TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SRO RAW 18. Hafta Yayını

YazarMesaj
xUndertakerx
Admin
Admin
xUndertakerx

Rep Puanı : 1

SRO RAW 18. Hafta Yayını Empty
MesajKonu: SRO RAW 18. Hafta Yayını   SRO RAW 18. Hafta Yayını Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 8:32 pm

SRO RAW 18. Hafta Yayını 220px-WWE-RAW-LOGO

Evet SRO Takipçileri SRO RAW'a hoşgeldiniz. Bu hafta Almanya'dayız ve konuk GM Lena.

SRO RAW 18. Hafta Yayını Almanya

Evet izleyenler Lena ringe geliyor. Galiba konuşma yapacak.

Lena: Burada bulunmaktan çok mutluyum. Ayrıca F4W'daki WWE Championship için yapılacak maçları belirlemek beni çok mutlu ediyor. İlk maç John Morrison vs Triple H, John Morrison'a kemer şansı veriyorum. İyi değerlendirmesini istiyorum. Ve diğer maç ise bu gecenin main-event'i John Cena & R-Truth vs Sheamus & Ezekiel Jackson. Bunlar dışında The Miz bana söyledi rövanş hakkını bugün kullanacak ve bu maç ilk maç olacak.

Ve bu sırada R-Truth'un müziği duyuluyor.

R-Truth : Whats Up Lena. Sence bende Eurovizyon'a katılabilseydim nasıl olurdu.

Lena: Böyle bir şey olamaz. Biliyorsunki sen Amerika'yı temsil ediyorsun bu yarışma Avrupa arasında ama eminimki olsaydı ilk 5'e girerdin.

R-Truth : Teşekkür ederim. Ve ayrıca beni bugün yaptıracağın maç içinde çok teşekkür ederim.
Ama derken bu sırada Ezekiel Jackson gelir seyircilerin arasından.
Ve R-Truth'u dövmeye başlar. Lena biraz ürker ama John Cena'nın müziği duyulur.

John Cena R-Truth'u kurtayor ve Ezekiel Jackson'ı gizlice bir yere gönderiyor. Orada ellerini bağlıyor Ezekiel'in.

Lena: Ooo şaşırdım. Güzeldi.

John Cena: Senden bir isteğim var bugün o şarkını söylemen.

Ve Lena şarkısını söylüyor. Sonrasında maça geçiyoruz.

Evan Bourne vs The Miz-United States Championship

Maça başlıyoruz fakat Miz çok sinirli bir şekilde Evan Bourne'un üzerine koşuyor ve yumruklar atmaya başlıyor.Şimdi de ipi onun boğazına geçiriyor ve ardından da köşeye yollayıp bel altı bir tekme atıyor.Miz resmen kemeri kaybettiği için çıldırmış durumda.Şimdi de her yerine teker teker submissionlar bağlıyor ve sonra da DDT ardından da kaldırıp Mizard of Oz yapıyor.Tuşa gidiyor ama Evan ayağa kalkıyor.Miz şimdi de onun kollarını arkasına getiriyor ve sırtına bir tekme yerleştiriyor.Evan ayakta yalpalamaya başlıyor ve Miz ona bu sefer de Skull Crushing Finale yapıyor.Miz kendini durduramıyor resmen.Aman tanrım,şimdi de dizliklerini çıkarıyor! Ve yerdeki Evan'ın suratına çıplak diziyle vuruyor.Bu gerçekten çok acıtmış olmalı.Miz hızını alamıyor ve bu sefer de U.S kemerini alıp onunla vuruyor,ama tabii ki diskalifiye oluyor! Miz maçı kaybetti,ama bunun farkında bile değil.Şimdi de kemeri bırakıp bir sopa buluyor ve onunla Evan'a resmen işkence çektiriyor.Sopayı bırakıyor ve anons yapılıyor:

Bayanlar ve baylar bu maçın kazananı diskalifiye ile Evan Bourne!

Miz'in siniri iyice tepesine vuruyor ve bu sefer de gelişine yumruklar sallıyor.Hatta bir süre boğuyor ve kafasını iplere sıkıştırıp ayağıyla da destek veriyor.Evan'ı bırakmaya karar veriyor ve mikrofon istiyor.

Miz: Hayır,kaybetmiş olamam! Bu eziğe bir kemer darbesi attım diye hakettiğim kemerden mi olacağım? Hemen şimdi yeni bir maç daha is...

Ama konuk sunucu Lena geliyor!

Lena: Miz,hayatım sana bu akşam bir maç ayarlayamayız.Ama Bret Hart ile konuştum,F4W'deki U.S kemeri maçında yer alacaksın!

Miz: Tamam olur,teşekkürler benim sevgili Lena'm.Ve Miz gülerek oradan ayrılıyor.Sağlık görevlileri de Evan Bourne'un yanına geliyor ve diğer maça geçiyoruz.

Promo

Şimdi ringde Batista var.Karnında ve kolunda sargılar var ayrıca.Konuşmaya başlıyor:

Batista: Geçen gece çok ama çok saçmaydı,WWE şampiyonu ben olmalıydım! Cena,HHH'i bana AA ile attığı için suçlu,HHH de ona yem olduğu için.Over The Limit'ten beri hepiniz salak salak konuşup benim sakatlığa yatkın olduğumu söylüyorsunuz.Değilim! Ben,WWE'yi güçlendirecek ve Vince'e daha fazla para kazandıracak olan adamım,daha doğrusu adamdım.Fakat artık bu saçmalıklardan sıkıldım,istifa ediyorum!

Derken HHH'in müziği duyuluyor!

Triple H: Öncelikle,ben kimseye yem olmadım.Ayrıca Batista,sende gerçekten şampiyon potansiyeli var mı? Yoksa o kasların içi havayla mı dolu? Madem bu kadar nara atıyorsun o zaman neden korkaklar gibi istifa ediyorsun?

Seyirciler coşuyor.Fakat Batista onları bölüp:

Batista: Ben korkak falan değilim gelsen seni şu halimle bile yenerim,ama buna layık değilsin.

Triple H: Tabii,WrestleMania'ya şampiyon olarak gitmem 'layık olmadığımı' gösteriyor zaten.

Şimdi de John Cena geliyor!

Cena: HHH,WM'ya şampiyon olarak gittiğin doğru,ama şampiyon olarak ayrılan ben oldum hatırlarsan.

Triple H: Cena,bu konuyu tekrar açma istersen.Zaten artık senden sıkıldım,bir süreliğine kemerin peşini bırakıyorum.

Batista hemen araya giriyor.

Batista: Korkak kimmiş bakalım?!

Triple H iyice sinirleniyor.Şimdi de Cena ile bakışıyorlar ve Batista'nın üzerine koşup onu Double Clothesline ile ring dışına yolluyorlar! Cena şimdi Triple H'e elini uzatıyor ve HHH onun elini sıkıyor! Bu uzun süren düşmanlık güzel bir şekilde resmen bitti sayın seyirciler.Cena gidiyor fakat HHH maçı olduğu için ringde kalıyor maçımıza geçiyoruz.
SRO RAW 18. Hafta Yayını John-Cena--Triple-H-psd32828

John Morrison vs Triple H-Fatal 4 Way WWE Championship No.1 Contender Match

Maça başladık. Lock-Up ile başlıyoruz. Triple H, Lock-Up sırasında John Morrison'u iplere itiyor. Sonra, Ama Morrison, Suplex tutarmış gibi Tirple H'in arkasına geçip onu belinden tutuyor. Ama Triple H, John Morrison'u kafasını tutup bir Jawbreaker yapıyor. Sonra birkaç Knee Drop yapıyor. Sonra, John Morrison'u kaldırıp Backhand Chop ile vuruyor. Sonra, Pendulum Backbreaker için kaldırıyor ama John Morrison takla atarak kurtuluyor. Sonra John Morrison'dan Triple H'in karnına tekmeler geliyor.
SRO RAW 18. Hafta Yayını SD_490_Photo_003
Sonra bir Dropkick geliyor John Morrison'dan ve bir tuş deniyor. Ama Triple H erken kurtuluyor. Sonra, John Morrison kendini Irısh Whip'e gönderiyor ve Running Knee Drop yapıyor. Sonra, Triple H'i kaldırıyor ve bir Russian LegSweep yapıyor. Tuş denemesi ama yine olmuyor. John Morrison yine Triple H'i ayağa kaldırıyor ama Triple H, Morrison'un kafasına bir yumruk atıyor. Ve sonra köşeye gönderiyor ve geri geldiğinde bir Pendulum Backbreaker yapıyor. Sonra, John Morrison'u ayağa kaldırıyor John Morrison, Triple H'in kafasına vurmaya çalışıyor. Triple H, sıyrılıp bir DDT yapıyor. Tuş deniyor Triple H ama John Morrison tuş olmuyor. Sonra John Morrison'u ayağa kaldırıyor ve bir anda John Morrison onu tutup Irısh Whip'e göndermek isitiyor ama Triple H, John Morrison'u Irısh Whip'e gönderiyor. Ve arkasından koşup bir Running Knee Strike yapıyor. Sonra Triple H ayaktayken bir anda John Morrison'dan bir Roll-Up geliyor. Ama tuş olmuyor. İkiside ayaktayken bir anda John Morrison Flying Chuck yapıyor. Sonra köşeye çıkıyor ama o sırada Triple H ayağa kalkıp John Morrison'a saldırıyor.
SRO RAW 18. Hafta Yayını SD_490_Photo_005
Ama Triple H onu kaldırıp atıyor. Sonra John Morrison'u kaldırıyor ama John Morrison, Triple H'i Irısh Whip'e gönderiyor ama Triple H Irısh Whip'ten gelirken bir Facebreaker Knee Smash yapıyor. Sonra, Pedigree durumuna getiriyor ama John Morrison, onu kaldırıp atıyor. Sonra yine birkaç Knee Drop yapıyor sonra birazda Elbow Drop yapıyor. Bir Running Knee Drop yapıyor. Sonra köşeye çıkıyor. Diving Clothesline yapıyor John Morrison. Sonra Standing Shooting Star Press yapıyor. Sonra Triple H'i köşeye götürüyor Starship Pane yapmak için ama tam yaparken Triple H dönerek kurtuluyor. Sonra John Morrison yerdeyken bir anda kafasını tutup Arm Trap Crossface yapıyor. Ama sonra bırakıyor Triple H. Ve John Morrison'un ayaklarının yanına gidiyor ve Figure Four Leglock yapıyor. John Morrison çok acı çekiyor. John Morrison iplere tutunarak kurtuluyor ve ikisi ayaktayken Triple H bir Spinebuster yapıyor. Kaldırıp birkez daha Spinebuster yapıyor. Sonra, John Morrison'u kaldırıyor ve Facebreaker Knee Smash yapıyor. Ardından bir Pedigree yapacak ama bir anda Bret Hart'ın müziği duyuluyor. Triple H, John Morrison'u bırakıyor.

Bret Hart : Hehe. Shawn Michaels'a yenildim ama onun güreşi bırakmasını sağladım aynısını sanada yapacağım Triple H. Ve ayrıca RAW'ın yeni Genel Müdürü de benim.

Derken Triple H arkasını döndüğünde John Morrison'dan bir Sweet Chin Music (Nitro Blast yada Superkick de denebilir.) yiyor.
SRO RAW 18. Hafta Yayını Znn33b
Sonra, John Morrison, Triple H'i köşeye getiriyor. Starship Pane yapıyor. Ardından John Morrison tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor. Evet SRO Takipçileri maçın favorisi Triple H, Bret Hart yüzünden yeniliyor. Ve maçı John Morrison kazanıyor. Ve bu şekilde Fatal Four Way'daki WWE Championship maçına John Morrison adını yazdırıyor.
SRO RAW 18. Hafta Yayını 04_NitroWin

Promo

Evet SRO Takipçileri Josh Matthews, John Morrison ile bir röportaj yapacak.

Josh Matthews : Evet, Morrison WWE Championship için büyük bir şans yakaladın ne yapacaksın ?

John Morrison : Tabikide kemeri almayı hedefliyorum. Keşke tek Cena ile dostça bir maç yapabilseydim ama dört kişiden oluşacak maç.

Josh Matthews : John Cena'nın favori olması senin güreşini etkileyecek mi ?

John Morrison : Hayır tabikide. Eğer bugün Cena ve R-Truth kazanırsa daha mutlu olacağım. Çünkü dostça bir maç olma ihtimali yükselecek.

Derken bir anda Sheamus'un saldırısına uğrar Morrison.
Sheamus ilk önce biraz yumruklar sonra Morrison'u yere atıp tekmelemeye başlar. Ama hakemler ve korumalar gelip müdahele ederek onları ayırır.

Rated RKO vs Mark Henry & Chris Jericho

Maça ilk Rated RKO geliyor.
Sonrasında Chris Jericho. Jericho eliyle yeni takım arkadaşını takdim ediyor. Ve bu kişi Mark Henry.
Mark Henry geliyor.

Mark Henry: Aslında Jericho'nun kötü biri olduğunu düşünmüştüm ama yanılmışım. O Edge'e bir iyilik yapmıştı. Ve bundan sonra Jericho'nun nasıl biri olduğunu anladım. Ve sen Edge, Jericho'ya büyük bir kötülük yaptın o kötülüğü ben düzelticeğim.
Der ve ringe gelir maç başlar.
Maça Mark Henry ve Randy Orton başlar. Lock-Up ile maç başlar.
SRO RAW 18. Hafta Yayını RAW_840_Photo_119
Lock-Up'ta Mark Henry, Randy Orton'u köşeye atar ve orada dövmeye başlar. Randy Orton'un kafasını birkaç tane yumruk gelir. Sonra, Randy Orton tutar ve bir Fallaway Slam yapar. Sonra birkaç tane Knee Drop yapar. Ardından bir Sleeper bağlar Mark Henry. Randy Ortoni elini iplere uzatarak kurtulmaya çalışır ama olmaz. Sonra, Mark Henry bırakır ve tuş dener ama Randy Orton tuş sırasında iplere tutunur. Sonra Randy Orton ayağa kalktığında Mark Henry, Clothesline ile üstüne koşar ama Randy Orton, yere yatarak Mark Henry'nin ringin dışına düşmesini sağlıyor. Sonra, Randy Orton, Dropkick ile Mark Henry'nin üstüne atlıyor ve ringin içine giriyor. Bekliyor Mark Henry'nin ringe girmemesi için ama Mark Henry ringe giriyor. Sonra, Randy Orton, Mark Henry'nin kafasını tekmeliyor. Sonra Randy Orton Stomp yapıyor. Sonra Mark Henry'e Headlock bağlıyor biraz sürüyor submission. Sonra Randy Orton, Mark Henry'nin kafasını tutup Edge'e tag veriyor. Şimdide Chris Jericho ringe girmek isitiyor. Ama Mark Henry'de o durum yok. Neyse Mark Henry'i kaldırıyor Randy Orton, Edge ile birlikte aynı anda Dropkick yapıyorlar. Sonra Edge tuş deniyor ama olmuyor. Mark Henry ayağa kalktığında Edge, Henry'nin üstüne Crossbody ile atlıyor ama Mark Henry bir Powerslam yapıyor. Sonra ikiside yerde Mark Henry tag vermeye çalışıyor. Edge'de buna izin vermemeye çalışıyor ama en sonunda Mark Henry, Chris Jericho'ya tag veriyor. Chris Jericho, Clothesline ile Edge'e saldırıyor. Sonra bir Back Suplex yapıyor. Ve bundan sonra çok sert Knee Drop'lar yapıyor Chris Jericho. Ama ani bir Roll-Up geliyor Edge'den. Ama Jericho tuş olmuyor. İkisi ayaktayken bir anda Chris Jericho, Enzuguri yapıyor. Sonra Edge'in ayaklarının yanına geçiyor ve Walls of Jericho yapıyor.
SRO RAW 18. Hafta Yayını WM26_Photo_221
Edge, iplere tutunmaya çalşıyor ama Chris Jericho onu geri çekiyor. Ve Halaa Edgei Walls of Jericho'dan kurtulamamış durumda. Ama Randy Orton dayanamıyor ve ringe giriyor. Jericho'da mecburen bırakıyor ama Mark Henry, ringe girerek Randy Orton'u Clothesline ile kendisiyle birlikte ringin dışına gönderiyor. Chris Jericho arkasını döndüğünde Edge ayağa kalkmış durumda. Ve Edge, Jericho'ya bir Edgecution yapıyor.
SRO RAW 18. Hafta Yayını WM26_Photo_225
Sonra Spear için köşeye gidiyor ve taunt'unu yapıyor. Chris Jericho ayağa kalktığında tam Spear yapacak ama Jericho'dan bir Codebreaker geliyor. Sonra Chris Jericho tuş deniyor ama Randy Orton ringin dışında Edge'in ayaklarından tutup çekiyor. Sonra Randy Orton, Mark Henry'ye bir Dropkick yapıyor. Ama Jericho, koşarak Randy Orton'a bir Dropkick yapıyor. Sonra Edge'i ringin içine alıyor. Galiba Walls of Jericho yapacak ama hayır Liontamer yapıyor. Edge, biraz can çekişiyor ama o da ne. Edge mükemmel bir şekilde Roll-Up'a benzer bir şekilde kurtuluyor ve tuş deniyor. Hakem sayıyor ve Edge, Jericho'yu tuş ediyor.
Maçı Rated RKO kazanıyor.
Maç sonrası Rated RKO, yenilen Jericho ve Mark Henry'ye bakarak giderken. Bir anda arkalarına Hart Dynasty geliyor ve Rated RKO'yu dövmeye başlıyor. Ama tabi Hart Dynasty'nin elinde sandalyede var. Ringde ise Jericho ve Mark Henry'nin yanına seyircilerin arasından çıkan Uso Brothers geliyor. Ve Jericho ile Mark Henry'i dövüyorlar. Evet izleyenler. Başka takımlarda girdi bu işin içine. Uso Brothers, Jericho ve Mark Henry'i dövdü. Hart Dynasty, Rated RKO'yu.
Ve bu maç burada bitiyor. Sıradaki maçımıza ama önce başka bir promoya geçiyoruz.

Promo

Arkada Miz'i görüyoruz ve elinde bir gül var sayın seyirciler.Herkese Lena'nın yerini soruyor ama herkes bilmediğini söylüyor.Fakat Miz arkasına dönüyor ve ne görsün! Lena ve RAW yazarı Onur sarmaş dolaş! Miz bunu görünce sinirden köpürüyor.

Lena: Miz,açıklayabilirim!

Ama Miz sinirinden onu duymuyor ve tam Onur'a yumruk atmaya yeltenecekken diğer RAW yazarı Baybora geliyor ve onun kolunu çevirip yakalıyor,Miz'in kolu çok acıyor.

Baybora: Bak dostum,Lena sana o kadar da muhteşem olmadığını kanıtlamak için bir oyun oynadı.Lena'nın gerçek sevgilisi Onur.Ve bir daha ikimizden birine böyle birşeye yeltenirsen sözleşmeni yok bil.

Baybora şimdi onu kenara atıyor ve Maryse geliyor şimdi de.Onur Lena'ya ve Baybora Maryse'e sarılıyor.

Onur: Miz,diğerlerine de söyle biz Main Event'e kalmayacağız.Çiftler olarak gideceğimiz yerler var da.

Lena & Onur ve Baybora & Maryse ikilileri gülerek oradan ayrılıyor fakat Miz gerçekten utanç verici bir durumda.Main Event'imize geçiyoruz.

John Cena & R-Truth vs Sheamus & Ezekiel Jackson - Fatal 4 Way WWE Championship Contenders Match

Ve main event'imiz başladı.Bu maçı kazanan takımın üyeleri WWE kemeri için yapılacak olan F4W maçında dövüşecek,fakat Cena takımı kazanırsa sadece R-Truth maça katılacak.Maça R-Truth ve Sheamus başlıyor.Lockup'a gidiyorlar ve ardından Sheamus onu önüne atıp ardından da bir Suplex yapıyor.Ve bu kadarıyla yetinip Ezekiel'e tag veriyor.Ezekiel şimdi onu tam tepeye kaldırıyor ve ardından da Front Slam ile yere atıyor.Şimdi de kaldırıp bir Facebuster yapıyor,Ezekiel gibi bir adamdan beklemediğimiz bir hareket bu.Hemen arkasından Back Clutch ile neredeyse R-Truth'un sırtını sakatlıyor ama bir anda bir güç geliyor ve R-Truth geriye takla atarak Spinning Kick yapıyor.Atletik hareketlerle Ezekiel'den kaçıyor ve ardından da kenara gönderip koşarak üstüne çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor.Fkat bir süre sonra Ezekiel onu tepesinden atıyor ve tuş deniyor.Ama R-Truth gayet dinamik bir şekilde kalkıyor ve Ezekiel'e tokat atıp kendini iplerden geriyor ve Ezekiel'in karnına tekme atıyor.Şimdi de Cena'ya,yani şampiyona tag veriyor.Cena klasik Clothesline'larıyla yıkıp geçiriyor yine.Sonra da onu yere atıp elini havaya kaldırıyor.Evet,You Can't See Me ve Five Knuckle Shuffle için hazırlanıyor.Ama geriye gittiğinde Sheamus'un arkasına geçtiğini fark etmiyor ve Sheamus'tan bir Bicycle Kick geliyor.Şimdi de kenara geçip Ezekiel'den tag istiyor ve alıyor.Şimdi ringde Cena ve Sheamus var.Cena bir an kalkmak istiyor ama Sheamus ona bir Hammer Kick çakıyor.Cena apronda kalıyor ve Sheamus yine bir tekme ile onu ring dışına yolluyor.
SRO RAW 18. Hafta Yayını RAW_886_Photo_155
Hakem saymaya başlıyor ama Cena hemen kalkıyor ve Sheamus'u görmediği bir anda ayağından tutup düşürüyor.Şimdi de Sheamus apronda kalıyor.Cena hala ring dışındayken onun suratına bir dirsek atıyor ve sonra da tekrar girip STF-U bağlıyor! Ama iplere yakınlar,o yüzden Cena onu biraz daha geriye çekip tekrar bağlıyor.Tam Sheamus pes edecekmiş gibiyken Ezekiel bunu engelliyor.Şimdi de beraber Suplex yapıyorlar ve hakem bir daha bunu yaparlarsa diskalifiye olacaklarını söylüyor.Ezekiel kenara geçiyor.Şimdi de Sheamus Celtic Slam için Cena'yı kaldırıyor ama Cena da inip Attitude Adjustment için onu kaldırıyor ve hareketi başarılı bir şekilde yapıyor! Şimdi de R-Truth'a tag veriyor ve sen tuş et diyor,kibar bir davranış.R-Truth tuşa gidiyor ama Sheamus hala dayanıyor gibi görünüyor.R-Truth şimdi onu kafasından yakalayıp kaldırıyor ve karnına bir tekme atıyor,ardından da kendini iplerden gerip bir Scissors Kick yapıyor,arkasından da artistik bir şekilde Sheamus'un üstüne atlıyor.Ve tuş denemesi,bu sefer Sheamus tuş olacak gibi.1,2 ama Sheamus hala tuş olmadı! R-Truth gözlerine inanamıyor ve yüzüne birkaç tekme atıp tekrar tuş deniyor.Fakat Sheamus bu sefer kickout yapmakla kalmıyor,tuştan kalkarken R-Truth'u da beraberinde kaldırıyor ve Celtic Slam ile yere seriyor.Tuşa gidiyor ve başarıyor.Sheamus ve Ezekiel Jackson takımı kazandı ve ikisi de ayrı ayrı F4W'deki WWE Championship maçında kapışacak.Şimdi Ezekiel Jackson sevinçli bir yüz ifadesiyle Sheamus'u tebrik etmek istiyor fakat bir yumruk ardından da Irish Curse yaparak heel'lığını bir kez daha göstermiş oluyor.Ama Cena ringe geliyor fakat Sheamus aynı şeyi ona da yapıyor! Şimdi Sheamus devirdiği tüm güreşçileri ringin ortasına koyuyor ve Cena'nın WWE kemerini istiyor.Kemerle birlikte taunt yaparken SRO RAW burada bitiyor,haftaya görüşmek üzere!
SRO RAW 18. Hafta Yayını TLC09_Photo_108

SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT:xUndertakerx,Heart Break Legend

Ayrıca unutmayın,Fatal 4 Way'de bir RAW maçı kesinleşti!
Cena vs Ezekiel vs Sheamus vs Morrison-WWE Championship
SRO RAW 18. Hafta Yayını F4wq
https://wrestlemania.catsboard.com

SRO RAW 18. Hafta Yayını
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SRO RAW 11. Hafta Yayını
» SRO RAW 12. Hafta Yayını
» SRO RAW 13. Hafta Yayını
» SRO RAW 14. Hafta Yayını
» SRO RAW 16. Hafta Yayını