TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SRO RAW 16. Hafta Yayını

YazarMesaj
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

SRO RAW 16. Hafta Yayını Empty
MesajKonu: SRO RAW 16. Hafta Yayını   SRO RAW 16. Hafta Yayını Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 8:25 pm

SRO RAW 16. Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO
Evet SRO takipçileri SRO RAW yayınına hoş geldiniz. Bu hafta Konuk GM'miz 50 Cent. Ve unutmadan gecenin son maçında Batista vs Edge - WWE Championship 1. Contender maçı olacak.

Evet izleyenler ringde şuan The Miz var.

The Miz: Geçen hafta Kofi Kingston'u yendim ve gereken şeyi yapıp kemerimi geri aldım. Kofi Kingston'da artık Smackdown'da benden birşey alamayacak artık.

Derken Evan Bourne'nin müziği duyulur.

Evan Bourne: Dostum sen ve Edge, benim takım arkadaşımdı ama Edge geçen hafta yanlış yapıp gitti. Peki sen neden beni hiç düşünmüyorsun ? Sende mi Edge gibi kemer için arkadaşını önemsemiyorsun.

The Miz: Bak Evan böyle düşündüğün için sinirlendim. Seninle belki gelecekte planlarımız olur. Ben şuan kendimi düşünüyorum.

Evan Bourne: O zamana kadar ben sıradan biri gibi mi olacağım. The Miz, geçen hafta Edge'e karşı konuştuklarından sonra bunları söylemen yanlış. Seni gerektiğinde pataklayacağım. Ancak ilerdeki planımız seni pataklamak olur The Miz.

The Miz sinirlenir ve Evan Bourne'ye saldırır. Bir Skull Crushing Finale yapar ve oradan gülerek ayrılır. Ve ilk maçımıza geçeriz.

Maskeli Adam vs Chris Jericho

Maça başladık. Chris Jericho, hemen Maskeli Adam'ın üstüne atlıyor. Ve sen benle nasıl uğraşırsın dermiş gibi sinirden çok kötü onu pataklıyor. Ama Maskeli Adam, birden onu itiyor. Ve Maskeli Adam ayağa kalkıtığında ona bir Big Boot yapıyor. Sonra, Chris Jericho ayağa kalktığında onun üstüne Crossbody ile atlıyor. Tuş denemesi ama olmuyor. Maskeli Adam, Chris Jericho'yu ayağa kaldırıyor ama sonra Chris Jericho, Maskeli Adam'ın yüzüne bir yumruk atıyor. Sonra, yumruk atıp atıp köşeye sıkıştırıyor. Orada biraz daha dövüp kaldırıyor ve Superplex yapıyor. Sonra Chris Jericho tuş deniyor ama Maskeli Adam yine tuş olmuyor. Chris Jericho, Maskeli Adam'a birkaç Elbow Drop yapıyor. Sonra, onu kaldırıyor Irısh Whip'e gönderiyor ama Maskeli Adam'dan bir Shoulder Block geliyor. Sonra, Maskeli Adam bir Suplex yapıyor. Sonra, Maskeli Adam bir Figure Four Leglock yapıyor. Chris Jericho çok can çekişiyor. Ama iplere tutununca kurtuluyor. Sonra Maskeli Adam, Chris Jericho'yu Irısh Whip'e gönderiyor. Maskeli Adam, Powerslam yapıyor. Sonra tuş deniyor ama olmuyor. Sonra, Maskeli Adam, Chris Jericho, ayağa kalkınca ona Headbutt'lar yapıyor. O sırada, Chris Jericho kendini iplere gönderip ve Maskeli Adam'ın kafasını iplere çarptırıyor. Sonra, Enzuigiri yapıyor Chris Jericho. Sonra, Walls of Jericho için Maskeli Adam'ın ayaklarından tutuyor. Sonra Walls of Jericho yapıyor. Maskeli Adam, çok can çekişiyor. İplere tam tutunacak ama Chris Jericho onu çekiyor. Sonra, Maskeli Adam, kendi gücüyle ayaklarını çevirip kurtulmaya çalışıyor ve kurtuluyorda. Sonra, ayağa kalktığında ilk önce bir Clothesline yapıyor Maskeli Adam. Sonra, bir Backbreaker yapıyor. Sonra, Chris Jericho'yu kaldırıp birde Neckbreaker yapıyor. Ardından, Randy Orton'nun RKO taunt'unu yapıyor Maskeli Adam. Chris Jericho ayağa kalktığında RKO değil Codebreaker yapıyor Chris Jericho'ya. Sonra tuş deniyor ve Maskeli Adam kazanıyor.
Maç sonrası Randy Ortonda gelip birlikte Chris Jericho'yu biraz dövüyorlar. Maskeli Adam, Chris Jericho'yu kaldırıp beraber bir Double RKO yapıyorlar.

Promo

Gecenin main-eventini görüyoruz bu arada. Batista vs Edge - 1. Contender WWE Championship

Evet,Sheamus'u ringde görüyoruz.Bir konuşması olacak galiba.

Sheamus: Extreme Rules'ta Big Show bana KO Punch yapmaya yeltendi.Ama ben buna tabii ki izin vermedim.Çünkü biri takımı bozacaksa bu kişi ben olmalıyım.Ona Bicycle Kick'i yapıştırdım ve oradan ayrıldım.Extreme Rules'ta da söylediğim gibi,Big Show,bu takımı sen kurmak istedin ve yanlış yaptın.

Ama Big Show'un müziği duyuluyor!

Big Show: Öncelikle şunu söyleyeyim.Sheamus,sen beklediğimden de alçak çıktın.Takım kemerlerini taşırken böyle konuşmuyordun ama?

Sheamus: Ama en büyük arenada,yani WrestleMania'da kemerleri senin yüzünden kaybettiğimizde işler değişti Big Show.

Big Show: Benim yüzümden mi? Anlaşılan seninle takım olmayı istemekle gerçekten hata etmişim.En azından bronzlaşmanı beklemem gerekirdi.
(Seyirciler gülmeye başlıyor)

Sheamus: Evet,benim de genetik bir oburla takım kurmadan önce düşünmem gerekirdi.
(Seyirciler gülmüyorlar ama yuhalıyorlar)

Big Show: Sheamus,aslında biliyor musun derken ona KO Punch yapıyor!

Big Show: Bunu sana aslında önceden yapmam gerekirdi.Ve Big Show oradan ayrılıyor noktayı koyarak.Resmen kafiyeli oldu sevgili izleyenler.Ama Sheamus yerdeyken mikrofon istiyor ve:

Sheamus: Sana acıyorum,bak SmackDown'a kadar düştün.Bense RAW'ı ele geçireceğim.

Ama Big Show önemsemiyor ve gidiyor.

Hart Dynasty vs The Colons - WWE Tag Team Championship No.1 Contender Match

Maça Tyson Kidd ve Primo başlıyor.İlk önce lock-up yapıyorlar.Sonra Primo onu köşeye gönderiyor ve ardından da üzerine koşuyor fakat Tyson onun karnına tekmeyi yerleştiriyor ve arkasından da Bulldog ile onu yere düşürüyor.Çabuk bir tuş denemesi,ama başarısız oluyor.Tyson şimdi David'e tag veriyor.David ardı ardına Clothesline'lar yapıştırmaya başlıyor.Ama Primo sonunda buna dayanamayıp bir Leg Drop ile onu yere seriyor.Şimdi de Carlito'ya tag vermek istiyor ama David onun beklediğinden çabuk kalkıyor ve arkasından yakalayıp ayakta bir headlock bağlıyor.Fakat Primo ona dirsek atıyor ve kendini iplerden gerip bir Shoulder Block yapıyor.Şimdi yine Carlito'ya tag vermek istiyor ama David yine kalkıyor ve bu sefer de bir Body Slam yapıyor.
SRO RAW 16. Hafta Yayını Stars_010_Photo_046

Şimdi Tyson Kidd tekrar oyuna giriyor ve yerdeki Primo'ya tekmeler atmaya başlıyor.Şimdi de yanına eğiliyor ve boğazını sıkıyor.Ama seyircilerden tepki alınca bundan vazgeçiyor ve Headlock bağlamaya karar veriyor.
SRO RAW 16. Hafta Yayını Stars_010_Photo_048

Primo pes edecek gibi oluyor ama son gücüyle Tyson'ı tutup önüne fırlatıyor ve hemen Carlito'ya tag veriyor.Primo bitmiş durumda.Carlito sert bir lock-up ile bağlıyor Tyson'ı ve sonra da onu eğiltip DDT ile yere seriyor.Şimdi de tribünden bir elma istiyor! Bir hayranı ona elma veriyor ve Carlito elmayı yiyip Tyson'ın suratına tükürüyor.Anlaşılan Colons tekrar heel oldu.Şimdi de bir tuş denemesi..
SRO RAW 16. Hafta Yayını Stars_010_Photo_053

Ama Tyson kalkmayı başarıyor ve Back Clutch yapıp hemen David'e tag veriyor aynı anda da Carlito dinlendiğini görüp Primo'ya tag veriyor.1 saniyelik bir bakışmadan sonra birbirlerine doğru koşuyorlar ve aynı anda yumruk attıkları için ikisi de yere düşüyor.Primo ondan çabuk kalkıyor ve kaldırıp yere çakıyor.
SRO RAW 16. Hafta Yayını Stars_010_Photo_051

Ardından evet,şimdi iplere çıkıyor ve finisherını yani Springboard Diving Headbutt'ı yapıyor!! Ardından tuş denemes,büyük ihtimal bitti....derken David kalkıyor ve o da kendi finisherı Hart Attack için Tyson Kidd'i çağırıyor ve yapıyorlar.Arkasından David tuşa gidiyor ve başarılı oluyorlar.Hart Dynasty maçı kazandı ve haftaya takım kemeri maçına çıkacaklar!
SRO RAW 16. Hafta Yayını SD_539_Photo_089

Promo

Koridorda Chris Jericho'yu görüyoruz. Ve kendine takım arkadaşı aramakta. Mark Henry'i görür.

Chris Jericho: Hey Mark, benimle takım kurarmısın. Seninle WWE Tag Team Championship'i bile alabiliriz.

Mark Henry: Saçmalama Jericho ben senin gibi biriyle takım olamam.

Chris Jericho buradan olumlu cevap çıkmayınca başka kişileri arar. Batista'yı görür.

Chris Jericho: Dave Batista, seninle Tag Team olmak istiyorum.

Batista: Sakın bir daha bunu söyleme senin gibi ezik biriyle takım olmak, lafı bile güzel değil git başımdan ve banada bulaşma bir daha yoksa dayak yersin.

Chris Jericho başkalarınıda arar. Ve Edge'i görür.

Chris Jericho: Hey bekle Edge. Senin gibi özellikleri güçlü biriyle takım olmak istiyorum. Lütfen benimle takım olurmusun.

Edge: Malesef Jericho. Benim şuan önümde WWE Championship için bir şans var o yüzden olamam. Ve birde bana iyilik yapmayan biriyle asla takım olamam.

Der ve Chris Jericho üzgün bir şekilde kendi odasına girer. Sıradaki maçımıza geçeriz.

Triple H & R-Truth & Ezekiel Jackson & Randy Orton & Great Khali & Sheamus vs John Cena & Evan Bourne & John Morrison & The Miz & Ted Dibiase & Mark Henry
SRO RAW 16. Hafta Yayını 9365376SRO RAW 16. Hafta Yayını 7960022SRO RAW 16. Hafta Yayını 11054944SRO RAW 16. Hafta Yayını 8150376SRO RAW 16. Hafta Yayını 3945684SRO RAW 16. Hafta Yayını 10812472
----------------------------------vs----------------------------------
SRO RAW 16. Hafta Yayını 11677842SRO RAW 16. Hafta Yayını 7658816SRO RAW 16. Hafta Yayını 5923048SRO RAW 16. Hafta Yayını 10780430SRO RAW 16. Hafta Yayını 7292322SRO RAW 16. Hafta Yayını 11240916
Maça Ezekiel Jackson ve Evan Bourne başlıyor.Evan lock-up için hazırlanıyor ama Ezekiel onu itiyor ve Knockout Punch tarzı bir yumrukla onu yere seriyor.Şimdi de R-Truth'a tag veriyor.R-Truth ona Diving Leg Drop yapıyor ve ardından da tuşa gidiyor ama Sheamus ikisine de birden vurup bunu engelliyor.Buna sinirlenen Ted ringe giriyor ve Sheamus'a Clothesline ile saldırıyor.Şimdi de Khali geliyor ve Ted'e Brain Chop yapıyor.Şimdi de The Miz bir gazla geliyor ama Khali ona da bir Brain Chop yaparak havasını söndürüyor.Ama şimdi de Mark Henry geliyor ve ard arda yumruklaşmaya başlıyorlar.Maç iyice kontrolden çıktı sevgili izleyenler.Hakem tabii ki de maçı bitiriyor.Ayrıca Justin Roberts da maçın No Contest olarak bittiğini duyuruyor.Şimdi herkes ringe giriyor şu anda ringde 12 kişi var sevgili izleyenler.Herkes birbirine dalmaya başlıyor amaH HHH şimdi tauntunu yapıyor ve Evan ile Miz'i aynı anda dışarı yolluyor.İkisi kavgaya dışarıda devam ediyor.Ted ona doğru koşuyor ama HHH onu da atıyor ayrıca Cena'da ilk önce Sheamus'u ardından da R-Truth'u ring dışına yolluyor.Sonrasında da Cena Orton ve Ezekiel'i,HHH de Morrison ve Mark'ı dışarı yolluyor ama Mark'ı ring dışına atarken biraz zorlanıyor.Şimdi ringte üç kişi var,HHH,Cena ve Khali.HHH ve Cena biraz bakışıyorlar ve sonra da double clothesline ile Khali'yi dışarıya gönderiyorlar.İşte,şimdi ezeli düşmanlar ringde duruyorlar.Bu arada dışarıda Miz ve Evan'ın kavgası hala sürüyor.HHH ve Cena bakışmaya devam ettikten sonra birbirlierine doğru ilerliyorlar.HHH Cena'nın karnına tekme atıyor ve Pedigree için hazırlanıyor,ama Cena da ona tekme atıyor ve Attitude Adjustment için kaldırıyor ayrıca başarılı oluyor.Ve şimdi de STF-U bağlıyor!!
SRO RAW 16. Hafta Yayını RAW_841_Photo_120
HHH pes ediyor ama yapacak bir şey yok.Bu sahneyi bir yerlerden hatırlıyoruz sanki sevgili izleyenler.Cena resmen çıldırmış gibi,ama o da ne,Batista geliyor ve STF-U'yu bozuyor! Şimdi de Cena'yı kaldırıyor ve Batista Bomb yapıyor.
SRO RAW 16. Hafta Yayını ER10_Photo_226
Aynısını HHH'e de yapmak istiyor ama Edge geliyor ve Batista'ya Spear yapıyor!!
SRO RAW 16. Hafta Yayını SD_548_Photo_103

İşler iyice karıştı ama konuk GM 50 Cent geliyor!

50 Cent:Hey hey,şunu hemen durdurun adamım.Kavgayı severim,ama resmi olduğu zaman Edge ile Batista,zaten şimdi maçınız var dövüşmeden ringte kalın.HHH ve Cena,oradan ayrılın.Miz ve Evan,siz de durun! Evan,adamım sende potansiyel görüyorum.Madem birbirinize bu kadar kızgınsınız,o zaman Over The Limit'te bir U.S Championship maçına hayır demezsiniz!

Kavga sonunda bitti sevgili izleyenler.Ayrıca Over The Limit'te bir maç belli oldu.
SRO RAW 16. Hafta Yayını Ind4i8

Hemen Main-Event'imize geçiyoruz.

Edge vs Batista

Maça bir Lock-Up ile başlıyoruz. Ve Batista hemen bir Hip Toss yapıyor. Sonra, bir Clothesline yapıyor Batista. Sonra, Batista, Edge'i kaldırıp köşeye kafasını çarptırıyor. Sonra, Edge'i Spinebuster yapmak için Irısh Whip'e gönderiyor ama Edge, Batista'ya bir DDT yapıyor. Sonra köşeye çıkıyor ve Batista kalktığında ona bir Diving Clothesline yapıyor. Sonra, kendini iplere gönderiyor Edge, Batista ayağa kalktığında bir Bulldog yapıyor. Sonra, Edge yavaş yavaş Batista'yı ayağa kaldırıyor ve kendini iplere gönderiyor ama bu sefer Batista'dan Big Boot yiyor Edge. Sonra, Batista, Edge, kaldırıp bir Suplex yapıyor. Sonra köşeye çıkıyor Batista ve Edge ayağa kalktığında ona Diving Shoulder Block yapıyor. Batista, tuş deniyor ama olmuyor. Sonra, Edge'i kaldırıp bir Front Powerslam yapıyor. Sonra, Edge'in ayağına Angle Lock ile bağlıyor. Uzun zaman geçiyor Edge acı çekiyor ama en sonunda Edge, iplere dokunarak kurtluyor. Sonra, Batista, Edge'i Irısh Whip'e gönderirken Edge, Batista'yı Irısh Whip'e gönderiyor. Sonra, Edge'den bir Clothesline geliyor ve Batista ringin dışına çıkıyor. Sonra Batista ayağa kalktığında Edge, ringden koşarak Batista'nın üstüne Crossbody ile atlıyor. Edge, sonra Batista'nın kafasını tutup bariyerlere çarptırıyor. Ama sonra, Batista onu itiyor ve onu tutup merdivenlere atıyor. Sonra ringin içine çıkıyor. Hakem 5'e kadar saymış durumda. 6,7,8 derken Edge kalkıyor ve ringe giriyor. Sonra, Batista gelip Edge'in saçından tutuyor ama Edge'den bir yumruk geliyor o sırada. Sonra, Batista'yı kendi omuzlarından kaldırıyor Edge. Sonra Electric Chair Facebuster yapıyor Edge tuş deniyor ama olmuyor. Sonra, Edge'ten bir Suplex geliyor. Sonra, Batista'yı köşeye gönderecek ama Batista, Edge'i köşeye gönderiyor ve ardından bir Corner Clothesline yapıyor. Ama, Batista arkasını döndüğünde bir Edge-O-Matic yiyor. Sonra, Edge tuş deniyor ama olmuyor. Edge, Spear için köşeye gidiyor ama ilginç bir şey oluyor. Edge köşeye gittiğinde Batista ayağa kalkıyor ve koşarak bir Spear yapıyor. Sonra, Batista iplerin yanına gidip Taunt'unu yapıyor. Sonra, Batistabomb yapacak Batista. Batista, Edge'i Batistabomb için kaldırıyor ama Edge, takla atıp kurtuluyor. Sonra, Batista'nın karnına bir tekme atıyor ve Edgecution yapıyor. Ve sonra Spear için köşeye gidiyor Edge.
SRO RAW 16. Hafta Yayını SD_548_Photo_102SRO RAW 16. Hafta Yayını SD_548_Photo_104
Edge Spear için koşuyor ama tam Spear yapıcakken Batista'dan bir Spinebuster geliyor.
SRO RAW 16. Hafta Yayını SD_548_Photo_100
Ardından Batista, Batistabomb için Edge'i kaldırıyor ve Batistabomb yapıyor. Batista, Edge'e tuş deniyor ve maçı Batista kazanıyor. Batista, Over the Limit'te John Cena ile WWE Championship için maç yapmaya hak kazanıyor.

Maç sonrası Batista, mikrafonu alıp konuşacak ama vazgeçiyor ve mikrafonu bırakıp Edge'in yanına gidiyor ve baştan bir Batistabomb yapacak ama bu sırada Chris Jericho geliyor, Batista'nın sırtına tekme atıyor, Batista arkasını döndüğünde Jericho Codebreaker yapacak ama Batista öyle bir şekilde tutuyorki durumu Batistabomb'a getirip Jericho'ya Batistabomb yapıyor. Ama arkasını döndüğünde Edge'den bir Spear yiyor Batista.
SRO RAW 16. Hafta Yayını SD_548_Photo_103
Sonra, Edge, Chris Jericho'yu kaldırıyor ve ona teşekkür ediyor. Chris Jericho, soruyor "Seninle Tag Team olabilirmiyiz" diye. Edge'de bunu kabul ediyor. Sonra, Edge ve Chris Jericho beraber gidiyorlar.
Ve RAW yayınımız burada bitiyor SRO RAW takipçileri.

SRO RAW 16. Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO
SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT:xUndertakerx, Heart Break Legend
https://wrestlemania.catsboard.com

SRO RAW 16. Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SRO RAW 4. Hafta Yayını
» SRO RAW 20. Hafta Yayını