahçe'yi Aşağılayacak Bir Paylaşım Yaptım.'' Dikkatinizi Çekerim Facebook'ta...Ama Genede Ban Yedim...Bu Aklımın Ucundan Bile Geçmezdi. Aile Dayanışması aklıma gelmedi, başıma geldi. w7 hayatımda hiçbir haksızlığa boyun eğmedim, bundan sonra da kimseye karşı eğilip bükülmeyeceğim.Aklımdan Şöyle Geçiriyorumda ; Bizim Face'lere Laf Atmamız Onur'un Faceleri Savunması,Densiz Saatlerimiz,Bayboranın Post Kasma Bölümündeki Okul RPG'sine Dönen Konu Bunlar Yakınlarda Olanlar Ve Daha Neler Neler Yaşadık Ama Ben;
`Sizlere veda etmiyorum. Sizlerden ricam beni yalnız bırakmamanız, ilgi ve alakanızı devam ettirmeniz`.
Ama Eğer Benimle İlgi ve Alakasını Kesmek İsteyen VarsaSaygı Duyar Bir Köşeye Çekilir Sizi Sessizce İzlerim.Genede Herşey İçin Size Hala Ailem Olarak Gördüğüm Size Teşekkür Ederim.
Her şeye, çatışmalara, kavgalara, küskünlüklere rağmen bu w7 hayatımın en güzel yılları olmuştur.
Unutmamak, unutulmamak ve unutturulmamak dileğiyle…
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
Heart Break Legend
Admin
Admin
Heart Break Legend

Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 1:39 am

Toplantı talep ediyorum,yarın 9'da,şu iş hallolsun.
BaseMode !

BaseMode !

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 7:42 am

Forumdan azıcık koptuk millet veda ediyor.
Ulan Berk sen beni göndermedin, ben seni gönderirsem Adam Degilim !
Mr.Anderson
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mr.Anderson

Rep Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 10:08 am

Şu kadarını söyleyeyim berk çok iyi insan.Ama o Gerçek w7 li.Bence şurdanm şuraya gidemicek ve geri gelecek.
яаι[и]тоωэя
Admin
Admin
яаι[и]тоωэя

Rep Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 1:40 pm

İnşallah bir daha kendisini görmem! İlişkiyi kestim onunla.Berk'in dedikleri yalandır.

Aile Dayanışması olduğunu Ronay'a söylemiş.Bide sizin sülalenize küfür etsin.Bakın bakalım banlıyormusunuz banlamıyormusunuz.
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 5:38 pm

Uyarırdık, bir süreliğine banlardık ama sonuna kadar banlamazdık.Hırsına sinirine yenik düşme.Herkesin hataları olabilir.O anlık sinirle çıkmıştır ağzından.Biz W7`yiz ve hoşgörülü olmalısın.Çünkü olduğun rütbe çok yüksek ve W7`nin adminisin.Bunun değerini bil ve bir üyeyi banlamadan önce bir düşün.Özellikle de Berk gibi biriyse.Basemode ile aynı düşünceyi taşıyorum.Akıl vermek gibi olmasın tabii.Ama lütfen bir kaç kere düşün, hırsınla karar verme.
яаι[и]тоωэя
Admin
Admin
яаι[и]тоωэя

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 5:54 pm

Ağızından kaçmadı.Ve ben onu uyardım o daha beterini yaptı!
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 6:08 pm

O zaman ayrı...Ama o anlık sinirle de söylemiş olabilir ve sen de onu o anlık sinirle banladın farkındaysan.Ondan farkın kalmadı.Geri dönsün ama rütbesi olmasın diyorum ben.Karşılıklı özür dileyin barışın,unutma W7`nin adminisin, dikkatli ol.Ben kaç forum değiştirdim.Hepsinde aynı şey oldu.Ondan sen de aynı hataya düşme, hırs ile hiçbir şey çözülmez.Atalarımız ne demiş?Sinirle kalkan zararla oturur.Karşılıklı özür dileşin, geri dönsün.Lütfen birkaç defa düşün.Sana tavsiyem ve doğru olan.
Mǿяpнiпé

Mǿяpнiпé

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 7:08 pm

Kimse yanlış anlamasın söylediklerimi !!
Arkadaşlar zaten 50 kişi varsak varız yoksak yokuz ! Kim nereye gidiyor ! Berk'in burdan gitmesine sevinecek misin Botan ?!
Mǿяpнiпé

Mǿяpнiпé

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 7:35 pm

( Flood için özür )
Berk O Mesajı O Küfürleri Söyledikten Sonra Görmüş Ve Sonrasında Aile Dayanışması Olduğunu Söylemiş .
Dexter Greenfield

Dexter Greenfield

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 8:03 pm

Bence bu yeterli bir nedendir ama forumdan banlama nedeni değildir. Benim de takımımı aşağılasaydı onunla ilişkimi keserdim ama onu banlamazdım. Çünkü o bir W7 üyesi ve tek başına bir karar verilmesi doğru değil. Berk beni buradan göndermemek için elinden geleni yaptı ama ben kararımı vermiştim o ayrı dava ve izledim tüm olanalrı eğer ailenin dağılması gibi bir durum olursa anında geri döneceğimi herkes bilsin istiyorum...

Kararlarınıza saygı duyuyorum ancak bu kararın doğru olduğunu da düşünmüyorum...
Cena - Orton

Cena - Orton

Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 12:34 am

Tekrar söylüyorum uzatılmaması gerekir ..

Lütfen düşünmek lazım hiç mi iyiliği olmadı, hep bizim yanımızda olmadı mı, bgrı bile affettiniz aileden birini affetmemek ayıp olmaz mı ? ..

Bu olay Facebook'da olmuş, siteyle tamamen bir alakası da yok ve Ronay bu sitede de değil, onların arasında olmuş bir şey ikisi halletmeli bu olayı ..

Bende böyle düşünüyorum ..
BaseMode !

BaseMode !

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 9:23 am

Botan Kardesim bana bazı seyleri hatırlattı . Haklısın Kardesim. Berk'n banı acılmamalı. Biz bize yeteriz.
Mǿяpнiпé

Mǿяpнiпé

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 10:44 am

Anlayamıyorum !
Aklım almıyor Botan ve Batuhan neden bu kadar sabit fikirlisiniz , aynı şey sizinde başınıza gelse Berk aynı şeyi yapar mıydı bir düşünün !
яаι[и]тоωэя
Admin
Admin
яаι[и]тоωэя

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 10:58 am

Hilal,Berk'in sevgilisi olduğunu biliyorum! O yüzden Berk'i neden bu kadar savunduğunu da biliyorum.

+ Oğuzhan,takımıma değil sülaleme küfür edildi.

+ Uyardıktan sonra,küfür etmeye devam etmiş.Görmedim gibi bi durum yok.

+ Online adam yok diye,sülaleme küfür edecek değilim.

Bende size küfür edeyim o zaman.Nasılsa 1 senedir burdayım etsemde banlanmam değilmi ? Wink

İşte siz böyle düşünüyorsunuz ama umrumda değil Berk'te 1 seneden fazladır burda,ama bu beni bağlamaz.Aynı şeyi ben yapsam,sizde beni banlardınız.
Mǿяpнiпé

Mǿяpнiпé

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 11:06 am

Bak Botan Berk yerinde başka birisi olsada böyle savunurdum Wink
Dexter Greenfield

Dexter Greenfield

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 3:32 pm

Hayır! Botan sonuna kadar haklı! Ve ben de sonuna kadar bu kararın arkasındayım...
Mǿяpнiпé

Mǿяpнiпé

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 6:23 pm

Botan nasıl düşünüyor , gelsin bize de anlatsın o zaman !
яаι[и]тоωэя
Admin
Admin
яаι[и]тоωэя

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 7:35 pm

''Berk'in banlanma sebebi'' adlı konuya bak istersen Wink

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mr.Rated R-Superstar

Mr.Rated R-Superstar

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 8:51 pm

Neyse.Öyle olsun bari.Demek ki fazla ileri gitmiş.
BaseMode !

BaseMode !

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePtsi Ara. 27, 2010 5:31 pm

Benimle nasıl konustuguna dikkat et Hilal .
THE_ALONE_WWE_CHAMP
Admin
Admin
THE_ALONE_WWE_CHAMP

Rep Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Berk'n w7'ye Veda Konuşması    Berk'n w7'ye Veda Konuşması  Icon_minitimePtsi Ara. 27, 2010 10:56 pm

Boan ve Berk ani forumdaki çk ii üeden biri kavga emiş.Kavgadan bahsemiorum.Sonucunda Berk gime kararı almış.Olmuş bir şeler.

Burada bizlere düşen oramı umuşamak k kavag büümesin.Hilal-Bauhan birde siz kavga çıkarmaın lüfen.

Baboraa kaılıorum

Şimdi Berk ve Boanın dediklerini okudum.Muhemeln Berk ani-fb ile ilgili br palaşım apmış.Sonra Rona buna orum azmış.Sonra üs üse orumlar akımlar arası laf aışmasından küfürleşmee dönüşmüş.Sonrası sülale falan derken iş buralara kadar gelmiş.Nerdeb eree.Ulan FB forumda bile düşmanımsın Very Happy Very Happy

Abi eskiden düşmanlarla kavga ederdik.Şimdi birbirimizle düşman oluoruz.

not:klavede y ve t harfleri çalışmıor.okurken zorluk çekmein.
http://towturkey.7forum.net

Berk'n w7'ye Veda Konuşması
1 sayfadaki 1 sayfası