TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.

5 posters
YazarMesaj
CENATION

Rep Puanı : 0

Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Empty
MesajKonu: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 7:41 pm

Arkadaşlar neden hack yediğinizi anlatacağım şimdi.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu konuyu hatırlarsınız giriş yap bölümüne fake konmuştu. Portala Fake giriş yap koyulmuş portaldan giriş yap'a tıklayıp giriş yapınca şifreniz SiberKing denen adama gidiyordu. Peki bunu nasıl başardı? Ya bunu adminlerden birine keylogger gönderip şifreisni alarak yaptı yada aranızda bir casus var dikkatli olun.

Yasakmı bilmiyorum ama Hilal denen kızı başka bir rpg'de gördüm 2 gün falan oldu haber vereyim dedim. Site aklımda değil bulup veririm siteyi.
Rated_[и]_Awesome

Rated_[и]_Awesome

Rep Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 9:02 pm

Kanka Bence Hilal Suçsuz Bak Şimdi Onura Boş Bir Sayfa Verilmisti ve Ona Girmişti Onur Sonrada Şifresini Değiştirdi Ama Ondan Sonra Fake Konuldu Siteye.
CENATION

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 9:06 pm

Fake konuldu. O fake yüzünden hacklendi site işte bunu söylemek istedim.
Mǿяpнiпé

Mǿяpнiпé

Rep Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimeCuma Ocak 21, 2011 9:15 pm

Sen ne dediğinin farkında mısın ? Benii neyden sorumlu tutuyorsun ! Gerçekten de haddini aştın ! Ban yemek falan umrumda değil ! Sen bana nasıl bunu söyleyebilirsin !! Adını dahi hatırlamıyorum ! Ama dediklerine dikkat et ! Ben seninn gibi p*çler beni suçlasınlar diye kalmadım w7de ! Ben bunları hak etmedim ! Asla unutmayın ! Gerçekten de haddini aştın sen ! Ne demek istiyorsun ya !
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
BaseMode !

BaseMode !

Rep Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimeC.tesi Ocak 22, 2011 12:11 am

Sakin ol hilal.
W7'nin En vefalı elemanlarındandır hilal yapmaz ben kefilim.
CENATION

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 3:54 pm

Kızım sakin ol senden en az 3-5 yaş büyüğüm ben. Siteyi gönderttirme bana suçlusun tereyağı gibi üste çıkmaya çalışma.
Mr.Anderson
Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mr.Anderson

Rep Puanı : 13

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 7:33 pm

Hilal asla böyle bişi yapmaz.SiberKing'e saygımız sonsuz.Ama bize bulaşmayın lütfen.
CENATION

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 9:30 pm

Yapar mı yapmaz mı buyrun kendiniz bakın.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ben yalan söylemem küçük hanım. Şimdi savun kendini bakalım.
Mǿяpнiпé

Mǿяpнiпé

Rep Puanı : 26

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 6:05 pm

Oğlum benden büyüksün ama sana saygı falan duymuyorum . Sormasın ayıp ben ne biliyim kiminle düşman olduğumuzu . Ayrıca forumdaki tek hacker sensin . Ben sadece msn hack biliyorum onuda az çok . Şöyle söylüyorum sana yemin edirim ki doğduğuna pişman ederim seni !!! Orayı facede benim bir arkadaşım önerdi ve gittim . Nereden bilebilirim ?
https://www.facebook.com/MichelleMcCoolFan4ever
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 7:18 pm

kız haklı beyler.
CENATION

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 9:07 pm

Doğduğuma pişman edecekmiş beni dağılın beyler. Smile Smile Neyse benim daha önemli işlerim var ben kanıtımı gösterdim. Bir sorun olursa msn'im [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] arkadaşlar. Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.   Neden hack yediniz ve Hilal denen kız. Icon_minitimePtsi Ocak 24, 2011 9:17 pm

gökcan naber kanka

Neden hack yediniz ve Hilal denen kız.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Neden hack yediniz ve ben kımım!
» Hilal!
» Neden O Değil ?
» Neden Yoklar ?
» Foruma neden fake koydunuz?