TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ
Daha fazla güreş eğlencesi için lütfen üye olun veya giriş yapın.

TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ

WWE İNCELEMELERİ, HAFTALIK PROGRAMLAR, PPV İNCELEMELERİ VE WWE HAKKINDA HERŞEY
 
AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 SRO RAW 24. Hafta Yayını

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
xUndertakerx
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 529
Rep Puanı : 1
Kayıt tarihi : 11/08/10

MesajKonu: SRO RAW 24. Hafta Yayını   Paz Ara. 26, 2010 9:15 pm

Evet, SRO RAW takipçileri hoşgeldiniz. Biliyorsunuz geçen hafta, Summerslam için mükemmel bir maç belirlenmişti. Ve o maçta bulunan Nexus'ta ringde.

Evet SRO takipçileri bu hafta açılışı Nexus yapıyor.

Wade Barrett: Nexus'un bir PPV'de bulunması çok güzel birşey. Bu maçtan umutluyuz ve bu maçı kazanıp ilk PPV'mizde galibiyet alacağız.

Derken DX'in müziği çalar.

Shawn Michaels: Geri dönmek çok güzel birşey. Ve, Nexus'u da pataklamak çok güzel birşey. Summerslam'de bunu yapacağız, Triple H ile birlikte. Hem, daha önce, Triple H'in size yaptığını gördüm. Çok, küçülmüşsünüz.

Derken, BayBotan gelir ve DX'e saldırır.
Baybora, Triple H'e Pedigree yapar. Botan'da HBK'ya Sweet Chin Music yapar. İlginç olur. BayBotan, DX'i sürükleyerek götürür.

Wade Barrett: Oh iyi oldu. Birkaç tane sinek vızıltısından kurtulduk.

Derken Onur'un müziği çalar ve McMahon ile birlikte gelirler. Ellerinde sandalyelerle.

Onur, Michael Tarver'ın ayağından çeker ringin aşağısına. Sonra, Onur ve McMahon, sandalye ile Michael Tarver'ı dövmeye başlar. Ama bu sırada Nexus, Onur ve McMahon'un yanına gider ve onları dövmeye başlar. O sandalyeleri alır Nexus. McMahon'u dövmeye başlarlar. Nexus, McMahon'u kaldırırlar iki sandalye ile Vince McMahon'un kafasını patlatırlar. Ardından, bir sopa çıkarıp onla vururlar. Ve McMahon sakatlanır hastenelik olur. Aynısınıda Onur'a yapmak istiyor Nexus.

Ama bu sırada, NXT'nin GM'si Oğuzhan geliyor ve NXT'deki Rookielerle.

Oğuzhan, Onur'u kurtarıyor ve Nexus üyeleri kaçıyor ama bu sırada Wade Barrett ve Heath Slater birbirlerine çarpıp düşüyorlar. Oğuzhan ve NXT ekibi o kalan ikisini yakalıyorlar. Sonra, Oğuzhan, Wade Barrett'ı dövüyor. Onur ise Heath Slater'ı. Onur, Heath Slater'a çok güzel bir Stunner yapıyor. Oğuzhan'da Wade Barrett'a çok güzel bir Pedigree yapıyor. Sonra, sağlık görevlileri gelip Vince McMahon'u sedye ile götürüyor.

Oğuzhan: Vince McMahon'a üzüldüm. Summerslam'de güreşemeyecek ama Onur'da yalnız kalmayacak. Summerslam'de Onur'un takım arkadaşı olacağım.

Onur ve Oğuzhan, ellerini kaldırırken açılış promomuz biter.

Hart Dynasty vs Justin Gabriel & Ted Dibiase

Maça başlıyoruz ama bir anda The Miz’in müziği duyuluyor. Elinde, Unites States Kemeride var.

The Miz: Ben maçları biraz daha heyecanlı hale getirmek istiyorum. Hart Dynasty siz takım maçı yapmayacaksınız bugün. Bu maç olmabilir. David Hart Smith ve Tyson Kidd size bir teklifim var. Şimdi ikiniz arasında, bir maç olacak ve kazanan, haftaya benimle Unites States Championship maça çıkacak. Kabul ediyormusunuz.

Tyson Kidd hayır demek istiyor ama bir anda David Hart Smith, Tyson Kidd’e saldırıyor ve o kemeri çok istiyorum diye bağırıyor. Bu sırada, Ted Dibiase ve Justin Gabriel ne yapacaklarını soruyor. Ekranda, RAW’ın GM’si Onur gözüküyor.

Onur: Ted ve Justin siz, Summerslam’de Triple Treat maça çıkacaksınız Unites States için. Haftaya U.S. Title maçın kazananıda maçında bulunan üçüncü kişi olacak. Ve Hart Dynasty şimdi maçınızı başlayacak.

Der, Onur ve ekrandan kaybolur.

Ted Dibiase’de, Justin Gabriel’e saldırmaya başlar. Ted, Justin’ı seyirciler arasından döverek oradan götürür.

Herneyse, The Miz, spiker masasına oturur ve maçımız başlar.

Tyson Kidd vs David Hart Smith -Summerslam U.S Championship No.1 Contender Match

Maça başlıyoruz. David Hart Smith, sertçe Clotheslinelar ile saldırıyor. Sonra, David Hart Smith, Tyson Kidd’in kafasını köşeye çarptıyor ardından bir German Suplex yapıyor. Son tuş deniyor David Hart Smith ama Tyson Kidd tuş olmuyor. Sonra, David Hart Smith, Tyson Kidd’i tutup köşeye çarptırıyor omzunu. Sonra, David Hart Smith, Belly to Belly Suplex yapıyor Tyson Kidd’e. Sonra yine tuş deniyor David Hart Smith ama yine tuş olmuyor Tyson Kidd. Sonra, David Hart Smith, Tyson Kidd’i ayağa kaldırıyor ardından Irısh Whip’e gönderiyor sonra bir Powerslam yapıyor David Hart Smith. Sonra yine tuş deniyor David Hart Smith ama yine tuş olmuyor. Sonra, The Miz’e doğru biraz yaklaşıyor. The Miz’e o kemeri alacağım diyor. Ama bu sırada, Tyson Kidd’den bir Roll-Up yiyor ama son anda tuş olmaktan kurtuluyor David Hart Smith. Sonra, Tyson Kidd, David Hart Smith’e bir Spining Kick yapıyor. Ardından bir Tornoda DDT geliyor Tyson Kidd’den David Hart Smith’e. Sonra tuş deniyor, Tyson Kidd ama David Hart Smith tuş olmuyor. Sonra, Tyson Kidd, David Hart Smith’i Irısh Whip’e gönderiyor. Ardından bir Dropkick yapıyor Tyson Kidd, David Hart Smith’e. Sonra, tuş deniyor Tyson Kidd ama David Hart Smith yine tuş olmuyor. Tyson Kidd, David Hart Smith’i ayağa kaldırıyor sonra Tyson Kidd, David Hart Smith’i Irısh Whip’e göndermek istiyor ama David Hart Smith, Tyson Kidd’i Irısh Whip’e gönderiyor. Ama David Hart Smith, kafasını eğince ilk önce Tyson Kidd, David Hart Smith’in kafasını bir tekme atıyor ayağa kalkması için ardından Roundhouse Kick geliyor. Sonra tuş deniyor Tyson Kidd ama, David Hart Smith yine tuş olmuyor. Sonra, Tyson Kidd biraz sinirleniyor ve David Hart Smith’e Sharpshooter bağlıyor. David Hart Smith, çok can çekişiyor. İplere tutunmak istiyor ama yetişemiyor. Biraz daha deniyor ve tutunuyor. Sonra, Tyson Kidd, bir kez daha Roundhouse Kick deniyor David Hart Smith’e ama David Hart Smith eğilerek kurtuluyor. Evet SRO takipçileri çok güzel bir maç izliyoruz. Sonra, David Hart Smith, Tyson Kidd’in karnına bir tekme atıyor ardından onu kaldırıyor ve Saito Suplex yapıyor. Sonrasında, tuş denemek yerine, Sharpshooter bağlıyor David Hart Smith. Tyson Kidd, dayanamıyor ve pes ediyor.

Maç sonrası, The Miz, ringe geliyor. David Hart Smith’in arkasından saldırıyor. David Hart Smith’e Skull Crushing Finale deneyecek ama bu sefer ringe Ted Dibiase geliyor. Anlaşılan seyircilerin arasından gelmiş. Neyse, Ted Dibiase, The Miz’e Dream Street yapıp gidiyor. Sonra biraz gülüyor. David Hart Smith’te sinirli bir şekilde, The Miz’i tekmeliyor ve ardından The Miz’e bir Sharpshooter bağlıyor. The Miz, acı çekiyor eline yere vuruyor pes ettiğini göstermek için ama David Hart Smith bırakmıyor. Uzun süre tutuyor, Sharpshooter’u sonra bırakıyor David Hart Smith. Ve ringden bir gülümseme ile uzaklaşıyor.

Divas Swimsuit Competition(Maryse vs Eve vs Melina)-Summerslam Divas Championship No.1 Contender Match(Maryse kazanırsa SS'de maç olmayacak)

Ve sürpriz bir maç!SRO'nun ilk bikini yarışması!Yarışma dediğimize bakmayın bu bir Triple Threat maçı olacak.Ama bu maç bikinilerle olaca!Ama en güzel mayo ve bikini hangi divanınki olacak?Maçımız başlıyor!

İşte ilk önce Eve Torres geliyor.Gayet güzel bir seçim.


Şimdi sıra Melina'da.Gerçekten çok güzel!


Ve işte son olarak...Divas şampiyonu Maryse!SRO RAW GM'i Baybora'nın favorisi!


Muhteşem bir şekilde şovlarını yapıyorlar ve artık maç zamanı.Maç başladı ve Maryse taunt yaparak ikisinin ortasına geliyor.Orada bakışıyorlar ve sonra Maryse ikisine de aynı anda tokat atıp kaçıyor.Seyirciler onu yuhalıyor ve bu arada de Eve ve Melina lockup yapıyorlar.Melina onu kafasından tutup arkasına atıyor sert bir şekilde.Ayrıca hatırlatalım bu maç her ne kadar heyecanlı da olsa Divaların canları yanabilir düşünce çünkü yarı çıplaklar.Melina hemen tuş deniyor ama Maryse onu ayaklarından çekiyor.Melina ona hesap soruyor fakat Melina'nın kafasını iplere bastırıyor ve Melina onun şlddetiyle geriye dönüyor ve orada da Eve bir Sweep Kick yapıyor!Şimdi de Eve tuş deniyor fakat Melina kickout yapıyor.Maryse artık ringe girmeye karar veriyor ve Eve'e dirsek atıp onu ring kenarına gönderiyor.Bir taunt da orada yapıyor ve şimdi de Eve'i tekrar ama bu sefer diğer köşeye gönderiyor.Sonra da üzerine koşuyor fakat Eve bunu teme atarak engelliyor ve ardından da Maryse'e sinirli bir şekilde tokadı yapıştırıyor.

Eve tuşa gitmek istiyor fakat o arada Melina onu arkasndan alıp roll-up ile tuşa gidiyor!Ama Eve yine de kurtulmayı biliyor.Melina Eve'den umduğunu bulamayınca bu sefer Maryse'e yaklaşıyor ve onu kenara gönderip ayaklarıyla ezmeye başlıyor.

Ame Maryse onu itiyor ve önüe getirip o da tuş deniyor fakat Eve tuşu engelliyor ve Maryse'e de Falling Stomp yapıyor!Eve tuşa gidiyor bu sefer bitirebilir!Ve bitiriyor Eve tuş ediyor Maryse'i!Ama,ama Maryse'in şarkısıçalıyor!Anonsör de Maryse'in kazandığını söylüyor!Neler oluyor!Eve şaşkın bir şekilde bakarken Maryse ringden ayrılıyor ve o arada girişte BayBotan görülüyor.Yuhalamalar başlıyor ve Maryse onların ortasına geçerek gülüyor.Anlaşılan her şey onların planıymış,ama şidi Summerslam'de ne olacak?Derken Eve bir mikrofon alıyor ve Maryse ile konuşmaya başlıyor:

Eve: Maryse,onlar seni sadece seksi olduğun için ynlarında tutuyorlar,hava atmak için.Onların oyununa kanacak mısın?

Maryse: Senden daha seksi olduğum içn beni kıskanma.Tıpkı şu anki bikini ve mayomun seninkinden çok daha güzel olduğu gibi!

BayBotan ve Maryse oradan ayrılacak gibi oluyor ama Eve onları durduruyor:

Eve: Bekleyin,böyle çekip gidemessiniz!Summerslam'de maçımı istiyorum.

Baybora: Maalesef bu mümkün olmayacak,Because we're BAYBOTAN and we're awesome!!!

Eve: Öyle mi!Tamam öyleyse madem işler böyle yürüyecek,bende Onur ve Oğuzhan'a katılıyorum!!

Seyircilerden büyük bir coşku geliyor ve O & O da boy gösteriyor o arada.

Onur: 'Sayın Chairman'im' bu durumda bir anket uygulanması daha doğru olur.W7'de şöyle bir anket açılsın:Maryse SS'de Eve ile karşılaşsın mı?

Maryse: Botan,hayır de!

Baybora: Tatlım,biraz aksiyondan zarar gelmez.

Botan: Peki,kabul ediyoruz.Fakat sizi sevdiğimizi falan sanmayın diyorlar ve BayBotan onlara yumruk atıp oradan kaçıyor.Sıradaki maçımza geçiyoruz.

Chris Jericho vs Dirt Sheet-2 on 1 Handicap Match

Maça başladık. John Morrison, Chris Jericho’nun üzerine atlıyor. Chris Jericho ise John Morrison’u tutup ringin dışına gönderiyor. Sonra, Chris Jericho’nun yüzünde o gülümseme görülüyor. Ama, The Miz, bu sırada Chris Jericho’ya bir DDT yapıp yerine gidiyor. Sonra, John Morrison, ringe giriyor. Chris Jericho’nun kafasını çok sertçe yumrukluyor. Sonra, Chris Jericho’yu, köşeye gönderip bir, Clothesline yapıyor. Ardından, John Morrison’da, Chris Jericho’ya bir Tornado DDT yapıyor. Ardından tuş deniyor John Morrison ama Chris Jericho tuş olmuyor. Sonra, John Morrison, Chris Jericho’yu, Irısh Whip’e gönderiyor. Ama ardından Chris Jericho, John Morrison’a bir Back Elbow yapıyor. Sonra, Chris Jericho, John Morrison’u yumruklamaya başlıyor. Sonra Chris Jericho, John Morrison’u köşeye atıyor orada birkaç tane Chop yapıyor. Sonra, John Morrison’u, köşeye çıkartıyor. Superplex denemek istiyor ama John Morrison, Chris Jericho’nun karnına vurmaya başlıyor. En sonunda Chris Jericho’yu itiyor John Morrison. Sonra, John Morrison, Chris Jericho’ya bir Starship Pane yapıyor ama Chris Jericho tuş olmuyor. Sonra, Chris Jericho’nun ayağa kalkmasını bekliyor John Morrison, Chris Jericho ayağa kalktığında, Chris Jericho’ya bir Flying Chuck yapıyor John Morrison. Ardından, John Morrison, Chris Jericho’ya Standing Moonsault yapıyor John Morrison. Ardından tuş deniyor Chris Jericho’ya ama Chris Jericho tuş olmuyor. Seyirciler, The Miz ve John Morrison bu duruma çok şaşırıyor bu kadar, önemli saldırılar yedikten sonra nasıl tuş olmaz diye. Sonra, John Morrison, Chris Jericho’ya bir Headlock yapıyor. Chris Jericho kurtulmaya çalışıyor. Chris Jericho, dirsek darbeleriyle kurtuluyor. Sonra, Chris Jericho, bir Enzuigri yapıyor John Morrison’a. Sonra, Knee Droplar yapmaya başlıyor Chris Jericho. Ardından, John Morrison’u ayağa kaldırıyor ve Morrison’u Irısh Whip’e gönderiyor Chris Jericho. Ardından bir Scoopslam yapıyor Chris Jericho. Sonra, köşeye çıkıyor Chris Jericho, John Morrison’un, kalkmasını bekliyor John Morrison ayağa kalktığında ona bir Missiele Dropkick yapıyor. Ardından, bir Lionsault yapıyor sonra, Chris Jericho tuş deniyor ama John Morrison’da tuş olmuyor. Chris Jericho’da çok şaşırıyor. Sonra Chris Jericho, John Morrison’a bir Walls of Jericho yapıyor. John Morrison, iplere tutunmaya çalışıyor Chris Jericho onu çekiyor. Ama bu sırada John Morrison, The Miz’e tag veriyor. Chris Jericho, fark etmiyor ve John Morrison’a Submission yapmaya devam ediyor. Ama The Miz, Chris Jericho’nun kafasına çok güçlü bir, tekme atıyor. Sonra, The Miz, Chris Jericho’yu köşeye atıyor. Ardından, Jumping Corner Clothesline yapıyor The Miz. Sonra, Chris Jericho’ya bir Skull Crushing Finale yapıyor. Ardından, Chris Jericho’yu tuş ediyor. Ve maçı Dirt Sheet kazanıyor.
Maç sonrası, David Hart Smith geliyor. The Miz’e saldırmak istiyor. Ama John Morrison, David Hart Smith’e çok güzel bir Superkick ile vuruyor. Ardından, The Miz, David Hart Smith’e Sharpshooter yapıyor. Sonra, bırakıyor. Ardından, The Miz, David Hart Smith’in üzerine tek ayağını koyuyor. John Morrison’da, Chris Jericho’nun üzerine tek ayağını koyuyor ve gülerek güçlü olduklarını belirtiyorlar.

Promo

SRO SummerSlam için hazır olun!Yazın en büyük olayını sakın kaçırmayın!Sheamus vs Ezekiel vs Mark Henry vs Baybora vs Botan-Summerslam WWE Championship No.1 Contender Natch

Maça başladık. Ezekiel Jackson, Sheamus’a saldırıyor. Botan ve Baybora’da birlikte Mark Henry’e saldırıyor. Ezekiel Jackson, Sheamus’a birkaç tane yumruk atıyor. Ardından, Ezekiel Jackson, Sheamus’u Irısh Whip’e gönderiyor. Ardından, Ezekiel Jackson, Sheamus’a Big Boot yapıyor. Baybora, Mark Henry’i tutuyor, Botan da Mark Henry’nin kafasına vuruyor. Bu sefer, Botan, tutuyor Mark Henry’i, Baybora güzel bir tekme atıyor Mark Henry’nin kafasına. Ezekiel Jackson’da Sheamus’u Irısh Whip’e gönderiyor bir kez daha sonra bir Powerslam yapıyor Ezekiel Jackson. Sonra, Ezekiel Jackson, Botan’a bir Shoulder Block yapıyor. Baybora’ya da bir Clothesline yapıp onları yere seriyor. Sonra, Ezekiel Jackson, Mark Henry’yi ayağa kaldırıyor ve ona Belly to Back Suplex yapıyor. Sonra, tuş deniyor Ezekiel Jackson ama Sheamus gelip tuşu bozuyor. Sonra, Sheamus, Ezekiel Jackson’a Clotheslinelar yapmaya başlıyor. Ama bir anda, Mark Henry, Sheamus’u havaya kaldırıp bir World Strongest Slam yapıyor. Tuş deniyor bu seferde Baybora tuşu bozuyor. Baybora ve Botan, Mark Henry’i ringin dışına gönderiyor. Ezekiel Jackson’da, Sheamus’u dövüyor. Ezekiel Jackson birkaç tane Knee Drop yapıyor. Sonra, bir Armlock bağlıyor. Ama, Sheamus, Ezekiel Jackson’u bir anda fırlatıyor. Bu sırada, Baybora ve Botan’da, Mark Henry’i dövüyorlar. Baybora ve Botan, Mark Henry’i tutup köşedeki merdivenlere fırlatıyor. Sonra, Baybora ve Botan, Mark Henry’i köşedeki direğe atıyorlar. Botan, Mark Henry’nin kafasını direğe çarptırıyor. Baybora ise, Mark Henry’nin kolunu direğe çarptırıyor. Neyse, ringde Sheamus, Ezekiel Jackson’a Powerbomb yapıyor. Ardından tuş deniyor ama Ezekiel Jackson tuş olmuyor. Sonra, Sheamus, Ezekiel Jackson’u köşeye fırlatıyor ardından çok güzel bir tekme atıyor Sheamus. Ardından, Irısh Curse yapıyor Sheamus. Sonrasında tuş deniyor ama Ezekiel Jackson tuş olmuyor. Sonra, Sheamus, Ezekiel Jackson’ı ayağa kaldırıyor ve Irısh Whip’e gönderiyor ama Ezekiel Jackson’dan bir Shoulder Block geliyor ve Sheamus yere seriliyor. Ringin aşağısında ise durum şöyle. Baybora ve Botan, Mark Henry’i dövüyorlar. Ama bir anda Mark Henry, Double Clothesline ile Baybora ve Botan’ı yere seriyor. Sonra, Baybora ve Botan’ı tutuyor ikisinede sırayla Headbuttlar yapıyor Mark Henry. Ama, Baybora ve Botan, DDT ile Mark Henry’i yere seriyor. Sonra, Baybora, spiker masasının üzerini kaldırıp temizliyor. Baybora ve Botan, Mark Henry’i oraya taşıyorlar. Ardından çok mükemmel bir World Strongest Slam yapıyorlar Baybora ve Botan, Mark Henry’e. Mark Henry bayılmış durumda. Ringde ise, Ezekiel Jackson, Sheamus’u dövüyor. Ezekiel Jackson, Sheamus’u yerden kaldırıyor ve Sheamus’a bir Standing Side Slam yapıyor. Ardından tuşa gidiyor Ezekiel Jackson ama Baybora ve Botan tuşu bozuyor. Ezekiel Jackson, Baybora’yı köşeye atıyor. Ezekiel Jackson, Baybora’ya bir Corner Clothesline yapıyor. Sonra, Botan’ıda tutup ringin dışına gönderiyor Ezekiel Jackson. Ardından, Baybora’da Ezekiel Jackson’ın üzerine koşuyor Ezekiel Jackson, Baybora’yıda Back Drop ile ringin dışına gönderiyor. Ezekiel Jackson, arkasını dönüğünde Sheamus’tan bir Bicycle Kick yiyor. Sonra, Sheamus, Ezekiel Jackson’u tuş ediyor. Ve Summerslam’de, Chris Jericho’nun rakibi Sheamus oluyor.
Baybora ve Botan olanları izliyor.
Derken, John Morrison’un müziği çalıyor.

John Morrison: Hey, RAW’ın GM’si ve SRO’nun müdürü benim, rövanş hakkımın olduğunu unutmayın, ve Summerslam’de Sheamus yerine benim olmam gerekiyor Chris Jericho’nun karşısında.

Ve seyircilerin arasından Onur çıkıyor. Ve spikerlerin yanında konuşuyor.

Onur: John Morrison, seni unutmuştuk, o zaman şimdiki durum şöyle. Summerslam’de John Morrison vs Chris Jericho vs Sheamus maçı olacak.

Baybora: Onur, bütün kararları sen vermiyorsun. Tamam, senin dediğin gibi olsun WWE Title maçı ama bizimde bir dediğimiz olacak.

Botan: Evet, bu WWE Title için oynanacak Triple Treat maçı Steel Cage maçı olacak.
Derken, ringe DX gelir.

DX bir anda ekran gözükür. Baybora ve Botan’ın soyunma odalarında olduğu gözükülür.

Triple H: Baybora ve Botan acaba biz burada ne yapıyoruz.
Der ve Baybora ile Botan, odalarına doğru koşmaya başlar.

Neyse bu sırada, Ezekiel gider. Mark Henry’i sedye ile götürürler. John Morrison’da gider. Sheamus’de giderken bir anda arkasından Chris Jericho yaklaşır ve Sheamus’a bir Codebreaker yapıp gider.

Main Event:Randy Orton & Edge & Evan Bourne & John Cena & Triple H & HBK vs Nexus

Ve işte main event başlıyor.Orton ile Skip Sheffield başlıyor.Normal bir lcokuptan sonra Orton onnun kafasını kavrıyor ve arksından da yere yatırıp Headlock bağlamaya başlıyor.Fakat o arada Skip kendi takımının yanına gelmeyi başarıyor ve Tarver'a tag veriyor.Orton hala Headlock yaptığı için onu görmüyor ve Tarver da ona bir Running Fist çakıyor.Skip hemen köşesine geçiyor.Tarver Orton'a ardı ardına yumruklar atıyor.Bu arada Cena da seyircilerden takım için detek istiyor.Seyirciler alkışlarken bunun etkisi oluyor ve Orton hiç beklenmedik bir anda RKO yapıyor!Bu tempoda daha RKO beklemiyorduk doğrusu.Orton çabucak bir tuş deniyor ama Tarver kalkıyor.Şimdi ikis de kendi köşelerine geçiyor ve bakıştıkları sırada Orton Cena'ya tag veriyor seyirciler coşuyor!Ve Cena atağını başlatıyor!Arka arkaya Shoulder Drop'lar,sonra Protobomb ve Cena elini havaya kaldırıyor!You Can't See Me tauntunu yapıyor ve seyirciler de bunu sözlü olarak söylüyorlar.Fakat tam Cena yumruğu yapıştıracakken Tarver sıyrılıyor ve koşarak Otunga'ya tag veriyor.Otunga hemen Cena'ya bir Clothesline yapıyor ve sonra da onu hafifçe kaldırıp Axe Handle Kick yapıyor.Otunga şimdi de kenara çıkıyor!Otunga'dan pek görmediğimiz bir hareket bu.Otunga klasilk bir şekilde Cena'nın üstüne zıplıyor ama Cena onu havada yakalıyor ve Attitude Adjustment yapıyor!Sonra da hemen STF bağlıyor!Ama Slater ve Young bunu engelliyorlar ve sonra da köşelerne geçiyorlar.Cena buna kızıyor ve ikisini de aynı anda Clothesline ile kenardan ring dışına yolluyor.Fakat bu sırada Otuga Cena'yı çeviriyor ve The Verdict hareketini yapıyor.Otunga tuşa gidiyor 1,2 fakat Cena tuş olmuyor.Otunga benden bu kadar diyor ve Wade Barrett'a tag veriyor.Wade başta sakin gibi görünüyr fakat sonra sinirden köpürüp Cena'yı ring iplerinin altında boğmaya başlıyor.Ama sonra hakem saydığı için bırakıyor.Cena kenara gitmeye çalışıyor sanıyoruz tag verecek.Ama şaşırtıcı bir şekilde Wade onu engellemiyor ve Cena kenara varıp Edge'e tag veriyor.Edge Wade'in üzerine koşuyor fakat Wade onu kavrayıp yakalıyor ve başarılı bir şekilde The Wastelad hareketini yapıyor.Şimdi de Wade'den bir tuş denemesi fakat başarısız.Wade gayet normal bir şekilde tag vermek için kenara yürüyor fakat Edge bu sırada kenarda bekliyor oluyor ve ona arkasını dönükken Spear yapıyor!Wade yüzükoyun bir şekilde yere çarpıyor.Şimdi Edge onu ring ortasına sürüklüyor ve diziyle Wade'in kafasını resmen parçalıyor.Ve şimdi de HBK'e tag veriyor!İşte beklediğimiz şey!!!HBK ona SCM'den farklı bir Superkick yapıyor ve sonra da kenara çıkıyor!Evet,Inverted Atomic Drop!HBK performansını döktürüyor yine!Şimdi de dirsek darbeleri geliyor HBK'den.Bu darbelerden sonra HBK Wade'i yerden kaldırıyor ve kenara gönderip üzerine ters takla atıyor!Sonra da Starship Pain tarzı bir hareketle kendisini onun üzerine düşürüyor!Ve şimdi tuş 1,2 ama Skip sert bir darbeyle tuşu engelliyor.Buna kızan HHH tag istiyor ve HBK hemen ona tag veriyor.İşte,Clothesline'lar geliyor HHH'den!Ve şimdi de karnına tekme,Pedigree gelecek mi ve geliyor!Son zamanlardaki en sert Pedigree'lerinden birini yapıyor HHH.Evan'ın tag alamadığı için üzgün olduğunu gören HHH Evan'a tag veriyor ve Wade de Darren Young'a tag veriyor!İkisi de dah yeni tag aldı.Şimdi Young Evan'ın üzerine koşuyor ama Evan atlayarak sıyrılıyor ve sonra da bir Dropkick yapıp onu yere seriyor.Ve şimdi Evan da Shooting Star Press için hazırlanıyor ve kenara çıkıyor!Ama Orton onu sırtından itip yere çakıyor neler oluyor!Bu hreketle Orton kendine tag almış oldu ayrıca.Orton hemen maça giriyor ve Young'a Punt Kick'i yapıştırıyor!1,2,3 ve tuş!Orton takımına maçı kazandırdı ama aynı zamanda Edge dışında takımına ihanet etti!Edge onu tebrik ediyor ve Rated RKO taunt yapıyor!Ama aynı anda hem Cena & HHH & HBK & Evan hem de Nexus Rated RKO'ya saldırıyorlar!Kısa süre sonra Rated RKO bu ataklara dayanamıyor ve oradan kaçıyor.Şimdi Cenation & DX ve Nexus yüz yüze!Ve hepsi birbirine saldırıyor!Bu olay olurken da Otunga yanlışlıkla Skip'e vuruyor!Skip ona çok kızıyor ve Otunga da durumu anatmaya çalışıyor fakat Skip onu dinlemeyip geriye geliyor ve Running Lariat yapıyor!Bu saldırıdan sonra tüm takımlar sessizleşiyor ve birbirlerine bakarlarken SRO RAW bu haftalık bitiyor.Bir sonraki haftada görüşmek üzere!


SRO ENTERTAINMENT
TM 2010
ALL RIGHTS RESERVED
COPYRIGHT:xUndertakerx,Heart Break Legend

_________________
Her zaman görmek istediğim bir durum.


Eğer, iyi bir durum için RKO olacaksa her zaman RKO'yu görmekten sıkılmam


Nexus will die and Nexus will rest in peace

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://wrestlemania.catsboard.com
 
SRO RAW 24. Hafta Yayını
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WinOrDie Yayını [ 20/11/09]

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
TÜRKİYE AMERİKAN GÜREŞİ FORUM SİTESİ :: WWE SRO BÖLÜMÜ :: SRO(SmackDown Raw Oyunu) :: SRO(SmackDown Raw Oyunu) :: SRO Arşiv :: SRO RAW (Arşiv)-
Buraya geçin: